DHL EXPRESS
PACZKI DO JAPONII

Paczki do i z Japonii

Zastanawiasz się, w jaki sposób najszybciej i najwygodniej możesz wysłać paczki do Japonii? Wybierz ofertę DHL Express – przesyłka do Japonii dotrze ekspresowo, a Ty nawet nie będziesz musiał wychodzić z domu. Oferujemy rozwiązania dla klientów biznesowych oraz indywidualnych – nasz międzynarodowy kurier do Japonii to pewne rozwiązanie dla każdego. Przekonaj się o tym, że eksport towarów z Polski (podobnie jak import towarów do Polski) może przebiegać bez żadnych przeszkód. Chcesz, żeby paczka do Japonii była zrealizowana jak najtaniej? Zwróć też uwagę na standardy bezpieczeństwa, rozbudowaną logistykę, lata doświadczenia naszej firmy.

Sprawdź cenę paczki do Japonii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
 • Punkty blisko Ciebie
 • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
 • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
 • Bez wychodzenia z domu
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
 • Pomocni i dostępni konsultanci
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Japonii

Czy wiesz, jak prosta i szybka może być wysyłka paczki do Japonii? Z nami paczki nadasz wygodnie, ze swojego domu. Wystarczy, że skorzystasz z MyDHL+, gdzie za pośrednictwem kilku kliknięć wygenerujesz etykietę transportową potrzebną do wysyłki oraz zamówisz kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę do Japonii. Nasze usługi kurierskie to profesjonalne usługi lotnicze – właśnie dzięki nim przesyłki za granicę docierają na czas.

Co jeszcze warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na eksport? Pamiętaj, aby przed przyjazdem kuriera paczka była przygotowana, ale jeszcze nie zamknięta. Kurier, odpowiedzialny za przewóz paczek do Japonii, zobowiązany jest do sprawdzenia zawartości przesyłki, bowiem nie każdy towar podlega transportowi. To samo dotyczy towaru importowanego.

Pamiętaj, że podróż paczki do Japonii możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Śledzenie przesyłek zagranicznych jest możliwe za pośrednictwem numeru, jaki przypisany zostaje do przesyłki w momencie nadania. Dzięki temu sprawdzisz, gdzie znajduje się przesyłka na trasie z Polski do Japonii, a także dowiesz się, czy dotarła już do adresata. Twoja paczka do Japonii może być pod Twoją kontrolą!

Jak wysłać paczkę do Japonii?

Wysyłka paczki do Japonii jest prosta. Tak jak wspomnieliśmy, kurier może odebrać paczkę bezpośrednio od Ciebie. Możesz też jednak sam/sama zanieść paczkę do punktu DHL Servicepoint. W Polsce jest ich ponad 1300 i obejmują m.in. takie sklepy jak Inmedio, Relay, Hubiz i One Minute. Jeżeli punkt partnerski znajduje się na Twojej codziennej trasie, warto podejść i poświęcić kilka minut na przekazanie przesyłki pracownikowi. W takiej sytuacji 2 zł z nadanej paczki przeznaczymy na działalność proekologiczną.

Ile kosztuje paczka do Japonii?

Japonia to odległy kraj, więc mogłoby się wydawać, że przewóz paczek do Japonii jest drogi. Wiele osób szuka więc usług tanio, pomijając niestety kwestie bezpieczeństwa i terminowości. W DHL Express proponujemy rozwiązania korzystne finansowo. Należy jednak pamiętać, że koszt wysyłki do Japonii, podobnie jak w każde inne miejsce za granicę, uzależniony jest między innymi od gabarytów paczki. Zobacz więc nasz cennik paczek zagranicznych, by oszacować potrzebny budżet i dowiedzieć się, jaka jest cena za transport.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile trwa transport paczki do Japonii?

Nasi kurierzy dbają, aby wszystkie przesyłki międzynarodowe były dostarczane w jak najkrótszym czasie. Przesyłki kurierskie z Polski do Japonii docierają najczęściej w przeciągu 2 do 5 dni roboczych. Paczki te poddawane są także kontroli celnej, której czas trwania nie jest wliczany w czas transportu. Najczęściej paczki do Japonii wyruszają jeszcze tego samego dnia.

Pamiętaj, że aby droga paczki była rzeczywiście szybka, trzeba zadbać o odpowiednią zawartość paczki. W przypadku, gdy znalazłyby się w niej towary zabronione w transporcie, pojawią się trudności. Przekonaj się, co możesz umieścić w paczce, by przewóz paczek do Japonii był sprawny.

Ile idzie paczka z Japonii do Polski?

Paczka z Japonii i paczka do Japonii mają podobny czas transportu. Szacujemy 2-5 dni, ale zachęcamy do korzystania z aplikacji MyDHL+, w której będziesz na bieżąco ze szczegółami. Skontaktuj się też z naszymi pracownikami, jeśli masz pytania. Infolinia działa od poniedziałku do piątku.

Czego nie można wysyłać do Japonii?

Pewne towary, ze względu na swoją specyfikę, nie mogą być transportowane za granicę. Istnieje lista towarów zabronionych w transporcie, na której znajdują się między innymi:

Sprawdź na naszej stronie, czego jeszcze nie powinna zawierać Twoja przesyłka zagraniczna do Japonii, ale też z Japonii do Polski.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Japonii.

W DHL Express masz dwie możliwości wysyłki paczek do Japonii:

 • nadanie paczki online za pośrednictwem MyDHL+ – wprowadź dane paczki na stronie, wydrukuj list przewozowy i oczekuj kuriera,
 • nadanie paczki w punkcie DHL Servicepoint – zapakuj przesyłkę i odwiedź najbliższy punkt, gdzie nadasz swoją paczkę do Japonii.

Sprawdź cenę za eksport towarów. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią.

Ekspresowy przewóz paczek do Japonii zajmuje kurierom DHL Express od 2 do 5 dni roboczych w zależności od miejscowości nadawcy i adresata. Dokładny czas eksportu towarów sprawdzisz w MyDHL+. W DHL Express wprowadziliśmy śledzenie przesyłek.

Tak, możesz kontrolować, jak przemieszcza się Twoja przesyłka kurierska z Polski do Japonii. Umożliwia to 10-cyfrowy numer paczki (AWB – Air Waybill Number), który wystarczy wpisać na naszej stronie internetowej, by uzyskać informacje.

Aby upewnić się, czy paczki są dostarczane w wybrane miejsce w Japonii, sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

 • Wybierz odpowiednie opakowanie, dopasowane rozmiarem do gabarytów wysyłanych towarów. Jeśli towar będzie przemieszczał się w kartonie, sięgnij po wypełniacz.
 • Pamiętaj, aby paczka nie została zaklejona do momentu, gdy jej zawartość zostanie sprawdzona przez pracownika DHL Express.
 • Zabezpiecz opakowanie mocną taśmą i przyklej etykietę transportową.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach