Paczki do i z Szwajcarii

Chcesz wysłać paczki do Szwajcarii i zależy Ci na szybkiej dostawie? Liczysz na niezawodne usługi kurierskie? Z DHL Express Twoja przesyłka do Szwajcarii dotrze błyskawicznie! Przygotowaliśmy ofertę dla firm oraz dla klientów indywidualnych, dzięki której każdy może wysłać paczkę bez wychodzenia z domu. Profesjonalny eksport towarów do Szwajcarii to nasza specjalność. Sprawdź nasz cennik, porównaj koszt i przekonaj się jakie to proste. Przygotuj przesyłkę, nadaj ją i czekaj, aż kurier dostarczy ją do Szwajcarii.

Sprawdź cenę paczki do Szwajcarii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki z Polski do Szwajcarii

Z DHL Express szybka wysyłka do Szwajcarii jest wygodna, a proces dostarczenia przebiega bez żadnych przeszkód. Wszystko dzięki funkcjonalnościom, jakie zapewniamy naszym klientom, a także dzięki naszym sieciom lotniczym, które sprawiają, że paczki do Szwajcarii docierają błyskawicznie. Ty przesyłki międzynarodowe możesz nadać za pośrednictwem strony internetowej MyDHL+, z kolei nasz kurier odbierze od Ciebie nadaną przesyłkę – z tą chwilą rozpoczyna się przewóz paczek do Szwajcarii. Nie czekaj więc, odwiedź naszą stronę, wprowadź dane paczki, zamów kuriera, wydrukuj etykietę – i gotowe! Jeśli bardziej interesuje Cię import towarów do Polski, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Pamiętaj, że możliwe jest śledzenie przesyłek zagranicznych. Podczas nadania przesyłki do Szwajcarii paczka otrzymuje indywidualny numer. Wprowadź go na naszej stronie i sprawdź, czy Twoja przesyłka dotarła już do wybranego miejsca w Szwajcarii. W DHL Express uważamy, że usługi kurierskie muszą być przejrzyste dla nadawcy i odbiorcy. Dlatego możesz nie tylko kontrolować transport, ale też wcześniej przeanalizować koszt i porównać oferty. Umożliwia to nasz cennik dostępny poniżej.

Ile kosztuje paczka do Szwajcarii?

To, ile kosztuje kurier do Szwajcarii, uzależnione jest od kilku czynników. Znaczenie ma między innymi to, jak duża jest Twoja paczka. Możesz jednak sprawdzić cenę wysyłki paczki do Szwajcarii, wybierając nasz cennik paczek zagranicznych. Sprawdź koniecznie, czy możesz realizując wysyłki (zwłaszcza regularnie), możesz zaoszczędzić!

Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki do Szwajcarii?

Przesyłki kurierskie z Polski do Szwajcarii dostarczamy ekspresowo. Najczęściej przewóz paczek do Szwajcarii zajmuje 1-2 dni robocze. Pamiętaj, że czas trwania odprawy celnej przesyłek nie jest wliczany w całkowity czas transportu. Zwykle jednak kontrola przebiega sprawnie.

Czy wiesz, że istnieją towary, których kurier nie może dostarczyć do Szwajcarii? Zadbaj więc, aby Twoja przesyłka międzynarodowa była nie tylko właściwie zapakowana, ale i aby zawierała towary dozwolone w transporcie. Podczas odbioru paczki z Twojego domu lub podczas nadania paczki w punkcie, pracownik DHL jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki. Dzięki temu, mając pewność, że Twoja paczka jest zgodna z obowiązującymi ograniczeniami, możesz być spokojny o jej udaną podróż. Zasady ograniczenia przesyłanych towarów obejmują tak samo eksport do Szwajcarii, jak i import do Polski.

Czego nie można wysyłać do Szwajcarii?

Za pośrednictwem DHL Express wyślesz paczki do Szwajcarii, które nie zawierają towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym. Zadbaj więc, aby nie zamieszczać w przesyłce między innymi:

 • wyrobów tytoniowych,
 • wyrobów alkoholowych,
 • zwierząt,
 • roślin,
 • leków.
PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Szwajcarii?
  Przesyłki międzynarodowe do Szwajcarii wyślesz, korzystając z MyDHL+ lub udając się do punktu DHL Servicepoint. Jeśli masz wątpliwości lub chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z naszą infolinią.
 • Ile trwa transport paczki do Szwajcarii?
  Przewóz paczek do Szwajcarii zajmuje średnio 1-2 dni robocze. O czasie transportu otrzymasz informację w MyDHL+ po podaniu adresów nadania i doręczenia. Usługi kurierskie DHL Express wyróżnia szybki eksport towarów.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Szwajcarii?
  Tak. Przesyłki zagraniczne do Szwajcarii zyskują w chwili nadania 10-cyfrowy numer. Wpisz go na naszej stronie, by sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka i dowiedzieć się, czy dotarła już do celu w Szwajcarii.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce do Szwajcarii?
  Możesz sprawdzić, czy kurier dostarczy paczkę w wybrane miejsce w Szwajcarii. Zrobisz to za pośrednictwem MyDHL+, w dedykowanym portalu lub kontaktując się z Działem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Szwajcarii?
  Paczki do Szwajcarii zapakuj w karton, kopertę lub szczelne, foliowe opakowanie, którego wielkość będzie dopasowana do wielkości zawartości paczki. Możesz też użyć wypełniacza, aby uniemożliwić przemieszczanie się towarów. Wybierz mocną taśmę i pamiętaj, by przykleić list przewozowy.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.