DHL EXPRESS
PACZKI DO BELIZE

Paczki do i z Belize

Niezależnie od tego, czy zarządzasz firmą, czy chcesz wysłać paczki do Belize jako osoba prywatna – sprawdź usługi DHL Express. Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową. Każdy eksport i import realizujemy bezpiecznie i zgodnie z szacowanym terminem dostawy.

Paczki do Belize z DHL Express  – sprawdź nasze usługi kurierskie!

Sprawdź cenę paczki do Belize

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Belize

Jeśli interesuje Cię sprawna wysyłka paczki do Belize, zapakuj przedmioty i przynieś przesyłkę do jednego z punktu DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę w domu lub w miejscu pracy. Zarówno eksport towarów do Belize, jak i import z Polski nie są problemowe, mimo tak dużej odległości. Powierz przesyłki międzynarodowe specjalistom – DHL Express to lider w branży. Jeśli nadajesz paczkę przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, kurier do Belize może nieznacznie przesunąć czas dostawy.

Ile kosztuje paczka do Belize?

Każda wysyłka towaru za granicę ostatecznie ma inny koszt zależny od wielu czynników – w tym przede wszystkim od gabarytów paczki i dodatkowych usług. Na stronie internetowej mamy dostępny cennik paczek zagranicznych, który umożliwi Ci zaplanowanie budżetu na eksport lub import.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Belize?

Paczka do Belize dociera na miejsce szacunkowo w ciągu 5 dni roboczych. Mamy świetnie rozbudowaną sieć komunikacyjną, która zapewnia sprawny transport. Każdego dnia organizujemy międzynarodowe przesyłki lotnicze, więc zaufaj naszemu doświadczeniu. Usługa śledzenie przesyłek zagranicznych, którą wprowadziliśmy na stronie daje Ci możliwość kontrolowania drogi transportu.

Paczka z Belize do Polski i paczki z Polski do Belize –  skorzystaj z oferty międzynarodowego kuriera DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Belize.

Paczki do Belize możesz wysłać w jednym z punktów DHL Servicepoint – w całej Polsce jest ich ponad 900. Możesz też zamówić kuriera do domu online – poprzez MyDHL+.

Przesyłki zagraniczne powinny być dobrze zabezpieczone. Wykorzystaj w tym celu trwały karton. Na zewnątrz umieść etykietę z listem przewozowym.

Aby paczki do Belize dotarły w nienaruszonym stanie, owiń wysyłane przedmioty folią bąbelkową lub gazetami. Wypełnij też puste przestrzenie w kartonie – dzięki temu wysyłane rzeczy będą stabilne.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik paczek za granicę, dzięki któremu zaplanujesz budżet.

Szacuje się, że transport paczki do Belize trwa 5 dni roboczych.

Tak, przesyłki międzynarodowe możesz śledzić na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji w aplikacji MyDHL+.

Przesyłki do Belize i w inne miejsca za granicę muszą mieć zawartość zgodną z przepisami. Sprawdź listę przedmiotów zakazanych do wysyłki lub skontaktuj się z naszym pracownikiem na infolinii.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach