DHL EXPRESS
PACZKI DO IRANU

Paczki do i z Iranu

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy planujesz wysyłki na firmę, nasza oferta na pewno Ci się spodoba. Jeżeli chcesz nadać paczki do Iranu – jesteśmy dla Ciebie. Eksport z Polski do Iranu i import towarów do Polski z Iranu przebiega sprawnie i bezpiecznie. Zobacz szacowany czas dostawy i nadaj paczkę w dowolnym punkcie DHL Servicepoint.


Szybkie paczki do Iranu? Zobacz ofertę DHL Express!Uwaga! Do przesyłki do Iranu są ograniczone jedyni do przesyłek dyplomatycznych od autoryzowanych nadawców.

Sprawdź cenę paczki do Iranu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Iran

W DHL Express szybko wyślesz paczkę do Iranu bez konieczności inwestowania we własny transport i czas tracony na nadmiar formalności. Dysponujemy własnym frachtem lotniczym i flotą samochodową. Przesyłki lotnicze do Iranu możesz nadać samodzielnie – w jednym z autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. Drugą opcją jest zamówienie kuriera do domu i przekazanie mu paczki w ustalonym miejscu i czasie.

Ile kosztuje paczka do Iranu?

Ostateczna cena za paczki za granicę będzie jednak uzależniona od różnych czynników, w tym ciężaru przesyłki. Jeśli zdecydujesz się na opcje dodatkowe, np. ubezpieczenie, to cena za transport również wzrośnie. Polecamy udostępniony na stronie cennik paczek zagranicznych, który ułatwi Ci zaplanowanie budżetu.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Iranu?

Przesyłki kurierskie do Iranu docierają zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych. To średni czas realizacji transportu paczki, ale jeśli zostanie ona nadana w weekend lub dzień wolny od pracy, czas ten może się trochę przesunąć. Skorzystaj z naszej aplikacji MyDHL+, aby zarządzać paczkami i monitorować drogę do Iranu. Włączyliśmy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, która umożliwia zachowanie kontroli nad transportem.

Import towarów z Iranu i ich eksport z Polski – zaufaj naszemu doświadczeniu!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Iranu.

Masz dwie możliwości – nadaj paczkę samodzielnie w punkcie nadawczym DHL Servicepoint lub za pośrednictwem kuriera, który odbierze paczkę we wskazanym miejscu.

Paczki do Iranu powinno się dobrze zabezpieczyć na czas transportu. Przedmioty zapakuj w mocny karton, olej go szeroką taśmą klejącą i opcjonalnie owiń stretchem. Przyklej na kartonie etykietę z numerem listu przewozowego.

Przesyłki zagraniczne powinny być zabezpieczone przy użyciu folii bąbelkowej lub gazet, którymi owiniesz przedmioty i wypełnisz puste miejsca.

Cena transportu do Iranu jest ustalana na podstawie indywidualnych wymiarów paczki. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik, który umożliwi Ci obliczenie i zaplanowanie kosztów.

3-4 dni robocze to szacowany czas eksportu do Iranu. Szczegółowe dane znajdziesz w aplikacji MyDHL+.

Tak, w aplikacji MyDHL+ możesz śledzić drogę paczki.

Zadzwoń na infolinię, aby poznać szczegółową listę przedmiotów zakazanych do wysyłki do Iranu. Wśród nich znajdują się m.in. pieniądze i materiały łatwopalne.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach