Paczki do i z Argentyny 

Często nadajesz paczki do Argentyny? Kurier międzynarodowy z DHL Express może sprawić, że eksport z Polski do Argentyny i import do Polski może być szybki i prosty. Nasza oferta przesyłek zagranicznych do Argentyny dedykowana jest tym, którzy cenią terminowość i elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb w zakresie wysyłki.

Zamów kuriera za granicę z DHL Express! Szybka paczka do Argentyny jest w zasięgu ręki!

Sprawdź cenę paczki do Argentyny

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki Polska – Argentyna

Międzynarodowa usługa kurierska DHL Express znacznie upraszcza import z Argentyny do Polski i eksport z Polski za granicę. Nadanie paczki do Argentyny nie musi być związane z długim czasem transportu. Szybkie paczki do Argentyny są możliwe dzięki latom doświadczenia w realizacji przesyłek międzynarodowych i krajowych. Rozbudowana sieć połączeń lotniczych oraz środków transportu umożliwiają nam oferować najwyższej jakości serwis, który jest dostępny dla każdego.

Paczki do Argentyny możesz nadać samodzielnie i za pośrednictwem kuriera. W pierwszej opcji wystarczy, jeśli odwiedzisz jeden z kilkuset punktów nadawczych DHL Servicepoint i nadasz samodzielnie swoją paczkę zagraniczną.  Druga opcja, czyli zamówienie kuriera do Argentyny, odbiór paczki z wybranego przez Ciebie miejsca również jest wygodny i prosty. Po prostu zamów kuriera online lub za pośrednictwem infolinii.

Ile kosztuje paczka do Argentyny?

Oferta na przesyłki międzynarodowe do Argentyny dostępna w DHL Servicepoint zaczyna się już od 175 zł butto. Cena transportu do Argentyny zależy od wagi i wymiarów przesyłki oraz od wybranych usług dodatkowych Cennik paczek zagranicznych jest prosty i przejrzysty – bez trudu znajdziesz go na naszej stronie. Sprawdź cenę za pomocą kalkulatora i wybierz opcję dla siebie.

Ile idzie paczka do Argentyny?

Staramy się, aby przesyłki zagraniczne docierały do odbiorców, w jak najkrótszym czasie. Przesyłki do Argentyny są transportowane od 2 do 5 dni roboczych. Czas transportu zależy od adresu dostawy i czasami od dnia nadania – przesyłki wysyłane pod koniec tygodnia często są transportowane również w weekendy co skraca ich czas dostawy – liczony w dniach roboczych.

Jeśli zależy Ci na czasie – wybierz ekspresowe przesyłki lotnicze.  Wszystkie przesyłki z Argentyny do Polski i paczki z Polski do Argentyny możesz na bieżąco monitorować – wystarczy, że dysponujesz numerem listu przewozowego!

Szybkie i bezpieczne paczki do Argentyny? Skorzystaj z DHL Express!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę do Argentyny?
  Przesyłki zagraniczne do Argentyny możesz nadać samodzielnie, korzystając z jednego z naszych punktów DHL Servicepoint lub skorzystać z opcji zamów kuriera do domu. Możesz to zrobić online lub za pośrednictwem naszej infolinii.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę do Argentyny?
  Paczki do Argentyny mają przed sobą długą drogę, należy je zatem właściwie zapakować. Najlepszym wyborem jest solidny karton. Zaklej go mocną taśmą, lub owiń ciasno stretchem. Wnętrze przesyłki do Argentyny zabezpiecz wypełniaczem, a na wierzch paczki naklej etykietę.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Wysyłka towarów za granicę wiąże się z długą trasą. Niezbędne jest zatem dokładne zabezpieczenie i unieruchomienia zawartości paczki do Argentyny. Wykorzystaj stare gazety lub użyj specjalnego wypełniacza.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Argentyny?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Cena oferowana w DHL Servicepoint zaczyna się już od 175 zł netto. Jeżeli regularnie wysyłasz do Argentyny lub realizujesz import z Argentyny do Polski zapytaj o ofertę dla firm.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna do Argentyny?
  Średni czas transportu przesyłek międzynarodowych w DHL Express wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Szacowany termin doręczenia będzie wyświetlony podczas zamawiania odbioru online.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Argentyny?
  Tak, jest to możliwe dzięki opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Argentyny?
  Eksport towarów do Argentyny musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi na jej terytorium przepisami. Listę dozwolonych produktów, które można eksportować z Polski do Argentyny poznasz dzwoniąc na naszą infolinię.

Przesyłki zagraniczne do Argentyny mogą być szybkie, tanie i bezpiecznie – sprawdź ofertę DHL Express!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.