DHL EXPRESS
PACZKI DO KUWEJTU

Paczki do i z Kuwejtu

Poszukujesz dobrej oferty na wysyłkę paczki do Kuwejtu? Jesteś na właściwej stronie. Kurier do Kuwejtu z DHL Express doręczy Twoją przesyłkę międzynarodową we wskazane miejsce w deklarowanym terminie. Import z Kuwejtu i eksport do Kuwejtu, odprawa celna i wszystkie kwestie związane z transportem paczek zagranicznych jeszcze nigdy nie były tak proste!

Realizujesz często wysyłki do Kuwejtu? Sprawdź ofertę DHL Express !

Sprawdź cenę paczki do Kuwejtu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Kuwejt

Kurier międzynarodowy DHL Express to usługa szybka, bezpieczna i związana z minimalną liczbą formalności. Jeśli w ramach prowadzonego biznesu realizujesz regularnie import z Kuwejtu do Polski i eksport do Kuwejtu – zapytaj nas o ofertę dla firm. Jeśli interesuje Cię szybka paczka – sprawdź nasze przesyłki lotnicze do Kuwejtu, które realizujemy z wykorzystaniem własnego frachtu lotniczego.

Dokładamy wszelkich starań, by utrzymać zdobytą pozycję na rynku. Nasza rozwinięta sieć komunikacyjna i lata doświadczenia na arenie międzynarodowej sprawiają, że Twoje przesyłki kurierskie do Kuwejtu mogą dotrzeć w miejsce docelowe szybko, bezpiecznie, w deklarowanym terminie. Szacunkowy czas transportu paczki do Kuwejtu wynosi 2 dni robocze. Kurier międzynarodowy z DHL Express to niezawodny sposób na import i eksport towarów.

Ile kosztuje paczka do Kuwejtu?

Ceny za przesyłki do Kuwejtu jest uzależniona od kilku czynników, takich jak np. waga przesyłki, jej wymiary, zawartość, a także dokładne miejsce przeznaczenia. Jeśli chcesz oszacować koszt wysyłki do Kuwejtu, przed jej nadaniem sprawdź nasz cennik przesyłek zagranicznych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kuwejtu?

Szybka paczka do Kuwejtu dociera zazwyczaj w miejsce docelowe w terminie 2 dni roboczych. Dzięki doskonałej, strategicznie zaplanowanej sieci połączeń, możemy poszczycić się terminowością doręczenia i bezpieczeństwem zawartości Twoich przesyłek w trakcie ich przewozu.

Jeżeli interesują Cię przesyłki międzynarodowe do Kuwejtu – sprawdź również naszą aplikację MyDHL+. Dzięki niej poznasz szczegóły w zakresie terminu dostarczenia Twojej przesyłki z Polski do Kuwejtu i odwrotnie, przesyłki z Kuwejtu do Polski. Eksport i import towarów z DHL Express jest jedną z atrakcyjnych opcji transportu, które warto wziąć pod uwagę.

Przesyłki kurierskie do Kuwejtu? Sprawdź ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kuwejtu.

Przesyłki do Kuwejtu można zrealizować na dwa sposoby. Pierwszym jest wizyta w jednym z setek stacjonarnych punktów DHL Servicepoint, drugim zamówienie kuriera do domu, lub biura.

Paczki międzynarodowe do Kuwejtu muszą być dobrze zapakowane na czas transportu. Zawartość swojej przesyłki zagranicznej zapakuj w trwały karton, zaklej go taśmą i owiń stretchem. W widocznym miejscu umieść etykietę z numerem listu przewozowego.

Wnętrze przesyłki kurierskiej do Kuwejtu powinno być właściwie zabezpieczone. Wolne miejsce wypełnij gazetami, folią bąbelkową lub specjalnym wypełniaczem.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Wykorzystaj kalkulator dostępny na stronie www, aby obliczyć koszt przesyłki do Kuwejtu.

Przesyłki międzynarodowe do Kuwejtu docierają zwykle do odbiorców w ciągu 2 dni roboczych od daty nadania.

Tak. Drogę swojej przesyłki międzynarodowej do Kuwejtu możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Zawartość paczki zagranicznej do Kuwejtu nie może łamać przepisów prawa celnego obowiązującego w tym kraju. Szczegóły na temat listy przedmiotów zakazanych możesz sprawdzić za pomocą naszej infolinii.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach