DHL EXPRESS
PACZKI DO ARGENTYNY

Paczki do i z Argentyny

Często nadajesz paczki do Argentyny? Kurier międzynarodowy z DHL Express może sprawić, że eksport z Polski do Argentyny i import do Polski może być szybki i prosty. Nasza oferta przesyłek zagranicznych do Argentyny dedykowana jest tym, którzy cenią terminowość i elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb w zakresie wysyłki.


Zamów kuriera za granicę z DHL Express! Szybka paczka do Argentyny jest w zasięgu ręki!

Sprawdź cenę paczki do Argentyny

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Argentyna

Międzynarodowa usługa kurierska DHL Express znacznie upraszcza import z Argentyny do Polski i eksport z Polski za granicę. Nadanie paczki do Argentyny nie musi być związane z długim czasem transportu. Szybkie paczki do Argentyny są możliwe dzięki latom doświadczenia w realizacji przesyłek międzynarodowych i krajowych. Rozbudowana sieć połączeń lotniczych oraz środków transportu umożliwiają nam oferować najwyższej jakości serwis, który jest dostępny dla każdego.

Paczki do Argentyny możesz nadać samodzielnie i za pośrednictwem kuriera. W pierwszej opcji wystarczy, jeśli odwiedzisz jeden z kilkuset punktów nadawczych DHL Servicepoint i nadasz samodzielnie swoją paczkę zagraniczną.  Druga opcja, czyli zamówienie kuriera do Argentyny, odbiór paczki z wybranego przez Ciebie miejsca również jest wygodny i prosty. Po prostu zamów kuriera online lub za pośrednictwem infolinii.

Ile kosztuje paczka do Argentyny?

Cena transportu do Argentyny zależy od wagi i wymiarów przesyłki oraz od wybranych usług dodatkowych Cennik paczek zagranicznych jest prosty i przejrzysty – bez trudu znajdziesz go na naszej stronie. Sprawdź cenę za pomocą kalkulatora i wybierz opcję dla siebie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Argentyny?

Staramy się, aby przesyłki zagraniczne docierały do odbiorców, w jak najkrótszym czasie. Przesyłki do Argentyny są transportowane od 2 do 5 dni roboczych. Czas transportu zależy od adresu dostawy i czasami od dnia nadania – przesyłki wysyłane pod koniec tygodnia często są transportowane również w weekendy co skraca ich czas dostawy – liczony w dniach roboczych.

Jeśli zależy Ci na czasie – wybierz ekspresowe przesyłki lotnicze.  Wszystkie przesyłki z Argentyny do Polski i paczki z Polski do Argentyny możesz na bieżąco monitorować – wystarczy, że dysponujesz numerem listu przewozowego!

Szybkie i bezpieczne paczki do Argentyny? Skorzystaj z DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Argentyny.

Przesyłki zagraniczne do Argentyny możesz nadać samodzielnie, korzystając z jednego z naszych punktów DHL Servicepoint lub skorzystać z opcji zamów kuriera do domu. Możesz to zrobić online lub za pośrednictwem naszej infolinii.

Paczki do Argentyny mają przed sobą długą drogę, należy je zatem właściwie zapakować. Najlepszym wyborem jest solidny karton. Zaklej go mocną taśmą, lub owiń ciasno stretchem. Wnętrze przesyłki do Argentyny zabezpiecz wypełniaczem, a na wierzch paczki naklej etykietę.

Wysyłka towarów za granicę wiąże się z długą trasą. Niezbędne jest zatem dokładne zabezpieczenie i unieruchomienia zawartości paczki do Argentyny. Wykorzystaj stare gazety lub użyj specjalnego wypełniacza.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik paczek za granicę, dzięki któremu zaplanujesz budżet. Jeżeli regularnie wysyłasz do Argentyny lub realizujesz import z Argentyny do Polski zapytaj o ofertę dla firm.

Średni czas transportu przesyłek międzynarodowych w DHL Express wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Szacowany termin doręczenia będzie wyświetlony podczas zamawiania odbioru online.

Tak, jest to możliwe dzięki opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Eksport towarów do Argentyny musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi na jej terytorium przepisami. Listę dozwolonych produktów, które można eksportować z Polski do Argentyny poznasz dzwoniąc na naszą infolinię.

Przesyłki zagraniczne do Argentyny mogą być szybkie, tanie i bezpiecznie – sprawdź ofertę DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach