DHL EXPRESS
PACZKI DO RUMUNII

Paczki do i z Rumunii

Chcesz wysłać paczki do Rumunii? Interesują Cię wyłącznie profesjonalne, zagraniczne usługi kurierskie? Skorzystaj z oferty DHL Express. Każdego dnia transportujemy paczki do Rumunii – i to w błyskawicznym tempie! Zapewniamy bezpieczeństwo transportu i darmowe śledzenie przesyłek zagranicznych. Niezawodny eksport i import towaru to specjalność naszej firmy. Sprawdź, ile kosztuje najtańsza przesyłka do Rumunii i porównaj nasz cennik z innymi ofertami!

Sprawdź cenę paczki do Rumunii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Rumunia

Organizujemy przesyłki lotnicze, dzięki którym paczki do Rumunii docierają w krótkim czasie, bez żadnych uszkodzeń. Szybka dostawa jest naszym priorytetem. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i zaufaniem klientów. Jeśli nigdy wcześniej nie planowałeś przesyłki za granicę i nie wiesz jak to zrobić, zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą i daj się poprowadzić przez prosty proces wysyłki (niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy reprezentujesz przedsiębiorstwo). Umożliwiamy nadanie paczki do Rumunii w jednym z punktów partnerskich lub bezpośredni odbiór przesyłki przez kuriera w Twoim domu lub miejscu pracy.

Ile kosztuje paczka do Rumunii?

Wysyłka paczki za granicę kosztuje oczywiście więcej niż przesyłki nadawane wewnątrz kraju. Nasze usługi kurierskie to jednak bardzo korzystna oferta w porównaniu do innych cenników. Wraz ze wzrostem wagi i parametrów, wzrastają ostateczne koszty. Sprawdź udostępniony cennik paczek zagranicznych i zaplanuj swój budżet.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Rumunii?

Staramy się, aby wszystkie przesyłki międzynarodowe – w tym paczki do Rumunii – docierały do odbiorców jak najszybciej. Oznacza to, że na trasie Polska-Rumunia codziennie organizujemy transport, dzięki któremu eksport towaru jest błyskawiczny. Najczęściej wynosi od 1-3 dni roboczych.  Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymasz unikatowy kod, który umożliwia zachowanie kontroli nad trasą. Na bieżąco możesz sprawdzać w jakim miejscu znajduje się Twoja paczka i jakie odcinki drogi już pokonała.

Czego nie można wysyłać do Rumunii? 

Pierwszy raz wysyłasz paczkę do Rumunii? Zwróć uwagę na to, że przesyłki międzynarodowemusisz dokładnie sprawdzić listę przedmiotów zabronionych. Przesyłki kurierskie do Rumunii nie mogą zawierać:

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami regulaminu także wtedy, jeśli chcesz zorganizować import do Polski. Ograniczenia w każdym kraju mogą być inne.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Rumunii.

Paczki do Rumunii możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez przekazanie przesyłki kurierowi. Kurier międzynarodowy odbierze paczki od Ciebie po wcześniejszych umówieniu wizyty.

Wszystkie przesyłki zagraniczne powinny być zapakowane w solidny karton. Owiń nadawane towary folią bąbelkową lub gazetą. Wolne przestrzenie również zapełnij tymi materiałami. Pamiętaj też o naklejeniu etykiety z listem przewozowym w widocznym miejscu.

W DHL Express cena każdej paczki jest inna, ponieważ wpływa na nią kilka czynników – w tym rozmiar i waga paczki.

DHL Express dostarcza paczki do Rumunii w ekspresowym tempie. Zadbamy o to, aby Twoja paczka dotarła do odbiorcy w Rumunii w ciągu 1 do 3 dni roboczych. Organizujemy też szybki import z Rumunii.

Tak, w DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych poprzez specjalnie wygenerowany link.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach