Paczki do i z Słowacji

Planujesz wysyłki zagraniczne? Chcesz nadać paczki do Słowacji? Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Międzynarodowy kurier DHL Express to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą, żeby wysyłka była za granicę była zrealizowana szybko, tanio i bezpiecznie. Eksport i import towarów to nasza specjalność. Każdego dnia organizujemy transport do Słowacji i innych krajów, dlatego możesz nam zaufać. Twoja przesyłka błyskawicznie i bezpiecznie dotrze na miejsce.

Sprawdź cenę paczki do Słowacji

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki Polska-Słowacja

Wysyłka zagraniczna wydaje się być trudnym przedsięwzięciem? Porzuć to myślenie i postaw na profesjonalne, międzynarodowe usługi kurierskie. w DHL Express działamy błyskawicznie i ułatwiamy to działanie również Tobie! Jak to możliwe? Proste przygotowanie i nadanie paczki (w punkcie DHL ServicePoint lub podczas wizyty kuriera w domu czy pracy), cennik paczek zagranicznych do wglądu na stronie i opcja śledzenie przesyłek zagranicznych dla wszystkich nadawców – oto przykłady tego dlaczego warto z nami współpracować. Mamy specjalną ofertę dla firm, więc jeśli prowadzisz działalność i interesuje Cię regularna wysyłka do Słowacji, skorzystaj z naszych rozwiązań.

Ile kosztuje paczka do Słowacji?

Każdy koszt za transport paczki do Słowacji podlega indywidualnych ustaleniom. Decyduje o tym ciężar i parametry przesyłki. Najtańsze przesyłki do Słowacji wynoszą 170 złotych. Dzięki temu, że udostępniliśmy cennik, możesz zaplanować budżet firmowy lub domowy.

Ile idzie paczka do Słowacji?

Nasze usługi kurierskie DHL Express wyróżniają się szybkością działania. Oznacza to, że paczki do Słowacji docierają w ciągu 1-2 dni roboczych. Interesuje nas wyłącznie tzw. „szybka paczka”, dlatego możesz mieć pewność, że eksport towarów zostanie zrealizowany w możliwie najkrótszym czasie.

Czego nie można wysyłać do Słowacji?

Każdy kraj ma eksport i import objęty pewnymi ograniczeniami. Przesyłki międzynarodowe nie przewidują pewnych przedmiotów. Do Słowacji nie możesz wysyłać między innymi:

 • substancji łatwopalnych,
 • broni,
 • dzieł sztuki,
 • narkotyków,
 • wyrobów tytoniowych i alkoholowych,
 • roślin i zwierząt.

Zanim kurier przyjmie paczkę, ma prawo sprawdzić jej zawartość. Z ostatecznym zaklejeniem paczki możesz więc poczekać. Upewnij się jednak, że podejmujesz eksport (z Polski) lub import towarów (do Polski) zgodny z regulaminem. Zagraniczne paczki muszą spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • W jaki sposób powinna być nadana paczka do Słowacji?
  Paczki do Słowacji można przekazać kurierowi podczas bezpośredniej wizyty (zamów kuriera przez telefon lub Internet). Drugą opcją jest przekazanie paczki w punkcie DHL Servicepoint.
 • Jak przygotować przesyłkę do Słowacji?
  Zapakuj eksportowany towar w solidny karton. Owiń rzeczy w kartonie folią bąbelkową lub gazetą. Tymi materiałami zapełnij też wolną przestrzeń. Pamiętaj o naklejeniu etykiety przewozowej.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Słowacji?
  Koszt za transport każdej paczki do Słowacji jest inny – zależny od wymiarów i ciężaru paczki. Najtańsza wysyłka kosztuje 175 złotych.
 • Jak długo idą przesyłki lotnicze do Słowacji?
  Paczki do Słowacji są u adresata w ciągu 1-3 dni od momentu odbioru przesyłki przez kuriera.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Słowacji?
  Tak, śledzenie przesyłek zagranicznych jest możliwe na stronie, przy użyciu unikalnego kodu otrzymanego podczas nadania paczki do Słowacji.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.