DHL EXPRESS
PACZKI DO WYSP ŚWIĘTEGO TOMASZA I KSIĄŻĘCA

Paczki do i z Wysp Świętego Tomasza i Książęca

Wysyłaj paczki na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcej przy zachowaniu najwyższych usług bezpieczeństwa i standardów dotyczących jakości transportu. Wszystkie przesyłki zagraniczne, które realizujemy jako międzynarodowy kurier DHL Express, docierają na miejsce zgodnie z szacowanym terminem. Nadawcom polecamy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, aby być na bieżąco z tym, jak przebiega transport.

Eksport towarów za granicę – tylko profesjonalna wysyłka

Sprawdź cenę paczki do Wysp Świętego Tomasza i Książęca

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Wyspy świętego Tomasza i Książęcej

W Polsce mamy ponad 1300 punktów DHL Servicepoint. To miejsca, do których możesz przynieść paczkę do wysyłki i przekazać ją pracownikowi. Zapakuj dokumenty w kopertę bąbelkową, a większe przedmioty w solidny karton, który warto dodatkowo wzmocnić szeroką taśmą. Czy istnieje jeszcze inna możliwość nadania paczki? Tak! Drugą propozycją jest nadanie przesyłki na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcej poprzez zlecenie odbioru paczki przez kuriera. Zlecenie możesz zrealizować online lub telefonicznie. Kurier DHL Express pojawi się pod wskazanym adresem w umówionych godzinach i odbierze od Ciebie paczkę. Jak widać, przesyłki międzynarodowe nie wymagają z Twojej strony wielu formalności czy poświęcenia czasu. W DHL Express optymalizujemy procesy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Ile kosztuje paczka na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcej?

Udostępniliśmy cennik paczek zagranicznych, aby każdy mógł zrobić wycenę online i sprawdzić koszty za transport za granicę. Najtańsza przesyłka na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcej to koszt wyjściowy za eksport dokumentów. Przesyłki lotnicze transportowane są w różnych cenach, ponieważ każda paczka ma inne parametry i wagę gabarytową. Na cenę wysyłki wpływają też dodatkowe usługi, które może wybrać nadawca. Są to np. ubezpieczenie, powiadomienie o dostarczeniu paczki albo doręczenie w sobotę lub przed godziną 9:00. Listę usług dodatkowych i propozycje naszych cen znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeżeli w czasie zapoznawania się z ofertą, pojawi się więcej pytań, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej infolinii od poniedziałku do piątku.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcej?

2-4 dni robocze to średni czas dostawy paczki na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcej, który obowiązywał przed pandemią koronawirusa COVID-19. Obecnie trzeba liczyć się nawet z dwukrotnym wydłużeniem tego szacowanego okresu czasu. Niezależnie od tego, czy realizowany jest eksport z Polski, czy import do Polski, zachęcamy do używania aplikacji MyDHL+. W aplikacji znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące wysyłki paczki. Jako kurier międzynarodowy DHL Express, stawiamy na możliwie najkrótszy czas dostawy. Jeżeli prowadzisz firmę, koniecznie skontaktuj się z nami, by poznać szczegółowe warunki oferty dla przedsiębiorców.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Wysp Świętego Tomasza i Książęca.

Umożliwiamy nadanie paczki w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub umówienie się z kurierem na odbiór przesyłki w domu/miejscu pracy.

Dla jak największego bezpieczeństwa zachęcamy do zapakowania przedmiotów w solidny karton. Dokumenty możesz spakować do koperty bąbelkowej. Na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Użyj folii bąbelkowej lub gazet do owinięcia przedmiotów i wypełnienia pustych przestrzeni w kartonie.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt wysyłki na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcej jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

6-10 dni roboczych może trwać dostawa paczki na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcej. Przed pandemią koronawirusa eksport trwał nawet 2 razy krócej.

Tak, śledź wszystkie swoje przesyłki międzynarodowe w aplikacji MyDHL+.

Przesyłki zagraniczne wiążą się z pewnymi ograniczeniami, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Za granicę nie wyślesz m.in. gotówki, drogocennej biżuterii i dzieł sztuki, zwierząt, roślin, niektórych alkoholi i wyrobów tytoniowych. Sprawdź też ograniczenia związane z transportem leków. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie z naszą infolinią.

Przesyłki lotnicze każdego dnia z DHL Express – profesjonalnie, szybko, bezpiecznie

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach