DHL EXPRESS
PACZKI DO JORDANII

Paczki do i z Jordanii

W DHL Express codziennie dostarczamy paczki do Jordanii przy wykorzystaniu własnych środków transportu i rozbudowanej komunikacji. Zarówno eksport, jak i import przebiegają zgodnie z szacowanym terminem, z możliwością śledzenia drogi paczki przez nadawcę. Przygotowaliśmy ofertę dla firm i osób prywatnych.

Przesyłka do Jordanii – szybka paczka z DHL Express.

Sprawdź cenę paczki do Jordanii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Jordania

Przesyłki międzynarodowe do Jordanii możesz nadać w jednym z autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. Mamy ich w Polsce kilkaset. Przynieś paczkę i nadaj ją w prosty sposób. Wygodnym rozwiązaniem jest też zamówienie kuriera po odbiór paczki do domu lub pracy. W DHL Express ograniczamy formalności, aby wysyłka za granicę była dla nadawców przyjemnością, a nie problemem. Pamiętaj jednak, że jeśli wysyłasz paczkę w weekend lub w dzień wolny od pracy, to czas jej dostawy może być wydłużony.

Ile kosztuje paczka do Jordanii?

O koszcie przesyłki do Jordanii decyduje kilka czynników, między innymi waga, parametry i wybór usług dodatkowych. Na stronie internetowej udostępniliśmy cennik paczek zagranicznych, który pomoże Ci zorientować się w cenach i przygotować do nadania paczki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Jordanii?

Szacowany czas dostawy paczki do Jordanii to 2 dni robocze. Ze względu na pandemię COVID-19 ten czas może ulec wydłużeniu. Szczegóły na temat tego, jak wygląda eksport, znajdziesz w aplikacji MyDHL+. Skorzystaj z niej, aby być na bieżąco i wiedzieć,na jakim etapie jest Twoja przesyłka. Praktyczna funkcja śledzenie przesyłek zagranicznych powstała z myślą o nadawcach, którzy chcą mieć paczkę pod kontrolą.

Eksport i import na najwyższym poziomie – międzynarodowy kurier do Jordanii i z Jordanii.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Jordanii.

Przynieś paczkę do autoryzowanego punktu DHL Servicepoint lub zamów kuriera po odbiór paczki do domu lub pracy.

Aby eksport przedmiotów był bezpieczny i spełniał standardy, przygotuj mocny karton. Zapakuj rzeczy do środka i zaklej karton mocną taśmą. Na zewnątrz umieść etykietę z listem przewozowym.

Folia bąbelkowa i gazety to materiały, które warto wykorzystać do zabezpieczenia przedmiotów. Owiń nimi rzeczy i włóż je w wolne miejsca w kartonie. W ten sposób rzeczy do wysyłki będą stabilne.

W DHL Express cena transportu jest uzależniona od wielkości i ciężaru paczki. Sprawdź kalkulator dostępny na naszej stronie, aby obliczyć koszty przesyłki do Jordanii.

Szacowany czas dostawy wynosi 2 dni robocze, jednak w sytuacji pandemii może się on wydłużyć.

Tak, śledź transport paczki do Jordanii w aplikacji MyDHL +.

Przesyłki lotnicze za granicę związane są z ograniczeniami. Nie wysyłaj do Jordanii pieniędzy, roślin, zwierząt, materiałów łatwopalnych i drogocennych dzieł sztuki. Szczegółową listę przedmiotów zakazanych skonsultuj na naszej infolinii.

Przesyłki lotnicze do Jordanii – oferta dla firm i indywidualnych osób

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach