Paczki do i z Japonii

Zastanawiasz się, w jaki sposób najszybciej i najwygodniej możesz wysłać paczki do Japonii? Wybierz ofertę DHL Express – przesyłka do Japonii dotrze ekspresowo, a Ty nawet nie będziesz musiał wychodzić z domu. Oferujemy rozwiązania dla klientów biznesowych oraz indywidualnych – nasz międzynarodowy kurier do Japonii to pewne rozwiązanie dla każdego. Przekonaj się o tym, że eksport towarów z Polski (podobnie jak import do Polski) może przebiegać bez żadnych przeszkód.

Sprawdź cenę paczki do Japonii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki z Polski do Japonii

Czy wiesz, jak prosta i szybka może być wysyłka do Japonii? Z nami paczki nadasz wygodnie, ze swojego domu. Wystarczy, że skorzystasz z MyDHL+, gdzie za pośrednictwem kilku kliknięć wygenerujesz etykietę transportową potrzebną do wysyłki oraz zamówisz kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę do Japonii. Nasze usługi kurierskie to profesjonalne usługi lotnicze – właśnie dzięki nim przesyłki za granicę docierają na czas.

Co jeszcze warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na eksport? Pamiętaj, aby przed przyjazdem kuriera paczka była przygotowana, ale jeszcze nie zamknięta. Kurier, odpowiedzialny za przewóz paczek do Japonii, zobowiązany jest do sprawdzenia zawartości przesyłki, bowiem nie każdy towar podlega transportowi. To samo dotyczy towaru importowanego.

Pamiętaj, że podróż paczki do Japonii możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Śledzenie przesyłek zagranicznych jest możliwe za pośrednictwem numeru, jaki przypisany zostaje do przesyłki w momencie nadania. Dzięki temu sprawdzisz, gdzie znajduje się przesyłka na trasie z Polski do Japonii, a także dowiesz się, czy dotarła już do adresata.

Ile kosztuje paczka do Japonii?

Japonia do odległy kraj, więc mogłoby się wydawać, że przewóz paczek do Japonii jest drogi. W DHL Express proponujemy rozwiązania korzystne finansowo. Należy jednak pamiętać, że koszt wysyłki do Japonii, podobnie jak w każde inne miejsce za granicę, uzależniony jest między innymi od gabarytów paczki. Zobacz więc nasz cennik paczek zagranicznych, by oszacować potrzebny budżet.

Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki do Japonii?

Nasi kurierzy dbają, aby wszystkie przesyłki międzynarodowe były dostarczane w jak najkrótszym czasie. Przesyłki kurierskie z Polski do Japonii docierają najczęściej w przeciągu 2 do 5 dni roboczych. Paczki te poddawane są także kontroli celnej, której czas trwania nie jest wliczany w czas transportu. Najczęściej paczki do Japonii wyruszają jeszcze tego samego dnia.

Pamiętaj, że aby droga paczki była rzeczywiście szybka, trzeba zadbać o odpowiednią zawartość paczki. W przypadku, gdy znalazłyby się w niej towary zabronione w transporcie, pojawią się trudności. Przekonaj się, co możesz umieścić w paczce, by przewóz paczek do Japonii był sprawny.

Czego nie można wysyłać do Japonii?

Pewne towary, ze względu na swoją specyfikę, nie mogą być transportowane za granicę. Istnieje lista towarów zabronionych w transporcie, na której znajdują się między innymi:

 • pieniądze,
 • antyki,
 • biżuteria,
 • broń palna i amunicja,
 • materiały łatwopalne.

Sprawdź na naszej stronie, czego jeszcze nie powinna zawierać Twoja przesyłka zagraniczna do Japonii, ale też z Japonii do Polski.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Japonii?
  W DHL Express masz dwie możliwości wysyłki paczek do Japonii:

  1. nadanie paczki online za pośrednictwem MyDHL+ – wprowadź dane paczki na stronie, wydrukuj list przewozowy i oczekuj kuriera,
  2. nadanie paczki w punkcie DHL Servicepoint – zapakuj przesyłkę i odwiedź najbliższy punkt, gdzie nadasz swoją paczkę do Japonii.

  W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią.

 • Ile trwa transport paczki do Japonii?
  Ekspresowy przewóz paczek do Japonii zajmuje kurierom DHL Express od 2 do 5 dni roboczych w zależności od miejscowości nadawcy i adresata. Dokładny czas eksportu towarów sprawdzisz w MyDHL+.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Japonii?
  Tak, możesz kontrolować, jak przemieszcza się Twoja przesyłka kurierska z Polski do Japonii. Umożliwia to 10-cyfrowy numer paczki (AWB – Air Waybill Number), który wystarczy wpisać na naszej stronie internetowej, by uzyskać informacje.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce w Japonii?
  Aby upewnić się, czy paczki są dostarczane w wybrane miejsce w Japonii, sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Japonii?
  1. Wybierz odpowiednie opakowanie, dopasowane rozmiarem do gabarytów wysyłanych towarów. Jeśli towar będzie przemieszczał się w kartonie, sięgnij po wypełniacz.
  2. Pamiętaj, aby paczka nie została zaklejona do momentu, gdy jej zawartość zostanie sprawdzona przez pracownika DHL Express.
  3. Zabezpiecz opakowanie mocną taśmą i przyklej etykietę transportową.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`