DHL EXPRESS
PACZKI DO SŁOWACJI

Paczki do i z Słowacji

Planujesz wysyłki zagraniczne? Chcesz nadać paczki do Słowacji? Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Międzynarodowy kurier DHL Express to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą, żeby wysyłka była za granicę była zrealizowana szybko, tanio i bezpiecznie. Eksport i import towarów to nasza specjalność. Każdego dnia organizujemy transport do Słowacji i innych krajów, dlatego możesz nam zaufać. Twoja przesyłka błyskawicznie i bezpiecznie dotrze na miejsce.

Sprawdź cenę paczki do Słowacji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Słowacja

Wysyłka zagraniczna wydaje się być trudnym przedsięwzięciem? Porzuć to myślenie i postaw na profesjonalne, międzynarodowe usługi kurierskie. w DHL Express działamy błyskawicznie i ułatwiamy to działanie również Tobie! Jak to możliwe? Proste przygotowanie i nadanie paczki (w punkcie DHL ServicePoint lub podczas wizyty kuriera w domu czy pracy), cennik paczek zagranicznych do wglądu na stronie i opcja śledzenie przesyłek zagranicznych dla wszystkich nadawców – oto przykłady tego dlaczego warto z nami współpracować. Mamy specjalną ofertę dla firm, więc jeśli prowadzisz działalność i interesuje Cię regularna wysyłka do Słowacji, skorzystaj z naszych rozwiązań.

Ile kosztuje paczka do Słowacji?

Każdy koszt za transport paczki do Słowacji podlega indywidualnych ustaleniom. Decyduje o tym ciężar i parametry przesyłki. Najtańsze przesyłki do Słowacji wynoszą 170 złotych. Dzięki temu, że udostępniliśmy cennik, możesz zaplanować budżet firmowy lub domowy.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Słowacji?

Nasze usługi kurierskie DHL Express wyróżniają się szybkością działania. Oznacza to, że paczki do Słowacji docierają w ciągu 1-2 dni roboczych. Interesuje nas wyłącznie tzw. „szybka paczka”, dlatego możesz mieć pewność, że eksport towarów zostanie zrealizowany w możliwie najkrótszym czasie.

Czego nie można wysyłać do Słowacji?

Każdy kraj ma eksport i import objęty pewnymi ograniczeniami. Przesyłki międzynarodowe nie przewidują pewnych przedmiotów. Do Słowacji nie możesz wysyłać między innymi:

Zanim kurier przyjmie paczkę, ma prawo sprawdzić jej zawartość. Z ostatecznym zaklejeniem paczki możesz więc poczekać. Upewnij się jednak, że podejmujesz eksport (z Polski) lub import towarów (do Polski) zgodny z regulaminem. Zagraniczne paczki muszą spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Słowacji.

Paczki do Słowacji można przekazać kurierowi podczas bezpośredniej wizyty (zamów kuriera przez telefon lub Internet). Drugą opcją jest przekazanie paczki w punkcie DHL Servicepoint.

Zapakuj eksportowany towar w solidny karton. Owiń rzeczy w kartonie folią bąbelkową lub gazetą. Tymi materiałami zapełnij też wolną przestrzeń. Pamiętaj o naklejeniu etykiety przewozowej.

Koszt za transport każdej paczki do Słowacji jest inny – zależny od wymiarów i ciężaru paczki. Więcej informacji znajdziesz w kalkulatorze dostępnym na naszej stronie www.

Paczki do Słowacji są u adresata w ciągu 1-3 dni od momentu odbioru przesyłki przez kuriera.

Tak, śledzenie przesyłek zagranicznych jest możliwe na stronie, przy użyciu unikalnego kodu otrzymanego podczas nadania paczki do Słowacji.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach