DHL EXPRESS
PACZKI DO ERYTREI

Paczki do i z Erytrei

Jeśli planujesz wysyłkę dokumentów lub większej paczki do Erytrei – zapoznaj się z ofertą DHL Express. Codziennie realizujemy przesyłki międzynarodowe, które docierają na miejsce bezpiecznie i zgodnie z szacowanym terminem. Przygotowaliśmy ofertę dla klientów indywidualnych i firm. Nasi kurierzy mogą odebrać od Ciebie paczkę w Twoim domu!

Eksport i import za granicę – międzynarodowy kurier DHL Express gwarancją bezpieczeństwa

Sprawdź cenę paczki do Erytrei

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Erytrea

W Polsce mamy ponad 1300 punktów DHL Servicepoint, w których możesz nadać paczkę. Wybierz ten położony najbliżej domu lub pracy i gotowe! Jeśli chcesz wybrać wygodniejszą opcję, zamów kuriera po odbiór przesyłki bezpośrednio pod wskazanym przez Ciebie adresem. Codziennie organizujemy przesyłki lotnicze do Erytrei i innych krajów, dlatego możesz zaufać naszemu doświadczeniu, logistyce i standardom bezpieczeństwa. Mamy rozbudowaną sieć komunikacyjną, dzięki czemu paczki do Erytrei docierają w możliwie najkrótszym czasie.

Ile kosztuje paczka do Erytrei?

Najtańszy wariant cenowy za wysyłkę dotyczy wysyłki dokumentów. Zabezpiecz je odpowiednio poprzez zapakowanie do koperty bąbelkowej. Sprawdź dostępny na stronie internetowej cennik paczek zagranicznych, aby poznać szczegóły, ponieważ każda wysyłka ma inną cenę. Wynika to m.in. z różnic w wielkości gabarytowej, w parametrach paczki i dodatkowo wykupionych usługach. Każdy nadawca może np. dodatkowo ubezpieczyć paczkę. Dzięki cennikowi zaplanujesz potrzebny budżet.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Erytrei?

Wprowadziliśmy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, aby wszyscy nadawcy mogli mieć pod kontrolą transport paczki do Erytrei. Pandemia koronawirusa spowodowała pewne ograniczenia w dostawie i nieco wydłużyła czas dotarcia na miejsce. W tych nowych okolicznościach eksport towarów może trwać od ok. 4-10 dni roboczych. Nadanie paczki przed weekendem lub dniem wolnym od pracy również wydłuża ten czas. Wysyłka zostanie zrealizowana dopiero w kolejnym dniu roboczym.

Przesyłki kurierskie dla klientów indywidualnych i biznesowych – sprawdź cennik paczek zagranicznych

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Erytrei.

Zanieś paczkę do punktu DHL Servicepoint lub zamów kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę w mieszkaniu/domu/pracy.

Dokumenty zapakuj w kopertę bąbelkową. Większe rzeczy zapakuj w karton i owiń go taśmą. Na zewnętrznej stronie musi znaleźć się etykieta z numerem listu przewozowego.

Najlepiej użyć folii bąbelkowej lub gazet – owiń nimi przedmioty i wypełnij puste przestrzenie.

Koszt paczki do Erytrei jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Szacowany czas dostawy paczki do Erytrei w okresie pandemii może wynieść od 4-10 dni roboczych.

Tak, masz wgląd do tego, jak przebiega transport i w jakim miejscu znajduje się Twoja paczka do Erytrei. Wykorzystaj aplikację MyDHL+.

Zadzwoń na naszą infolinię, aby poznać kompleksową listę przedmiotów zakazanych do wysyłki za granicę. Wśród nich znajdują się m.in. amunicja, broń, materiały wybuchowe, drogocenne dzieła sztuki, zwierzęta i rośliny. Ograniczeniom podlegają także niektóre leki, alkohole i wyroby tytoniowe. Nasi pracownicy przedstawią Ci wszystkie szczegóły. Zasady obejmują zarówno eksport, jak i import.

Wysyłka do Erytrei zgodnie z szacowanym terminem – śledź transport w aplikacji MyDHL+

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach