DHL EXPRESS
PACZKI DO DŻIBUTI

Paczki do i z Dżibuti

Szybkie i bezpieczne paczki do Dżibuti są w zasięgu Twojej ręki. Niezależnie od tego, czy wysyłasz paczki, jako firma, czy jako osoba prywatna, możesz mieć pewność, że kurier do Dżibuti szybko dostarczy Twoją paczkę we wskazane przez Ciebie miejsce. Z DHL Express import z Dżibuti do Polski i eksport z Polski do Dżibuti jest wyjątkowo prosty, szybki i bezproblemowy. Wyceń swoją paczkę i nadaj ją już dziś!

Wysyłki do Dżibuti w zasięgu ręki. Sprawdź ofertę DHL Express.

Sprawdź cenę paczki do Dżibuti

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Dżibuti

Kurier międzynarodowy może być rozwiązaniem na skuteczną realizację przesyłek zagranicznych na całym świecie. Dzięki ofercie DHL Express możesz mieć pewność, że import z Dżibuti i eksport do Dżibuti będzie związany z minimalną liczbą formalności i wygodą związaną ze swobodnym zarządzaniem swoimi paczkami. Wysyłka paczki za granicę, na terytorium Dżibuti to obecnie 6-7 dni roboczych.

Skorzystaj z naszej strategicznie rozlokowanej, rozbudowanej sieci połączeń i ciesz się z terminowości dostaw. Jeśli prowadzisz biznes i wysyłki do Dżibuti realizujesz regularnie – zapytaj nas o ofertę dla firm! Jeśli interesuje Cię wysyłka paczki za granicę, zamów kuriera do domu, lub skorzystaj z jednego z naszych stacjonarnych punktów DHL Servicepoint. Nasz kurier międzynarodowy niezwłocznie odbierze od Ciebie paczkę ze wskazanego miejsca.

Ile kosztuje paczka do Dżibuti?

Ceny za Twoje przesyłki kurierskie do Dżibuti są uzależnione od kilku czynników. Do najważniejszych zalicza się wagę paczki, jej wymiary, zawartość, a także dokładne miejsce doręczenia. Jeśli chcesz zaplanować koszty za przesyłki zagraniczne jeszcze przed ich nadaniem – sprawdź nasz cennik paczek międzynarodowych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Dżibuti?

Terminowość to podstawa. Szybka paczka do Dżibuti trafia w docelowe miejsce doręczenia obecnie w ciągu 6-7 dni roboczych. Dzięki dostępności wielu środków transportu i doskonałej organizacji logistycznej jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że Twoje przesyłki międzynarodowe do Dżibuti będą dostarczane w sposób bezpieczny i zgodny z pierwotnymi założeniami, co do daty ich doręczenia.

Jeśli realizujesz przesyłki międzynarodowe, skorzystaj z naszej aplikacji MyDHL+, dzięki której poznasz dokładny, szczegółowy czas doręczenia paczki do Dżibuti. Wystarczy, jeśli podasz jej wagę, wymiary, zawartość i wskażesz dokładny adres, a system poinformuje Cię o tym, ile dokładnie zajmie nam jej doręczenie do odbiorcy. Import i eksport z Polski z DHL Express jest jednym z wygodniejszych sposobów na realizację przesyłek zagranicznych.

Import i eksport towarów do Dżibuti z DHL Express jest prostszy, niż myślisz. Sprawdź!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Dżibuti.

Przesyłki do Dżibuti możesz wysłać samodzielnie, za pomocą punktów stacjonarnych DHL Servicepoint lub zamówić kuriera pod wskazany adres. Zrobisz to online lub za pośrednictwem naszej infolinii.

Paczki międzynarodowe do Dżibuti powinny być opakowane w solidny karton, zaklejone mocną taśmą i najlepiej – owinięte stretchem. Wnętrze kartonu wypełnij folią bąbelkową lub dedykowanym wypełniaczem. W widocznym miejscu umieść etykietę przewozową.

Wolne wnętrze paczki do Dżibuti wypełnij folią bąbelkową, starymi gazetami, lub specjalnym wypełniaczem.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Szacujemy, że średni czas doręczenia paczki do zagranicznego odbiorcy w Dżibuti wynosi 6-7 dni roboczych.

Jest to możliwe dzięki opcji —śledzenie przesyłek zagranicznych.

Aby dowiedzieć się, jakich przedmiotów przepisy prawa zabraniają eksportować do Dżibuti – skontaktuj się z naszą infolinią.

Sprawdź ofertę DHL Express i korzystaj z aplikacji MyDHL+!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach