DHL EXPRESS
PACZKI DO TRYNIDAD I TOBAGO

Paczki do i z Trynidad i Tobago

Regularnie nadajesz paczki na Trynidad i Tobago? Chcesz zmienić dotychczasowe usługi kurierskie na numer jeden w branży? Zapewniamy eksport i import, terminowość i wygodny proces nadawania przesyłki. Paczki na Trynidad i Tobago wyślemy przy ograniczeniu formalności do minimum. Mamy w ofercie specjalne rozwiązania biznesowe!

Sprawdź cenę paczki do Trynidad i Tobago

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Trynidad i Tobago

Logistyka, którą opracowaliśmy na trasie Polska – Trynidad i Tobago – jest niezawodna. Jako międzynarodowy kurier DHL Express doręczymy Twoje paczki zgodnie z deklarowanym czasem. Wystarczy, że paczka zostanie przekazana naszemu kurierowi w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub w miejscu Twojego zamieszkania czy pracy. W tym drugim przypadku zamów odbiór przesyłki przez kuriera za pośrednictwem formularza online lub na infolinii telefonicznej.

Ile kosztuje paczka na Trynidad i Tobago?

Koszt wysyłki na wyspę Trynidad i Tobago jest ostatecznie zależny od wielkości paczki, lokalizacji odbioru i usług dodatkowych (w tym np. dodatkowego ubezpieczenia). Zaplanowanie wydatków na transport umożliwi Ci nasz cennik paczek zagranicznych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Trynidad i Tobago?

Szacujemy, że eksport paczki na Trynidad i Tobago trwa ok. 4 dni robocze. Umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych przez Internet, dlatego na bieżąco będziesz wiedzieć jak zmienia się droga i status Twojej przesyłki. Aby jeszcze bardziej zoptymalizować działania, zainstaluj wygodną aplikację MyDHL+ i zarządzaj szczegółami wysyłki.

Przesyłki zagraniczne na wyspę Trynidad i Tobago – sprawdź ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Trynidad i Tobago.

Paczki na Trynidad i Tobago możesz nadać na dwa sposoby. Pierwszy sposób to udanie się do jednego z autoryzowanych punktów nadawczych DHL Servicepoint. Drugi sposób to zamówienie kuriera po odbiór paczki.

Przesyłki zagraniczne zapakuj w mocny karton i zaklej go szeroką taśmą. W widocznym miejscu przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Paczki do Trynidad i Tobago, podobnie jak w każde inne miejsce, powinny być unieruchomione. Wolną przestrzeń paczki wypełnij folią bąbelkową.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt wysyłki na Trynidad i Tobago jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

Przeciętny czas wysyłki paczki na Trynidad i Tobago wynosi 4 dni robocze.

Tak, przygotowaliśmy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której będziesz na bieżąco z drogą paczki na Trynidad i Tobago.

Szczegółowe informacje uzyskasz, dzwoniąc na infolinię telefoniczną. Przesyłki międzynarodowe nie powinny zawierać m.in. pieniędzy, roślin, zwierząt (żywych i martwych) oraz dzieł sztuki.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach