DHL EXPRESS
PACZKI DO LAOSU

Paczki do i z Laosu

Chcesz, żeby paczki do Laosu, które musisz nadać, zrealizował profesjonalny międzynarodowy kurier? DHL Express ma ofertę dla Ciebie. Każdego dnia organizujemy zagraniczne przesyłki lotnicze, więc wyróżniamy się doświadczeniem i świetną logistyką. Niezależnie od tego, czy paczki do Laosu chcesz wysyłać jako osoba prywatna, czy jako firma, zapoznaj się z naszą ofertą. Dla przedsiębiorstw przygotowaliśmy specjalną propozycję usług.

Sprawdź cenę paczki do Laosu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Laos

Realizujemy eksport towarów z Polski do Laosu i import z Laosu do Polski. Cały proces nadawczy jest bardzo prosty – wystarczy, że zaniesiesz paczkę do dowolnego punktu DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera po odbiór przesyłki w domu, w pracy lub w innym wskazanym przez Ciebie miejscu. Mało formalności, szybka paczka!

Ile kosztuje paczka do Laosu?

Zobacz cennik paczek zagranicznych, aby oszacować koszty i dowiedzieć się jak najwięcej na temat cen transportu. Są one ustalane indywidualnie, ponieważ zależą od kilku czynników – w tym od wielkości paczki, lokalizacji odbioru i dodatkowych usług.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Laosu?

Paczki do Laosu docierają w ciągu 4 dni roboczych. Obecnie z uwagi na ograniczenia w sieci transportowej, transport to Laosu może być wydłużony o dodatkowe 6-8 dni. Dokładny czas transportu do Laosu oferowany w danym dniu znajdziesz w MyDHL+. Tam utworzysz przesyłki międzynarodowe, sprawdzisz cenę i zamówisz kuriera.

Paczki do Laosu dla firm? Zobacz ofertę biznesową w DHL Express.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Laosu.

Zrób to w jednym z kilkuset punktów nadawczych DHL Servicepoint – wybierz dowolny i zanieś paczkę. Możesz również skorzystać z opcji zamówienia kuriera po odbiór paczki we wskazanym miejscu.

Zapakuj przedmioty w karton i zabezpiecz je dodatkowo taśmą. W widocznym miejscu umieść wydrukowany list przewozowy.

Aby zabezpieczyć przedmioty, użyj folii bąbelkowej i gazety. Owiń rzeczy tymi materiałami i wypełnij nimi puste przestrzenie.

Cena transportu do Lesotho jest obliczana na podstawie wymiarów i wagi paczki. Więcej informacji znajdziesz w cenniku paczek zagranicznych, który umieściliśmy na naszej stronie.

Szacujemy, że eksport towarów z Polski do Laosu wyniesie 4 dni robocze, ale ze względu na ograniczenia w sieci transportowej, dostawa może się wydłużyć o dodatkowe 6-8 dni. Jeśli nadajesz paczkę w weekend lub w dzień wolny od pracy, czas dostawy jest dłuższy.

Tak, mamy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych online, dzięki czemu trzymasz rękę na pulsie i wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka.

Przedmiotami, których nie można wysyłać za granicę są między innymi zwierzęta, rośliny, łatwopalne przedmioty, pieniądze, niektóre leki i niektóre wyroby alkoholowe. Zadzwoń na naszą infolinię, aby dowiedzieć się więcej.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach