DHL EXPRESS
PACZKI DO MALTY

Paczki do i z Malty

Wysyłasz często paczki na Maltę, ale narzekasz na długi czas ich doręczenia? Sprawdź koniecznie ofertę DHL Express! Przesyłki międzynarodowe na Maltę mogą dotrzeć do odbiorcy już w ciągu 1 dnia roboczego – szybko i bezpiecznie! Import z Malty do Polski i eksport towarów na Maltę może być szybki, bezpieczny i związany z minimalną liczbą formalności – sprawdź!

Przesyłka na Maltę z DHL Express — najlepsze rozwiązanie na eksport i import towarów!

Sprawdź cenę paczki do Malty

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Malta

Szukasz sprawdzonego i bezpiecznego połączenia logistycznego na linii Polska – Malta? Nasz kurier międzynarodowy doręczy Twoje paczki do Malty terminowo – w deklarowanym czasie. Przesyłki kurierskie do Malty są również związane z wygodą – mała liczba formalności sprawia, że odprawa celna nie będzie już Twoim problemem!

Mamy dostęp do własnej, dobrze zaplanowanej sieci połączeń. Dzięki niej, możesz mieć pewność, że przesyłki lotnicze na Maltę trafia w wybrane miejsce na czas! To świetne rozwiązanie, kiedy planujesz wysłać pilną paczkę. Wysyłka na Maltę  może jednak zająć więcej, jeśli zdecydujesz się na nadanie paczki tuż przed dniem wolnym od pracy – weekendem, czy świętem narodowym.

Ile kosztuje paczka na Maltę?

Średnia cena standardowej przesyłki kurierskiej na Maltę wynosi 160 złotych. Koszt może jednak nieznacznie wzrosnąć, kiedy paczka będzie miała większą wagę, wymiary lub zostanie objęta dodatkowym ubezpieczeniem. Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę swojej przesyłki zagranicznej na Maltę  – sprawdź cennik przesyłek za granicę. Znajdziesz go na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Maltę?

Szacujemy, że średni czas transportu paczki na Maltę wynosi nawet 1 dzień roboczy. Jako jeden z liderów branży przesyłek międzynarodowych dysponujemy własną flotą samochodową i frachtem, a rozbudowana sieć połączeń sprawia, że jesteśmy w stanie deklarować krótkie terminy doręczenia i ich dotrzymywać. Paczki za granicę możesz śledzić na każdym z etapów ich podróży, a dzięki wygodnej aplikacji MyDHL+ możesz swobodnie zarządzać szczegółami wysyłki.

Przesyłki międzynarodowe możesz nadać samodzielnie w jednym z wybranych punktów DHL Servicepoint, lub skorzystać z wygodnej opcji i zamówić kuriera do domu. Zrobisz to online lub za pomocą naszej infolinii. Dzięki naszej ofercie przesyłki z Malty do Polski i przesyłki z Polski na Maltę mogą być szybkie, wygodne i bezproblemowe. Jeśli interesuje Cię import i eksport na Maltę – nasz kurier agoniczny czeka na Twoje zlecenie! Jeśli prowadzisz biznes – zapytaj nas o ofertę specjalną dla firm!

Przesyłki zagraniczne na Maltę mogą być błyskawiczne – sprawdź ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Malty.

Paczki na Maltę można nadać na dwa sposoby. Samodzielnie – udając się do jednego z setek autoryzowanych punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub zamawiając kuriera po odbiór paczki ze wskazanego adresu.

Przesyłki zagraniczne na Maltę należy zapakować w trwały karton, zakleić szeroką, mocną taśmą i jeśli to możliwe – owinąć stretchem. W widocznym miejscu umieść etykietę z numerem listu przewozowego.

Wnętrze przesyłki na Maltę musi być unieruchomione. Wolne miejsce paczki wypełnij folią bąbelkową, zmiętymi gazetami lub innego wypełniacza.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Ceny za paczki na Maltę zaczynają się od 160 złotych.

Przeciętny czas transportu paczki na Maltę to 1 dzień roboczy.

Możesz śledzić przesyłki międzynarodowe na Maltę z wykorzystaniem opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Jeśli nie chcesz, by Twoja przesyłka na Maltę została zatrzymana na granicy – sprawdź listę przedmiotów, których prawo zabrania wwozić na teren kraju. Szczegółów udzieli Ci nasza infolinia.

Paczka z Malty do Polski może być jeszcze szybsza! Sprawdź ofertę DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach