DHL EXPRESS
PACZKI DO KIRGISTANU

Paczki do i z Kirgistanu

Eksport za granicę to codzienność w DHL Express. Jeśli chcesz nadać paczki do Kirgistanu i mieć pewność, że zostaną zrealizowane zgodnie z terminem, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa, skorzystaj z naszej oferty. Przygotowaliśmy specjalne warunki dla klientów indywidualnych i firmowych. Opracowana logistyka wysyłki i doświadczenie w branży sprawiają, że jesteśmy na pozycji lidera wśród kurierów międzynarodowych.

Codzienne przesyłki lotnicze w DHL Express – wysyłaj paczki do Kirgistanu.

Sprawdź cenę paczki do Kirgistanu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Kirgistan

Nadanie paczki do Kirgistanu może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zaniesienie przesyłki do autoryzowanego punktu DHL Servicepoint. W całym kraju jest ich kilkaset, więc z pewnością znajdziesz jeden z nich blisko swojego domu lub miejsca pracy. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki pod wskazanym przez Ciebie adresem. Następnie korzystaj z praktycznej funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych i bądź na bieżąco z drogą transportu.

Ile kosztuje paczka do Kirgistanu?

Przesyłki międzynarodowe mają różne koszty transportu, które zależą m.in. od wagi gabarytowej i parametrów paczki. Na cenę mają też wpływ usługi dodatkowe. Cennik paczek zagranicznych opublikowany na naszej stronie internetowej przybliży Ci wszystkie koszty i ułatwi planowanie budżetu potrzebnego na usługi kurierskie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kirgistanu?

10-11 dni roboczych to czas dostawy paczki do Kirgistanu z Polski. Z powodu pandemii koronawirusa COVID-19 dostawa jest wydłużona. Jako kurier międzynarodowy robimy wszystko, co możliwe, aby paczka za granicę dostarczona została ekspresowo. Kontroluj status paczki i jej drogę w aplikacji MyDHL+.

Prosta wysyłka paczki do Azerbejdżanu – śledź transport w MyDHL +

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kirgistanu.

Wybierz dowolny punkt DHL Servicepoint i zanieść do niego paczkę. Możesz też zamówić kuriera do domu lub pracy.

Eksport i import wymaga przygotowania przesyłki zgodnie ze standardami. Zapakuj towar w mocny karton, owiń go dodatkowo szeroką taśmą i naklej na zewnętrznej stronie etykietę z listem przewozowym.

Folia bąbelkowa to uniwersalny materiał służący do zabezpieczenia przedmiotów. Owiń nim rzeczy, ale też wypełnij puste miejsca w kartonie. W ten sposób transportowane produkty zachowają lepszą stabilność.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Szczegółowe informacje na temat kosztów znajdują się w cenniku. Zapoznaj się z nim, aby dobrze zaplanować budżet.

Zwykle paczki do Kirgistanu docierają z Polski w ciągu 10-11 dni roboczych.

Tak, śledź transport paczki do Kirgistanu w aplikacji MyDHL+.

Lista przedmiotów, których kurier za granicę nie może dostarczyć jest długa. Obejmuje m.in. amunicję, rośliny, drogocenne dzieła sztuki, materiały łatwopalne, niektóre wyroby tytoniowe i alkoholowe. O kompleksową listę przedmiotów zakazanych do wysyłki zapytaj, dzwoniąc na naszą infolinię.

Import do Polski i eksport z Polski – profesjonalny kurier międzynarodowy DHL Express.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach