DHL EXPRESS
PACZKI DO ZIMBABWE

Paczki do i z Zimbabwe

Międzynarodowe usługi kurierskie, które nie zawiodą Twoich oczekiwań? Poznaj DHL Express z ofertą dla klientów indywidualnych i biznesowych! Wysyłaj paczki do Zimbabwe kiedy chcesz, a my dostarczymy je do odbiorcy zgodnie z szacowanym terminem. Poznaj szybki proces nadania przesyłki i możliwość śledzenia transportu!

Paczki zagraniczne zawsze na czas – zaufane przesyłki z Polski do Zimbabwe 

Sprawdź cenę paczki do Zimbabwe

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Zimbabwe

Maksymalizujemy komfort klientów m.in. poprzez dwie formy prostego i szybkiego nadania paczki do Zimbabwe. Pierwszą z nich jest możliwość zaniesienia paczki do 1 z ponad 1300 punktów DHL Servicepoint. Drugą możliwością jest umówienie się z kurierem DHL Express na odbiór paczki bezpośrednio w domu lub w miejscu pracy. Dzięki temu nie musisz zmieniać swoich planów i codziennej trasy przemieszczania się. Nasz pracownik odbierze od Ciebie przygotowaną paczkę pod wskazanym adresem. Co dalej? Uruchom funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych i kontroluj transport. Wysyłka do Zimbabwe podjęta zostanie prawdopodobnie w kolejnym dniu roboczym.

Ile kosztuje paczka do Zimbabwe?

Nie ma jednych, ogólnych kosztów za wszystkie przesyłki międzynarodowe, ponieważ paczki są zróżnicowane. Mają inną wagę gabarytową i inne parametry. Na naszej stronie możesz poznać orientacyjne ceny i zaplanować budżet. Najtańsza przesyłka do Zimbabwe to koszt 190 złotych. Jest to cena wyjściowa zaproponowana dla przesyłki dokumentów. Zobacz przygotowany cennik paczek zagranicznych, aby poznać więcej szczegółów. Jeśli w Twojej głowie pojawią się pytania, zapraszamy do kontaktu na naszej infolinii.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Zimbabwe?

Przed pandemią koronawirusa wysyłka paczki do Zimbabwe z Polski trwała średnio 2-4 dni robocze. W pandemii ten czas uległ wydłużeniu– nawet dwukrotnemu. Podobnie jest w przypadku nadania paczki przed weekendem lub dniem wolnym od pracy. Trzeba liczyć się z tym, że eksport rozpocznie się dopiero w kolejnym dniu roboczym. Aby mieć pewność co do szacowanej daty dostawy i na bieżąco śledzić transport uruchom aplikację MyDHL+.

Profesjonalne przesyłki lotnicze – Twój kurier DHL Express

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Zimbabwe.

Wybierz dowolny, autoryzowany punkt DHL Servicepoint w Twoim mieście i przekaż paczkę pracownikowi. Jeśli chcesz, zamów odbiór przesyłki z domu lub biura przez kuriera. Zrobisz to online w MyDHL+ lub dzwoniąc na infolinię.

Zarówno eksport, jak i import paczki, mają te same zasady przygotowania przesyłki. Zapakuj przedmioty do solidnego kartonu i owiń go dodatkowo szeroką taśmą. W widocznym miejscu przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Uniwersalnymi materiałami do zabezpieczenia przedmiotów w paczce są folia bąbelkowa i gazety. Możesz użyć ich także do wypełnienia pustych miejsc.

Wyjściowa kwota dla przesyłki do Zimbabwe to koszt 190 zł. Sprawdź nasz cennik dostępny na stronie internetowej, aby dowiedzieć się więcej i zrobić orientacyjną wycenę online.

W czasie pandemii trzeba liczyć się z tym, że średni czas dostawy paczki do Zimbabwe wynosi 5-10 dni roboczych. Przed pandemią było to średnio 2-4 dni robocze.

Tak, każdy nadawca może korzystać z aplikacji MyDHL+ do śledzenia transportu. Dzięki temu na bieżąco wiesz, co dzieje się z paczką i kiedy dotrze do Zimbabwe.

Gotówka, drogocenne dzieła sztuki, zwierzęta, rośliny, niektóre alkohole i wyroby tytoniowe to przykładowe przedmioty, których nie może zawierać paczka do Zimbabwe. Ograniczeniom podlegają też leki. Skontaktuj się z pracownikami naszej infolinii, aby poznać szczegółową listę przedmiotów zakazanych do wysyłki.

Eksport i import zgodnie z szacowanym terminem – wysyłaj paczki do Zimbabwe kiedy chcesz!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach