DHL EXPRESS
PACZKI DO GUJANY FRANCUSKIEJ

Paczki do i z Gujany Francuskiej

Interesują Cię profesjonalne, międzynarodowe usługi kurierskie, dzięki którym wyślesz paczki do Gujany Francuskiej? Przesyłki zagraniczne w DHL Express to sprawdzone rozwiązanie. Sprawdź nasza ofertę dla klientów indywidualnych lub dla firm – w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki skutecznie nadawanym paczkom, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży.

Import i eksport towarów za granicę? Poznaj ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Gujany Francuskiej

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gujana Francuska

Kurier międzynarodowy DHL Express dostarczy paczki do Gujany Francuskiej terminowo i w nienaruszonym stanie. Mamy rozbudowaną sieć komunikacyjną, co przekłada się na szybki transport i satysfakcję zarówno nadawców, jak i odbiorców. Sam proces nadania paczki do Gujany Francuskiej i w każde inne miejsce za granicę również jest prosty. Wystarczy, że zlokalizujesz i wybierzesz dowolny punkt DHL Servicepoint. Przynieś paczkę do punktu lub zamów kuriera bezpośrednio po odbiór paczki z Twojego domu lub miejsca pracy. Eksport i import towarów nawet w dalekie zakątki są codziennością naszej pracy.

Ile kosztuje paczka do Gujany Francuskiej?

Przesyłki międzynarodowe mają koszt zależny od wielkości paczki, jej ciężaru i wykupionych usług dodatkowych. Na stronie umieściliśmy specjalny cennik paczek zagranicznych, który ułatwi Ci zaplanowanie wydatków związanych z transportem.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Gujany Francuskiej?

Średni czas transportu paczki do Gujany Francuskiej wynosi obecnie 4 dni robocze. Paczki nadane w piątek lub w dniu wolnym od pracy dotrą na miejsce trochę później. Zachęcamy do skorzystania z aplikacji  MyDHL+ gdzie dostępne będą  szczegółowych informacji. Warto zwrócić uwagę, że mamy firmowy transport – organizujemy przesyłki lotnicze i korzystamy z własnej floty samochodowej, dbając o jakość realizowanej usługi. Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową. Zapytaj o nią naszych pracowników, aby regularny eksport i import towarów

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gujany Francuskiej.

Zamów kuriera po odbiór paczki lub zanieś ją do wybranego punktu DHL Servicepoint. To dwa sposoby nadania paczki do Gujany Francuskiej.

Wybierz trwały karton i spakuj do niego wysyłane przedmioty. Nie zaklejaj opakowania do czasu odbioru przesyłki przez kuriera lub nadania w punkcie. Po sprawdzeniu zawartości przez pracownika DHL karton zaklej mocną taśmą, a na zewnątrz umieść etykietę z listem przewozowym.

Użyj folii bąbelkowej lub gazet do zabezpieczenia przedmiotów w przesyłce. Wypełnij też wolne przestrzenie, tak, aby wszystkie rzeczy miały zapewnioną stabilność.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Średni czas transportu przesyłki do Gujany Francuskiej to 4 dni robocze. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w praktycznej aplikacji MyDHL+.

Tak, umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych.

Przesyłka do Gujany Francuskiej nie może zawierać zwierząt, roślin, gotówki i wielu innych rzeczy. Ograniczenia sprawdzisz na liście przedmiotów wyłączonych z wysyłki. Możesz też skonsultować to na naszej infolinii telefonicznej.

Międzynarodowy kurier do Gujany Francuskiej – przesyłki lotnicze realizowane terminowo!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach