DHL EXPRESS
PACZKI DO KOSTARYKI

Paczki do i z Kostaryki

Interesuje Cię szybki sposób na wysyłkę paczki do Kostaryki? Przesyłki zagraniczne w DHL Express mogą być rozwiązaniem na sprawną i bezpieczną realizację transportu międzynarodowego. Przesyłka z Kostaryki do Polski i eksport z Polski do Kostaryki w DHL Express są bardziej przystępne niż sądzisz.  Sprawdź nasza ofertę!

Realizujesz import i eksport towarów za granicę? Skorzystaj z naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Kostaryki

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Kostaryka

Kurier międzynarodowy jest jednym z lepszych i prostszych rozwiązań na realizację przesyłek zagranicznych – firmowych i prywatnych. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na wysyłkę paczki do Kostaryki, możesz skorzystać z naszej rozbudowanej sieci komunikacyjnej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przesyłka do Kostaryki dotrze do odbiorcy w deklarowanym terminie – szybko i sprawnie.

Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży – zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.  Przesyłki międzynarodowe do Kostaryki transportujemy własnym frachtem lotniczym i flotą samochodową. Dzięki nim możesz mieć pewność, że wszystkie przesyłki zagraniczne do Kostaryki dotrą na miejsce w ustalonym terminie.

Jeśli chcesz nadać paczkę zagraniczną do Kostaryki możesz odwiedzić jeden z punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub skorzystać z opcji zamówienia kuriera pod wskazany adres.  Jeśli ją wybierzesz, nasz kurier międzynarodowy odbierze bezpośrednio od Ciebie przesyłkę, skąd wyruszy ona w dalszą podróż, prosto do Twojego odbiorcy. Szacowany średni czas transportu przesyłki do Kostaryki wynosi zwykle 3 dni robocze.

Ile kosztuje paczka do Kostaryki?

Przesyłki międzynarodowe możesz nadać już za do Kostaryki będzie uzależniona od kilku czynników. Do najważniejszych zaliczyć można wagę i rozmiary paczki, wybór opcji dodatkowych, czyli np. ubezpieczenia, a także dokładny adres doręczenia. Jeśli chcesz dobrze zaplanować koszty związane z realizacją przesyłki kurierskiej do Kostaryki, przed jej nadaniem sprawdź nasz cennik paczek międzynarodowych umieszczony na stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kostaryki?

Staramy się, by wszystkie przesyłki zagraniczne do Kostaryki docierały na miejsce docelowe w wyznaczonym, deklarowanym terminie. Średni czas transportu paczki do Kostaryki wynosi zwykle 3 dni robocze. Musisz jednak liczyć się z tym, że paczka nadana w piątek, trafi do odbiorcy nieco później.  Jeśli zależy Ci na pobraniu szczegółowych danych w zakresie terminów doręczenia, skorzystaj z praktycznej aplikacji MyDHL+.

Przesyłka z Kostaryki do Polski i paczki, które Ty wysyłasz do tego kraju realizujemy firmowymi środkami transportu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że paczki, które nam przekazujesz dotrą w miejsce docelowe bezpiecznie i na czas. Szeroka sieć różnorodnych połączeń jest jednym z gwarantów sprawności realizacji usług kurierskich.

Często nadajesz przesyłki kurierskie do Kostaryki? Koniecznie sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla osób prowadzących własny biznes, a jaką dla osób prywatnych. Z nami wysyłka paczki zagranicznej staje się prostsza. Nadaj paczkę w jednym z punktów DHL Servicepoint, lub  zamów kuriera pod wskazany adres.

Terminowy kurier zagraniczny do Kostaryki? Skorzystaj z oferty DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kostaryki.

Przesyłki do Kostaryki możesz nadać samodzielnie, korzystając z jednego z naszych punktów DHL Servicepoint, lub zamówić kuriera pod wskazany adres.

Zapakuj przedmioty, które chcesz wysłać w trwały karton, zaklej go mocną taśmą i jeżeli jest to możliwe – owiń dokładnie folią typu stretch. W widocznym miejscu umieść etykietę z numerem listu przewozowego.

Wszystkie przesyłki zagraniczne do Kostaryki powinny być odpowiednio zabezpieczone. Dbaj by w Twojej paczce nie było wolnego miejsca. Przestrzeń wypełnij zmiętymi gazetami, folią bąbelkową lub specjalnymi wypełniaczami kurierskimi.

Cena transportu do Kostaryki jest uzależniona od wymiarów i wagi paczki. Sprawdź cennik dostępny na naszej stronie, aby obliczyć i zaplanować koszty przesyłki.

Średni czas transportu przesyłki do Kostaryki wynosi obecnie około 3 dni robocze. Szczegółowe dane znajdziesz w aplikacji MyDHL+.

Tak, zachęcamy nadawców do śledzenia transportu paczki do Kongo w aplikacji MyDHL+.

Eksport do Kongo nie obejmuje m.in. materiałów łatwopalnych, broni, amunicji, drogocennych dzieł sztuki i pieniędzy. Kompletną listę rzeczy zakazanych do wysyłki przedstawią Ci nasi pracownicy infolinii. Zadzwoń, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Kurier do Kostaryki może być rozwiązaniem na import towarów i eksport towarów – sprawdź ofertę DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach