DHL EXPRESS
PACZKI DO BURKINA FASO

Paczki do i z Burkina Faso

Przygotowujesz paczki do Burkina Faso po raz pierwszy? A może szukasz nowej oferty kurierskiej? W DHL Express realizujemy profesjonalny eksport i import. Mamy rozbudowaną komunikację, dzięki czemu przesyłki zagraniczne docierają do odbiorcy w możliwie najkrótszym czasie. Działamy dla klientów indywidualnych i firmowych.


Wysyłaj paczki do Burkina Faso z Polski i z Polski do Burkina Faso – eksport i import na najwyższym poziomie!

Sprawdź cenę paczki do Burkina Faso

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Burkina Faso

Jako nadawca pewnie interesuje Cię tylko jedno: szybka paczka do Burkina Faso lub w inne miejsce za granicę. Realizacją tej usługi zajmujemy się od lat. Nasze przesyłki międzynarodowe to profesjonalizm i doskonała logistyka. W dodatku praktyka nadania paczki jest bardzo prosta. Wystarczy, że zaniesiesz ją do punktu DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera po odbiór przesyłki do domu lub miejsca pracy.

Ile kosztuje paczka do Burkina Faso?

Przesyłki międzynarodowe mają różne ceny – między innymi ze względu na inne parametry i wagę. Zamieszczony na stronie cennik paczek zagranicznych ułatwi Ci zorientowanie się w kosztach i zaplanowanie budżetu na paczki do Burkina Faso.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Burkina Faso?

Zakładamy, że przesyłka do Burkina Faso dotrze w ciągu 3 dni roboczychTo szacowany, średni czas dostawy, jednak ze względu na pandemię COVID-19 może on ulec opóźnieniu. Jeśli nadajesz paczkę w piątek lub przed dniem wolnym od pracy, to czas dostawy również może być wydłużony. W DHL Express uruchomiliśmy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych – dzięki temu, trwający transport jest pod Twoją kontrolą. Korzystaj też z funkcjonalnej aplikacji MyDHL+.

Paczki do Burkina Faso – przesyłki lotnicze międzynarodowego kuriera DHL Express.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Burkina Faso.

Nadaj paczkę na jeden z dwóch sposób – zanieś przesyłkę do punktu DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu/miejsca pracy. W umówionym terminie nasz pracownik odbierze od Ciebie paczkę.

Zapakuj rzeczy do wysyłki w mocny karton, który dodatkowo warto okleić szeroką taśmą. Na zewnątrz umieść etykietę z numerem listu przewozowego.

Zadbaj o bezpieczny eksport lub import poprzez owinięcie rzeczy folią bąbelkową. Folią wypełnij też puste miejsca w kartonie – tak, aby transportowane rzeczy zachowały stabilność.

Sprawdź cennik na stronie internetowej DHL Express, aby poznać więcej szczegółów.

3 dni robocze to szacowany czas dotarcia paczki do Burkina Faso. Wskutek pandemii COVID-19 może być on wydłużony.

Tak, śledź transport drogi paczki do Burkina Faso na stronie www lub w aplikacji MyDHL +.

Import i eksport towarów za granicę wymaga spełnienia standardów bezpieczeństwa. Jednym z nich jest ograniczenie rodzajów przedmiotów możliwych do wysyłki. Są to m.in. materiały łatwopalne, gotówka, rośliny i amunicja. Skontaktuj się z pracownikami infolinii, jeśli chcesz poznać szczegółową listę przedmiotów.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach