DHL EXPRESS
PACZKI DO BARBADOS

Paczki do i z Barbados

Jako międzynarodowy kurier DHL Express codziennie organizujemy eksport towarów z Polski na Barbados i inne kontynenty. Mamy ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wyślij paczki na Barbados w dowolnym punkcie DHL Servicepoint i śledź transport w aplikacji MyDHL+. Jeśli stawiasz na maksymalną wygodę, zamów kuriera po odbiór paczki w domu/pracy!

Szybka paczka na Barbados – codzienne przesyłki zagraniczne w DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Barbados

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Barbados

Pierwszą możliwością wysłania paczki jest zaniesienie jej do autoryzowanego punktu DHL Servicepoint. Mamy ich łącznie w Polsce ponad 1300! Zapakuj dokumenty w kopertę bąbelkową, a większe rzeczy – w solidny karton. Pamiętaj, aby w widocznym miejscu umieścić etykietę z numerem listu przewozowego. Drugą opcją jest zamówienie kuriera po odbiór paczki do mieszkania, domu lub miejsca pracy. W momencie, gdy nasz pracownik odbierze od Ciebie towar, możesz rozpocząć śledzenie przesyłek zagranicznych.

Ile kosztuje paczka na Barbados?

Zobacz nasz cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu zaplanujesz koszt wysyłki na Barbados. Najmniej zapłacisz za transport dokumentów. Oczywiście przesyłki międzynarodowe różnią się cenami, chociażby ze względu na różnice w wielkości gabarytowej i wykupienie dodatkowych usług, tj. np. ubezpieczenie. Właśnie dlatego warto przeanalizować cennik i przy uwzględnieniu indywidualnych czynników przygotować budżet. Wystarczy, że podasz Barbados jako kraj docelowy i uzupełnisz informacje o długości, szerokości, wysokości i wadze paczki na eksport. Wycena jest też możliwa w czasie kontaktu na infolinii.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Barbados?

2 dni robocze to szacowany czas dostawy paczki na Barbados, który obowiązywał przed pandemią koronawirusa.W wyniku pandemii czas jest wydłużony o od 1 do 7 dni. Kontroluj transport na bieżąco w aplikacji MyDHL+.Zwróć uwagę, że na późniejszy czas dostawy wpływa też nadanie przesyłki przed weekendem lud dniem wolnym od pracy. Realizacja wysyłki może być rozpoczęta dopiero w dniu roboczym. Możesz mieć pewność, że jako profesjonalny kurier z doświadczeniem robimy wszystko, co możliwe, aby przesyłki na Barbados docierały sprawnie. Niezależnie od tego, czy realizujesz eksport zawodowo czy prywatnie, wiemy, że czas jest priorytetem.

Zaufany kurier międzynarodowy – DHL Express codziennie realizuje eksport i import paczek

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Barbados.

Nadaj paczkę w dowolnie wybranym punkcie DHL Servicepoint lub umów się z kurierem w domu/pracy po odbiór przesyłki.

Najlepiej zapakować rzeczy w karton i owinąć go szeroką taśmą. Na zewnętrznej stronie przyklej etykietę z numerem listu przewozowego. Jeśli wysyłasz dokumenty, zapakuj je w kopertę bąbelkową.

Użyj folii bąbelkowej i gazet do zabezpieczenia wysyłanych przedmiotów.

Koszt każdej paczki zagranicznej jest ustalany na podstawie jej parametrów. Oblicz cenę przesyłki, korzystając z kalkulatora dostępnego na stronie DHL Express.

Z powodu pandemii czas dostawy może być kilkukrotnie dłuższy niż wcześniej, gdzie szacowało się zwykle 2 dni robocze.

Tak, śledź drogę paczki na Barbados w aplikacji MyDHL+.

Standardy bezpieczeństwa ograniczają eksport niektórych przedmiotów. Przesyłki międzynarodowe nie mogą zawierać zwierząt, roślin, amunicji, materiałów łatwopalnych, broni, narkotyków i drogocennych dzieł sztuki. Zadzwoń na naszą infolinię, aby poznać całą listę rzeczy, których nie wyślesz na Barbados.

Przesyłki lotnicze każdego dnia – wysyłaj paczki biznesowo lub prywatnie

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach