Paczki do i z Rumunii

Chcesz wysłać paczki do Rumunii? Interesują Cię wyłącznie profesjonalne, zagraniczne usługi kurierskie? Skorzystaj z oferty DHL Express. Każdego dnia transportujemy paczki do Rumunii – i to w błyskawicznym tempie! Zapewniamy bezpieczeństwo transportu i darmowe śledzenie przesyłek zagranicznych. Niezawodny eksport i import towaru to specjalność naszej firmy. Sprawdź, ile kosztuje najtańsza przesyłka do Rumunii i porównaj nasz cennik z innymi ofertami!

Sprawdź cenę paczki do Rumunii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki Polska-Rumunia

Organizujemy przesyłki lotnicze, dzięki którym paczki do Rumunii docierają w krótkim czasie, bez żadnych uszkodzeń. Szybka dostawa jest naszym priorytetem. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i zaufaniem klientów. Jeśli nigdy wcześniej nie planowałeś przesyłki za granicę i nie wiesz jak to zrobić, zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą i daj się poprowadzić przez prosty proces wysyłki (niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy reprezentujesz przedsiębiorstwo). Umożliwiamy nadanie paczki do Rumunii w jednym z punktów partnerskich lub bezpośredni odbiór przesyłki przez kuriera w Twoim domu lub miejscu pracy.

Ile kosztuje paczka do Rumunii?

Wysyłka paczki za granicę kosztuje oczywiście więcej niż przesyłki nadawane wewnątrz kraju. Nasze usługi kurierskie to jednak bardzo korzystna oferta w porównaniu do innych cenników. Eksport paczki z Polski do Turcji może wynieść tylko 160 złotych przy najmniejszych i najlżejszych przesyłkach. Wraz ze wzrostem wagi i parametrów, wzrastają ostateczne koszty. Sprawdź udostępniony cennik paczek zagranicznych i zaplanuj swój budżet.
Dedykowana oferta dla firm
 

Jak długo idzie paczka do Rumunii?

Staramy się, aby wszystkie przesyłki międzynarodowe – w tym paczki do Rumunii – docierały do odbiorców jak najszybciej. Oznacza to, że na trasie Polska-Rumunia codziennie organizujemy transport, dzięki któremu eksport towaru jest błyskawiczny. Najczęściej wynosi od 1-3 dni roboczych.  Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymasz unikatowy kod, który umożliwia zachowanie kontroli nad trasą. Na bieżąco możesz sprawdzać w jakim miejscu znajduje się Twoja paczka i jakie odcinki drogi już pokonała.

Czego nie można wysyłać do Rumunii? 

Pierwszy raz wysyłasz paczkę do Rumunii? Zwróć uwagę na to, że przesyłki międzynarodowemusisz dokładnie sprawdzić listę przedmiotów zabronionych. Przesyłki kurierskie do Rumunii nie mogą zawierać:

 • broni,
 • narkotyków,
 • pieniędzy.
 • suplementów diety,
 • odżywek dla sportowców,
 • elektroniki,
 • alkoholi,
 • tytoniu.

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami regulaminu także wtedy, jeśli chcesz zorganizować import do Polski. Ograniczenia w każdym kraju mogą być inne.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • W jaki sposób mogę nadać paczkę do Rumunii?
  Paczki do Rumunii możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez przekazanie przesyłki kurierowi. Kurier międzynarodowy odbierze paczki od Ciebie po wcześniejszych umówieniu wizyty.
 • Jak przygotować i zabezpieczyć przesyłkę do Rumunii?
  Wszystkie przesyłki zagraniczne powinny być zapakowane w solidny karton. Owiń nadawane towary folią bąbelkową lub gazetą. Wolne przestrzenie również zapełnij tymi materiałami. Pamiętaj też o naklejeniu etykiety z listem przewozowym w widocznym miejscu.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Rumunii?
  W DHL Express cena każdej paczki jest inna, ponieważ wpływa na nią kilka czynników – w tym rozmiar i waga paczki. Najtańszy eksport do Rumunii wynosi 160 złotych.
 • Jak długo trwa transport przesyłki zagranicznej do Rumunii?
  DHL Express dostarcza paczki do Rumunii w ekspresowym tempie. Zadbamy o to, aby Twoja paczka dotarła do odbiorcy w Rumunii w ciągu 1 do 3 dni roboczych. Organizujemy też szybki import z Rumunii.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Rumunii?
  Tak, w DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych poprzez specjalnie wygenerowany link.

Sprawdź ofertę dla swojej firmy

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.