DHL EXPRESS
PACZKI DO SZWAJCARII

Paczki do i z Szwajcarii

Chcesz wysłać paczki do Szwajcarii i zależy Ci na szybkiej dostawie? Liczysz na niezawodne usługi kurierskie? Z DHL Express Twoja przesyłka do Szwajcarii dotrze błyskawicznie! Przygotowaliśmy ofertę dla firm oraz dla klientów indywidualnych, dzięki której każdy może wysłać paczkę bez wychodzenia z domu. Profesjonalny eksport towarów do Szwajcarii to nasza specjalność. Sprawdź nasz cennik, porównaj koszt i przekonaj się, jakie to proste. Przygotuj przesyłkę, nadaj ją i czekaj, aż kurier dostarczy ją do Szwajcarii. Nie szukaj kuriera wyłącznie tanio, ale weź pod uwagę takie cechy jak np. profesjonalizm, logistyka, bezpieczeństwo i doświadczenie w branży.

Sprawdź cenę paczki do Szwajcarii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Szwajcarii

Z DHL Express szybka wysyłka do Szwajcarii jest wygodna, a proces dostarczenia przebiega bez żadnych przeszkód. Wszystko dzięki funkcjonalnościom, jakie zapewniamy naszym klientom, a także dzięki naszym sieciom lotniczym, które sprawiają, że paczki do Szwajcarii docierają błyskawicznie. Ty przesyłki międzynarodowe możesz nadać za pośrednictwem strony internetowej MyDHL+, z kolei nasz kurier odbierze od Ciebie nadaną przesyłkę – z tą chwilą rozpoczyna się przewóz paczek do Szwajcarii. Nie czekaj więc, odwiedź naszą stronę, wprowadź dane paczki, zamów kuriera, wydrukuj etykietę – i gotowe! Jeśli bardziej interesuje Cię import towarów do Polski, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Pamiętaj, że możliwe jest śledzenie przesyłek zagranicznych. Podczas nadania przesyłki do Szwajcarii paczka otrzymuje indywidualny numer. Wprowadź go na naszej stronie i sprawdź, czy Twoja przesyłka dotarła już do wybranego miejsca w Szwajcarii. W DHL Express uważamy, że usługi kurierskie muszą być przejrzyste dla nadawcy i odbiorcy. Doskonale wiemy, że ważna jest też cena usług, dlatego możesz nie tylko kontrolować transport, ale też wcześniej przeanalizować koszt. Nasz cennik umożliwia porównanie oferty.

Jak wysłać paczkę do Szwajcarii?

Wysyłka paczki do Szwajcarii może odbywać się za pośrednictwem kuriera – tak jak opisaliśmy wyżej, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Zanim paczka do Szwajcarii dotrze na miejsce, możesz przynieść ją do dowolnego punktu partnerskiego DHL Servicepoint. Przekaż przesyłkę pracownikowi i gotowe. Ten sposób wysyłki jest proekologiczny, ponieważ z każdej nadanej paczki przeznaczamy 2 zł na działania dla dobra planety. Zastanawiasz się, w jakich miejscach znajdziesz punkty partnerskie? Są nimi np. sklepy Relay, One Minute, Hubiz, Discover i Inmedio. Odwiedź je i przekonaj się, że eksport towarów może być nie tylko prosty, lecz także realizowany z troską o środowisko.

Ile kosztuje paczka do Szwajcarii?

To, ile kosztuje kurier do Szwajcarii, uzależnione jest od kilku czynników. Znaczenie ma między innymi to, jak duża jest Twoja paczka. Możesz jednak sprawdzić cenę wysyłki paczki do Szwajcarii, wybierając nasz cennik paczek zagranicznych. Sprawdź koniecznie, czy realizując wysyłki (zwłaszcza regularnie), możesz zaoszczędzić! Pamiętaj jednak, że nie w międzynarodowych usługach kurierskich nie liczy się tylko to, żeby było jak najtaniej, ale żeby było bezpiecznie i terminowo. Pod tym względem jesteśmy niezawodni!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile trwa transport paczki do Szwajcarii?

Przesyłki kurierskie z Polski do Szwajcarii dostarczamy ekspresowo. Najczęściej przewóz paczek do Szwajcarii zajmuje 1-2 dni robocze. Pamiętaj, że czas trwania odprawy celnej przesyłek nie jest wliczany w całkowity czas transportu. Zwykle jednak kontrola przebiega sprawnie.

Czy wiesz, że istnieją towary, których kurier nie może dostarczyć do Szwajcarii? Zadbaj więc, aby Twoja przesyłka międzynarodowa była nie tylko właściwie zapakowana, ale i aby zawierała towary dozwolone w transporcie. Podczas odbioru paczki z Twojego domu lub podczas nadania paczki w punkcie, pracownik DHL jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki. Dzięki temu, mając pewność, że Twoja paczka jest zgodna z obowiązującymi ograniczeniami, możesz być spokojny o jej udaną podróż. Zasady ograniczenia przesyłanych towarów obejmują tak samo eksport do Szwajcarii, jak i import do Polski.

Ile idzie paczka ze Szwajcarii do Polski?

Paczka do Szwajcarii zostanie dostarczona na miejsce w takim samym czasie, w jakim trwa import towarów do Polski, czyli około 1-2 dni. Wykorzystaj aplikację MyDHL+, aby poznać szczegóły dotyczące transportu i „trzymać rękę na pulsie”. Od poniedziałku do piątku możesz też skontaktować się z nami na naszej infolinii.

Czego nie można wysyłać do Szwajcarii?

Za pośrednictwem DHL Express wyślesz paczki do Szwajcarii, które nie zawierają towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym. Zadbaj więc, aby nie zamieszczać w przesyłce między innymi:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Szwajcarii.

Przesyłki międzynarodowe do Szwajcarii wyślesz, korzystając z MyDHL+ lub udając się do punktu DHL Servicepoint. Chcesz poznać koszty? Sprawdź cenę w cenniku. Jeśli masz wątpliwości lub chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z naszą infolinią.

Przewóz paczek do Szwajcarii zajmuje średnio 1-2 dni robocze. O czasie transportu otrzymasz informację w MyDHL+ po podaniu adresów nadania i doręczenia. Usługi kurierskie DHL Express wyróżnia szybki eksport towarów. Umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych.

Tak. Przesyłki zagraniczne do Szwajcarii zyskują w chwili nadania 10-cyfrowy numer. Wpisz go na naszej stronie, by sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka i dowiedzieć się, czy dotarła już do celu w Szwajcarii.

Możesz sprawdzić, czy kurier dostarczy paczkę w wybrane miejsce w Szwajcarii. Zrobisz to za pośrednictwem MyDHL+, w dedykowanym portalu lub kontaktując się z Działem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

Paczki do Szwajcarii zapakuj w karton, kopertę lub szczelne, foliowe opakowanie, którego wielkość będzie dopasowana do wielkości zawartości paczki. Możesz też użyć wypełniacza, aby uniemożliwić przemieszczanie się towarów. Wybierz mocną taśmę i pamiętaj, by przykleić list przewozowy.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach