DHL EXPRESS
PACZKI DO ALBANII

Paczki do i z Albanii

Paczki do Albanii transportowane przez profesjonalną firmę? Zaufaj naszym usługom DHL Express! Eksport i import towarów to nasza specjalność zarówno pod kątem szybkości transportu, jak i jakości obsługi klienta. Od wielu lat organizujemy przesyłki lotnicze i przewóz paczek do Albanii, dlatego sprawdź ofertę i skorzystaj z transportu. Działamy dla firm i osób prywatnych. Szybka paczka do Albanii to zaledwie 1-2 dni, a unikalny link umożliwi Ci śledzenie przesyłek zagranicznych.

Sprawdź cenę paczki do Albanii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Albania

Nie ma znaczenia, czy pierwszy raz nadajesz paczki do Albanii, czy robisz to często, ale chcesz zmienić międzynarodowe usługi kurierskie. W każdym przypadku odpowiemy na Twoją sytuację i Twoje oczekiwaniaWiemy, że chcesz, aby import i eksport za granicę odbywał się w możliwie najkrótszym czasie. Nasza organizacja umożliwia transport paczki do Albanii już w ciągu 1-2 dni.

Ile kosztuje paczka do Albanii?

Przesyłki międzynarodowe mają różny koszt. Dlaczego? Każda cena wysyłki ustalana jest na podstawie indywidualnych parametrów paczki. Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby sprawdzić, ile zapłacisz za wysyłkę koperty, a ile za paletę do 300 kg. Cennik paczek zagranicznych, który jest dostępny na stronie, pomoże Ci zaplanować budżet domowy lub firmowy. Ostateczna cena paczki do Albanii nie będzie już dla Ciebie zaskoczeniem.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile dni idzie paczka do Albanii?

Zastanawiasz się jak długo trwa eksport towarów z Polski do Albanii? Jak wskazuje nazwa naszej firmy – działamy ekspresowo. Paczki do Albanii idą w ciągu 1-2 dni. Procedura nadania paczki jest równie łatwa i szybka. Wystarczy, że zaniesiesz przesyłkę do punktu DHL Servicepoint lub umówisz się z kurierem na odbiór paczki w Twoim domu lub miejscu pracy. Kurier może być zamówiony telefonicznie lub poprzez formularz internetowy. Pojawi się we wskazanym miejscu następnego dnia roboczego do godz. 14:00.

Czego nie można wysyłać do Albanii?

Import i eksport towarów za granicę wymaga spełnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zanim nadasz paczki do Albanii, upewnij się, że działasz zgodnie z regulaminem. Przesyłki zagraniczne nie powinny zawierać:

Ograniczeniom podlegają też alkohol i wyroby tytoniowe. Kurier międzynarodowy ma prawo sprawdzić zawartość przesyłki przed jej odbiorem i przekazaniem do transportu.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Albanii.

Paczki do Albanii możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub przekazać kurierowi w swoim domu lub miejscu pracy. Zamów kuriera telefonicznie albo online.

Wszystkie rzeczy do wysyłki zapakuj w solidny karton. Owiń je pojedynczo folią bąbelkową lub gazetą czy innym ochronnym materiałem. Nie zapomnij o naklejeniu etykiety z listem przewozowym na zewnątrz kartonu.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik paczek za granicę, dzięki któremu zaplanujesz budżet.

1-2 dni robocze – tyle wystarczy, by szybka paczka realizowana przez DHL Express dotarła do Albanii.

Tak, DHL Express umożliwia nadawcom śledzenie drogi paczki za granicę – wystarczy kliknąć w link otrzymany przy nadawaniu paczki.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach