DHL EXPRESS
PACZKI DO ANDORY

Paczki do i z Andory

Często nadajesz paczki do Andory i szukasz jeszcze szybszego i bezpieczniejszego rozwiązania na import i eksport towarów za granicę? Sprawdź, jak może Ci pomóc kurier międzynarodowy z DHL Express. Usługi kurierskie realizowane za naszym pośrednictwem zdejmą z Twoich barków ciężar związany z koniecznością samodzielnej koordynacji procesów logistycznych w Twojej firmie, a jeżeli nie prowadzisz działalności – pomogą po prostu nadać szybką paczkę za granicę.

Przesyłki zagraniczne do Andory – sprawdź atrakcyjną ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Andory

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Andora

Jeżeli szukasz skutecznych i bezpiecznych rozwiązań na wysyłkę paczki za granicę, sprawdź ofertę kuriera międzynarodowego do Andory z DHL Express. Paczki do Andory, realizowane za naszym pośrednictwem docierają w miejsce docelowe szybko, bez konieczności inwestowania nakładu czasu na samodzielne koordynowanie wielu różnych środków transportu. Import z Andory do Polski i Eksport z Polski do Andory realizowany za pośrednictwem DHL Express może okazać się najlepszym rozwiązaniem na uniknięcie uciążliwych  formalności związanych z wysyłką zagraniczną.

Dzięki doskonale rozbudowanej sieci połączeń, dostępowi do własnej floty i frachtu lotniczego, przesyłki lotnicze do Andory mogą dotrzeć w miejsce docelowe już w ciągu 3 dni roboczych. Przesyłki zagraniczne, takie jak np. szybka paczka do Andory w DHL Express mogą być świetnym rozwiązaniem na realizację bardzo pilnych przesyłek, które nie mogą czekać.

Ile kosztuje paczka do Andory?

Każda cena wysyłki ustalana jest na podstawie indywidualnych parametrów paczki. Co więcej, czynniki takie jak np. waga gabarytowa paczki, docelowy adres jej doręczenia, ale też opcje dodatkowe, takie jak ubezpieczenie paczki mogą podnieść ostateczną cenę za przesyłki zagraniczne. Jeśli lubisz planować swoje wydatki – koniecznie sprawdź nasz cennik przesyłek zagranicznych. Znajdziesz go bez trudu na naszej stronie internetowej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Andory?

Zakładamy, że przesyłki do Andory trafiają do odbiorców w terminie około 3 dni roboczych. Musisz jednak mieć na uwadze to, że w przypadku nadania paczki międzynarodowej tuż przed świętem narodowym, lub weekendem, ostateczny czas jej dotarcia w miejsce docelowe może się wydłużyć. Jeśli chcesz wygodnie zarządzać wszystkimi swoimi paczkami zagranicznymi, skorzystaj z wygodnej aplikacji MyDHL+.

Przesyłki kurierskie do Andory można nadać samodzielnie z wykorzystaniem usług z jednego z setek strategicznie rozlokowanych na terenie Polski punktów DHL Servicepoint, lub skorzystać z opcji zamów kuriera. W tym drugim przypadku, nasz pracownik zgłosi się po odbiór przesyłki międzynarodowej pod wskazany w zgłoszeniu adres np. domu, czy biura. Jeżeli przesyłki międzynarodowe do Andory wysyłasz jako przedsiębiorstwo – koniecznie dowiedz się więcej na temat naszej specjalnej oferty dla firm. Przesyłki kurierskie do Andory realizowane za pośrednictwem DHL Express są elastyczne i dopasowanie idealnie do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Wysyłki do Andory jeszcze nigdy nie były tak proste! Sprawdź koniecznie, co oferuje nasz kurier międzynarodowy!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Andory.

Paczki do Andory możesz nadać samodzielnie – skorzystaj z usług jednego z wybranych przez Ciebie punktów DHL Servicepoint, lub zamów kuriera. Zrobisz to online lub dzwoniąc na infolinię DHL Express.

Przesyłki międzynarodowe do Andory mają przed sobą długą trasę. Aby zagwarantować im bezpieczną podróż zapakuj przedmioty w trwały karton. Po weryfikacji zawartości przez przedstawiciela DHL, zaklej opakowanie mocną, szeroką taśmą klejącą i jeśli to możliwe – owiń stretchem. Na górną część paczki naklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Wnętrze paczki do Andory musi być odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Wolną przestrzeń w kartonie najlepiej jest wypełnić gazetami, specjalnym wypełniaczem lub folią bąbelkową.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie.

Paczki zagraniczne docierają zazwyczaj na miejsce w terminie 3 dni roboczych. Aby sprawdzić szczegóły i koordynować swobodnie swoje przesyłki – zainstaluj aplikację MyDHL+

Przebieg trasy paczki zagranicznej możesz sprawdzać za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Dokładną listę przedmiotów zakazanych, których prawo zabrania wwozić na teren kraju, możesz zweryfikować dzwoniąc na naszą infolinię.

Kurier do Andory z DHL Express – szybkie, bezpieczne i terminowe doręczenie twoich paczek. Sprawdź!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach