DHL EXPRESS
PACZKI DO SOMALII

Paczki do i z Somalii

Nadanie paczki do Somalii nie musi wiązać się z zbyt dużą ilością formalności czy komplikacji. Wręcz przeciwnie – eksport towarów powierz doświadczonej firmie DHL Express! Działamy jako międzynarodowy kurier, który od wielu lat codziennie organizuje przesyłki lotnicze za granicę. Mamy ofertę skierowaną do klientów indywidualnych i przedsiębiorców.


Szybka paczka do Somalii – błyskawiczna dostawa z DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Somalii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Somalia

Nasza logistyka i rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwiają nam dostarczenie paczek zgodnie z szacowanym terminem. Nadawcy mają też komfort i różne możliwości przekazania paczki kurierowi. Mogą wybrać dowolny, autoryzowany punkt DHL Servicepoint i zanieść tam paczkę, ale mogą też zamówić kuriera po odbiór przesyłki. Nasz pracownik pojawi się we wskazanym miejscu – np. w domu lub w pracy.

Ile kosztuje paczka do Somalii?

Koszt najtańszej przesyłki do Somalii dotyczy wysyłki dokumentów. Szczegółowe informacje na temat cen znajdziesz w opublikowanym cenniku. Jest on poglądowy i świetnie pomaga zaplanować budżet. Ceny przesyłek różnią się, ponieważ różne są parametry paczek i ich waga. Można też wykupić dodatkowe usługi (np. ubezpieczenie), które także wpływa na cenę transportu.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Somalii?

Szacowany czas dostawy paczki do Somalii do 9 dni roboczych. Eksport towarów może trwać dłużej, jeżeli paczka zostanie nadana przed weekendem lub dniem wolnym od pracy. Warto również mieć na uwadzę, że na przedłużony czas wysyłki wpływa okres pandemii koronawirusa COVID-19. Każdy nadawca może jednak śledzić transport paczki do Somalii i trzymać rękę na pulsie!

Bezpieczny eksport i import towarów – paczki do Somalii z Polski i z Somalii do Polski.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Somalii.

Przekaż przygotowaną paczkę w punkcie DHL Servicepoint. Mamy ich w Polsce kilkaset. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki – np. do Twojego domu.

Przygotowanie przesyłki do Somalii powinno obejmować: zapakowanie rzeczy w mocny karton, oklejenie kartonu szeroką taśmą, naklejenie etykiety z listem przewozowym w widocznym miejscu. Są to standardy, które obejmują zarówno eksport, jak i import.

Zabezpiecz wysyłane przedmioty, wykorzystując np. folię bąbelkową. Folia przyda się do owinięcia rzeczy oraz do wypełnienia pustych miejsc. Dzięki temu, podczas transportu, przedmioty zachowają stabilność.

Koszt paczki zagranicznej uzależniony jest m.in. od parametrów, wagi gabarytowej i wybrania przez nadawcę dodatkowych usług. Sprawdź cennik paczek zagranicznych, aby dowiedzieć się więcej.

Średni czas dostawy paczki do Somalii wynosi 9 dni roboczych. Ten czas może ulec wydłużeniu z powodu pandemii koronawirusa. Nadawcy często korzystają z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych i na bieżąco kontrolują transport.

Tak, każdy nadawca może sprawdzić, na jakim etapie znajduje się paczka i gdzie aktualnie jest. Szczegółowe informacje otrzymasz w aplikacji My DHL +.

Przesyłki międzynarodowe ze względu na wysokie standardy bezpieczeństwa mają pewne ograniczenia w wysyłce. Paczki do Somalii nie mogą zawierać broni, amunicji, materiałów łatwopalnych, roślin, zwierząt, drogocennych dzieł sztuki i innych przedmiotów. Zadzwoń na infolinię, aby zapytać o kompleksową listę rzeczy zakazanych do wysyłki.

Wysyłka paczki za granicę to nie problem! Sprawdź ofertę dla klientów indywidualnych i firm.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach