DHL EXPRESS
PACZKI DO MOZAMBIKU

Paczki do i z Mozambiku

Wysyłaj paczki do Mozambiku, kiedy chcesz i skąd chcesz. Z DHL Express możesz mieć pewność wysokiej jakości usług: bezpiecznego transportu, szybkiej dostawy i możliwości śledzenia drogi przesyłki za granicę. Korzystaj z aplikacji MYDHL+ i poznaj ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Twoje przesyłki do Mozambiku – nasza odpowiedzialność

Sprawdź cenę paczki do Mozambiku

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Mozambik

Paczki do Mozambiku możesz przekazać kurierowi, który odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania/pracy w ustalonym przez Ciebie terminie. Jeśli w pobliżu masz autoryzowany punkt DHL Servicepoint (mamy ich w Polsce ponad 1300), to możesz zanieść paczkę do punktu i tam przekazać ją pracownikowi. Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję. Aby nadawcy mogli swobodnie i szybko nadawać przesyłki zagraniczne, ograniczyliśmy formalności z tym związane.

Ile kosztuje paczka do Mozambiku?

Przesyłki międzynarodowe to różne koszty, które przybliża cennik paczek zagranicznych dostępny na naszej stronie internetowej. Najmniej za przesyłki do Mozambiku zapłacisz przy wysyłce dokumentów. Ceny wzrastają wraz ze zwiększoną wagą i parametrami paczki. Zrób orientacyjną wycenę online lub zadzwoń na infolinię, aby poznać szczegóły kosztów transportu. Dzięki temu sprawnie zaplanujesz budżet – zarówno prywatny, jak i firmowy. Jeśli interesuje Cię biznesowy eksport do Mozambiku, konieczne zapoznaj się z warunkami oferty dla przedsiębiorców.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Mozambiku?

Zakładamy, że przesyłka do Mozambiku dotrze na miejsce w ciągu 4-10 dni roboczych. Przed pandemią był to czas 3-5 dni roboczych. Odpowiadając na Twoją potrzebę kontrolowania transportu, uruchomiliśmy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych. Korzystaj z tej funkcji, aby zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się paczka i trzymać rękę na pulsie! Realizacja wysyłki rozpoczyna się zawsze w dniu roboczym, dlatego jeśli nadajesz paczkę przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, musisz liczyć się z późniejszą dostawą. Ze strony DHL Express zapewniamy jednak, że transport za granicę przebiega w możliwie najkrótszym czasie.

Szybka paczka do Mozambiku – codzienne przesyłki lotnicze DHL Express

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Mozambiku.

Zanieś paczkę do dowolnego punktu DHL Servicepoint lub umów się z kurierem na odbiór paczki w domu/miejscu pracy.

Spakuj rzeczy do kartonu i owiń go taśmą. Przyklej na zewnątrz etykietę z numerem listu przewozowego.

Zabezpieczenie przedmiotów polega na przygotowaniu ich do bezpiecznego transportu. Stabilność zapewni wypełnienie pustych miejsc w kartonie folią bąbelkową lub gazetami. Możesz też zakupić specjalne wypełniacze do wysyłki towaru.

Najniższy koszt przesyłki do Mozambiku dotyczy dokumentów. Dowiedz się więcej, korzystając z zakładki cennik paczek zagranicznych.

4-10 dni roboczych – tyle może zająć dostawa paczki do Mozambiku w czasie pandemii koronawirusa. Bądź na bieżąco z czasem dostawy w aplikacji MyDHL+.

Tak, jako nadawca możesz śledzić transport na naszej stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Ze względów bezpieczeństwa obowiązują ograniczenia w wysyłce. Przesyłki międzynarodowe nie powinny zawierać gotówki, narkotyków, amunicji, roślin, drogocennych dzieł sztuki i zwierząt. Zorientuj się też, jakie są ograniczenia w transporcie alkoholu, leków i wyrobów tytoniowych. Skontaktuj się z pracownikami naszej infolinii, aby poznać wszystkie szczegółowe informacje.

Przesyłki zagraniczne bez żadnych przeszkód – profesjonalny kurier międzynarodowy 

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach