DHL EXPRESS
PACZKI DO SUDANU

Paczki do i z Sudanu

Wysyłaj paczki do Sudanu, korzystając z usług doświadczonego kuriera. Import i eksport w DHL Express przebiega zgodnie z szacowanym terminem, w bezpieczny sposób, z możliwością kontroli drogi. Usługa śledzenie przesyłek zagranicznych jest już dostępna dla nadawców. Zaufaj naszej logistyce i rozbudowanej komunikacji.


Przesyłka do Sudanu z DHL Express  – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Sprawdź cenę paczki do Sudanu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Sudan

Na pierwszy rzut oka przesyłki zagraniczne mogą wydawać się skomplikowanym procesem. W rzeczywistości to dużo prostsze. Nie wymagamy od Ciebie wypełniania wielu formalności, ale wręcz przeciwnie – działamy tak, abyś mógł wygodnie wysyłać paczki do Sudanu i w każde inne miejsce za granice. Wystarczy, że wybierzesz dowolny punkt DHL Servicepoint i przyniesiesz do niego paczkę. Po odbiór paczki (np. z domu lub z pracy) możesz też zamówić kuriera.

Ile kosztuje paczka do Sudanu?

Cena za przesyłki zagraniczne do Sudanu jest tak naprawdę zależna od wielu indywidualnych czynników – np. ubezpieczenia oraz ciężaru i parametrów paczki. Na naszej stronie internetowej udostępniamy dla Ciebie cennik paczek zagranicznych, który przybliży Ci koszt przesyłki kurierskiej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Sudanu?

Szacowany czas dostawy paczki do Sudanu wynosi 3 dni robocze. Ten czas może być wydłużony z powodu pandemii, ale też wtedy, kiedy nadajesz przesyłkę w weekend lub dzień wolny od pracy. Priorytetem naszej firmy jest tak zwana „szybka paczka” – chcemy, żeby przesyłki międzynarodowe docierały do odbiorców w możliwie najkrótszym czasie i realizujemy to.

Szybka paczka w DHL Express – przesyłki międzynarodowe własnymi środkami transportu

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Sudanu.

Paczki do Sudanu możesz nadać w jednym z punktów DHL Servicepoint – W Polsce mamy ich kilkaset. Drugą opcją jest zamówienie kuriera po odbiór przesyłki.

Wybierz solidny karton i zapakuj do niego przedmioty. Potem zaklej karton mocną taśmą. Na zewnętrznej stronie przyklej etykietę przewozową. Musi znaleźć się w widocznym miejscu.

Do zabezpieczenia przedmiotów wykorzystaj folię bąbelkową. Owiń za jej pomocą rzeczy i wypełnij nią puste przestrzenie kartonu.

Cena za przesyłkę zagraniczną do Sudanu uzależniony jest m.in. od parametrów, wagi gabarytowej i wybrania przez nadawcę dodatkowych usług. Sprawdź kalkulator dostępny na naszej stronie, aby zaplanować budżet.

3 dni robocze to szacowany czas dostawy, ale w wyniku pandemii może się wydłużyć. Aktualny czas transportu uzyskasz po wpisaniu danych przesyłki.

Tak, korzystaj z aplikacji MyDHL+ i śledź transport paczki do Sudanu. W aplikacji znajdziesz też inne szczegółowe informacje na temat Twojej przesyłki.

Zadzwoń na infolinię, aby poznać dokładną listę przedmiotów zakazanych do wysyłki. Wśród nich znajdują się między innymi: pieniądze, rośliny, zwierzęta, materiały łatwopalne, broń i amunicja oraz drogocenne dzieła sztuki.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach