Paczki do i z Kostaryki

Interesuje Cię szybki sposób na wysyłkę paczki do Kostaryki? Przesyłki zagraniczne w DHL Express mogą być rozwiązaniem na sprawną i bezpieczną realizację transportu międzynarodowego. Przesyłka z Kostaryki do Polski i eksport z Polski do Kostaryki w DHL Express są bardziej przystępne niż sądzisz.  Sprawdź nasza ofertę!

Realizujesz import i eksport towarów za granicę? Skorzystaj z naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Kostaryki

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Kostaryka

Kurier międzynarodowy jest jednym z lepszych i prostszych rozwiązań na realizację przesyłek zagranicznych – firmowych i prywatnych. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na wysyłkę paczki do Kostaryki, możesz skorzystać z naszej rozbudowanej sieci komunikacyjnej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przesyłka do Kostaryki dotrze do odbiorcy w deklarowanym terminie – szybko i sprawnie.

Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży – zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.  Przesyłki międzynarodowe do Kostaryki transportujemy własnym frachtem lotniczym i flotą samochodową. Dzięki nim możesz mieć pewność, że wszystkie przesyłki zagraniczne do Kostaryki dotrą na miejsce w ustalonym terminie.

Jeśli chcesz nadać paczkę zagraniczną do Kostaryki możesz odwiedzić jeden z punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub skorzystać z opcji zamówienia kuriera pod wskazany adres.  Jeśli ją wybierzesz, nasz kurier międzynarodowy odbierze bezpośrednio od Ciebie przesyłkę, skąd wyruszy ona w dalszą podróż, prosto do Twojego odbiorcy. Szacowany średni czas transportu przesyłki do Kostaryki wynosi zwykle 3 dni robocze.

Ile kosztuje paczka do Kostaryki?

Przesyłki międzynarodowe możesz nadać już za 175 złotych. Musisz jednak pamiętać o tym, że ostateczna cena za przesyłki lotnicze do Kostaryki będzie uzależniona od kilku czynników. Do najważniejszych zaliczyć można wagę i rozmiary paczki, wybór opcji dodatkowych, czyli np. ubezpieczenia, a także dokładny adres doręczenia. Jeśli chcesz dobrze zaplanować koszty związane z realizacją przesyłki kurierskiej do Kostaryki, przed jej nadaniem sprawdź nasz cennik paczek międzynarodowych umieszczony na stronie.

Ile idzie paczka do Kostaryki?

Staramy się, by wszystkie przesyłki zagraniczne do Kostaryki docierały na miejsce docelowe w wyznaczonym, deklarowanym terminie. Średni czas transportu paczki do Kostaryki wynosi zwykle 3 dni robocze. Musisz jednak liczyć się z tym, że paczka nadana w piątek, trafi do odbiorcy nieco później.  Jeśli zależy Ci na pobraniu szczegółowych danych w zakresie terminów doręczenia, skorzystaj z praktycznej aplikacji MyDHL+.

Przesyłka z Kostaryki do Polski i paczki, które Ty wysyłasz do tego kraju realizujemy firmowymi środkami transportu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że paczki, które nam przekazujesz dotrą w miejsce docelowe bezpiecznie i na czas. Szeroka sieć różnorodnych połączeń jest jednym z gwarantów sprawności realizacji usług kurierskich.

Często nadajesz przesyłki kurierskie do Kostaryki? Koniecznie sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla osób prowadzących własny biznes, a jaką dla osób prywatnych. Z nami wysyłka paczki zagranicznej staje się prostsza. Nadaj paczkę w jednym z punktów DHL Servicepoint, lub  zamów kuriera pod wskazany adres.

Terminowy kurier zagraniczny do Kostaryki? Skorzystaj z oferty DHL Express!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę do Kostaryki?
  Przesyłki do Kostaryki możesz nadać samodzielnie, korzystając z jednego z naszych punktów DHL Servicepoint, lub zamówić kuriera pod wskazany adres.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę do Kostaryki?
  Zapakuj przedmioty, które chcesz wysłać w trwały karton, zaklej go mocną taśmą i jeżeli jest to możliwe – owiń dokładnie folią typu stretch. W widocznym miejscu umieść etykietę z numerem listu przewozowego.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Wszystkie przesyłki zagraniczne do Kostaryki powinny być odpowiednio zabezpieczone. Dbaj by w Twojej paczce nie było wolnego miejsca. Przestrzeń wypełnij zmiętymi gazetami, folią bąbelkową lub specjalnymi wypełniaczami kurierskimi.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Kostaryki?
  Cennik paczek zagranicznych jest umieszczony na stronie DHL Express. Ceny paczek do Kostaryki zaczynają się już od 175 zł.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna do Kostaryki?
  Średni czas transportu przesyłki do Kostaryki wynosi obecnie około 3 dni robocze. Szczegółowe dane znajdziesz w aplikacji MyDHL+.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Kostaryki?
  Tak, jest to możliwe, dzięki opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Kostaryki?
  Jeśli chcesz uniknąć problemów celnych, przed wysłaniem przesyłki międzynarodowej do Kostaryki sprawdź listę przedmiotów zakazanych, których nie możesz eksportować i importować. Jeśli masz dodatkowe pytania – odpowiedzi udzieli Ci nasza infolinia.

Kurier do Kostaryki może być rozwiązaniem na import towarów i eksport towarów – sprawdź ofertę DHL Express!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`