DHL EXPRESS
PACZKI DO SRI LANKI

Paczki do i z Sri Lanki

Bezpieczeństwo wysyłki towaru za granicę to podstawa. Paczki do Sri Lanki powierz doświadczonej firmie kurierskiej DHL Express. Jako międzynarodowy kurier specjalizujemy się w codziennej dostawie paczek w najodleglejsze zakątki świata – w tym do Sri lanki. Przesyłka dociera na miejsce średnio w ciągu 5 dni roboczych. Dla osób prowadzących firmę, przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową.

Sprawdź cenę paczki do Sri Lanki

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Sri Lanka

Przygotuj towar do wysyłki i zanieś go do dowolnego punktu DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera, który przyjedzie pod wskazane miejsce. Codziennie organizujemy zagraniczne przesyłki lotnicze, a nasze rozwiązania logistyczne są na najwyższym poziomie.

Ile kosztuje paczka do Sri Lanki?

Cena przesyłki zagraniczne do Sri Lanki różni się w zależności od wymiarów paczki, ciężaru i dodatkowych opcji wysyłki. Nie oznacza to jednak, że wysyłając przesyłki międzynarodowe, trudno jest przewidzieć cenę za transport. Na naszej stronie umieściliśmy cennik paczek zagranicznych, który umożliwia zaplanowanie budżetu.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Sri Lanki?

Szacujemy, że paczka do Sri Lanki dotrze w ciągu 5 dni roboczych.  Udostępniliśmy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych, która umożliwi Ci trzymanie ręki na pulsie i kontrolowanie drogi. Pobierz też aplikację MyDHL+, aby mieć szczegółowe dane na wyciągnięcie ręki.

Paczki do Sri Lanki? Szacowany czas dostawy w DHL Express : 5 dni roboczych!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Sri Lanki.

Przekaż paczkę kurierowi w jeden z dwóch sposobów – w punkcie DHL Servicepoint lub podczas wizyty kuriera we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Do zapakowania towaru wybierz trwały karton, niezależnie od tego, czy planujesz eksport czy import. Karton zaklej mocną taśmą i owiń stretchem (opcjonalnie). Po zewnętrznej stronie należy przykleić etykietę z listem przewozowym.

Aby paczki do Sri Lanki docierały w nienaruszonym stanie, owiń przedmioty znajdujące się w środku folią bąbelkową. Tego samego materiału użyj do wypełnienia pustych przestrzeni.

Koszt paczki zagranicznej uzależniony jest m.in. od parametrów, wagi gabarytowej i wybrania przez nadawcę dodatkowych usług. Więcej danych na temat kosztów znajdziesz w naszym cenniku paczek.

Dokładny czas transportu sprawdzisz w aplikacji MyDHL+. Według szacunków, paczki do Sri Lanki idą w obecnie 5 dni roboczych.

Tak, umożliwiamy śledzenie transportu paczek zagranicznych.

Eksport i import towarów wiąże się ze standardami bezpieczeństwa, które wykluczają z możliwości wysyłki niektóre rzeczy – w tym pieniądze, rośliny i zwierzęta, dzieła sztuki i materiały łatwopalne. Jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się z naszymi pracownikami na infolinii telefonicznej.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach