DHL EXPRESS
PACZKI DO GUJANY FRANCUSKIEJ

Paczki do i z Gujany Francuskiej

Interesują Cię profesjonalne, międzynarodowe usługi kurierskie, dzięki którym wyślesz paczki do Gujany Francuskiej? Przesyłki zagraniczne w DHL Express to sprawdzone rozwiązanie. Sprawdź nasza ofertę dla klientów indywidualnych lub dla firm – w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki skutecznie nadawanym paczkom, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży.

Import i eksport towarów za granicę? Poznaj ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Gujany Francuskiej

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gujana Francuska

Kurier międzynarodowy DHL Express dostarczy paczki do Gujany Francuskiej terminowo i w nienaruszonym stanie. Mamy rozbudowaną sieć komunikacyjną, co przekłada się na szybki transport i satysfakcję zarówno nadawców, jak i odbiorców. Sam proces nadania paczki do Gujany Francuskiej i w każde inne miejsce za granicę również jest prosty. Wystarczy, że zlokalizujesz i wybierzesz dowolny punkt DHL Servicepoint. Przynieś paczkę do punktu lub zamów kuriera bezpośrednio po odbiór paczki z Twojego domu lub miejsca pracy. Eksport i import towarów nawet w dalekie zakątki są codziennością naszej pracy.

Ile kosztuje paczka do Gujany Francuskiej?

Przesyłki międzynarodowe mają koszt zależny od wielkości paczki, jej ciężaru i wykupionych usług dodatkowych. Paczki do Gujany Francuskiej rozpoczynają się już od 175 złotych – cena dotyczy wysyłki dokumentów. Na stronie umieściliśmy specjalny cennik paczek zagranicznych, który ułatwi Ci zaplanowanie wydatków związanych z transportem.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Gujany Francuskiej?

Średni czas transportu paczki do Gujany Francuskiej wynosi obecnie 4 dni robocze. Paczki nadane w piątek lub w dniu wolnym od pracy dotrą na miejsce trochę później. Zachęcamy do skorzystania z aplikacji  MyDHL+ gdzie dostępne będą  szczegółowych informacji. Warto zwrócić uwagę, że mamy firmowy transport – organizujemy przesyłki lotnicze i korzystamy z własnej floty samochodowej, dbając o jakość realizowanej usługi. Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową. Zapytaj o nią naszych pracowników, aby regularny eksport i import towarów

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gujany Francuskiej.

Zamów kuriera po odbiór paczki lub zanieś ją do wybranego punktu DHL Servicepoint. To dwa sposoby nadania paczki do Gujany Francuskiej.

Wybierz trwały karton i spakuj do niego wysyłane przedmioty. Nie zaklejaj opakowania do czasu odbioru przesyłki przez kuriera lub nadania w punkcie. Po sprawdzeniu zawartości przez pracownika DHL karton zaklej mocną taśmą, a na zewnątrz umieść etykietę z listem przewozowym.

Użyj folii bąbelkowej lub gazet do zabezpieczenia przedmiotów w przesyłce. Wypełnij też wolne przestrzenie, tak, aby wszystkie rzeczy miały zapewnioną stabilność.

Najniższa cena przesyłki do Gujany Francuskiej wynosi 175 złotych. Dokładne zaplanowanie wydatków umożliwia cennik umieszczony na naszej stronie internetowej.

Średni czas transportu przesyłki do Gujany Francuskiej to 4 dni robocze. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w praktycznej aplikacji MyDHL+.

Tak, umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych.

Przesyłka do Gujany Francuskiej nie może zawierać zwierząt, roślin, gotówki i wielu innych rzeczy. Ograniczenia sprawdzisz na liście przedmiotów wyłączonych z wysyłki. Możesz też skonsultować to na naszej infolinii telefonicznej.

Międzynarodowy kurier do Gujany Francuskiej – przesyłki lotnicze realizowane terminowo!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach