Paczki do i z Anglii

Chcesz sprawnie i bez żadnych obaw wysyłać paczki do Anglii lub w inne miejsce za granicę? A może interesuje Cię eksport towarów do Polski? Poznaj ofertę DHL Express i skorzystaj z naszych usług. Twoja przesyłka do Anglii dotrze błyskawicznie! Nasze rozwiązania może wybrać każdy, dla kogo kluczowa jest szybkość transportu. Poza wysyłką oferujemy przesyłki importowe z Anglii, ta usługa jest dostępna dla firm. Przygotuj paczkę, a kurier DHL Express dostarczy ją do Anglii w możliwie najkrótszym czasie – przekonaj się sam! Sprawdź cennik paczek zagranicznych, by przeanalizować i dopasować swój budżet. Koszt, który poniesiesz za transport, będzie jednym z najtańszych wśród kurierów. W DHL Express umożliwiamy też śledzenie przesyłek zagranicznych i kontrolowanie czasu i drogi transportu.

Sprawdź cenę paczki do Anglii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki z Polski do Anglii

Czy wiesz, że szybka wysyłka do Anglii jest tak łatwa, że nie wymaga nawet wychodzenia z domu? Korzystając z możliwości MyDHL+ nadasz paczki do Anglii online. Wystarczy, że przygotujesz przesyłkę i umieścisz w opakowaniu, a za pomocą MyDHL+ wygenerujesz etykietę przewozową i zamówisz kuriera. Nie zamykaj przesyłki do czasu przyjazdu kuriera, po kontroli zawartości kurier odbierze Twoją paczkę do Anglii.

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka do Anglii, możesz śledzić jej podróż. Po nadaniu wszystkie przesyłki międzynarodowe otrzymują indywidualny numer, za pośrednictwem którego możliwe jest ich śledzenie. Będziesz mógł sprawdzić lokalizację przesyłki, a także dowiesz się, czy paczka dotarła już do wybranego miejsca w Anglii. Dzięki temu rozwiązaniu, import do Polski i eksport z Polski za granicę odbywają się przy pełnej kontroli nadawcy. Nasze usługi kurierskie cechuje profesjonalizm działania.

Ile kosztuje paczka do Anglii?

Koszt wysyłki paczki do Anglii zależy przede wszystkim od tego, jak duża jest Twoja przesyłka. Dlatego, jeśli chcesz wiedzieć, jaki zaplanować budżet i w jaki sposób możesz zapakować paczkę, by zoptymalizować koszt kuriera do Anglii, skorzystaj z naszego cennika. Ceny dla klientów bez umowy zaczynają się od 185 zł brutto.
Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki do Anglii?

Przesyłki kurierskie z Polski do Anglii dostarczane są zwykle następnego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na czasie, zamów kuriera odpowiednio wcześnie. Przesyłki odebrane do określonej godziny tego samego dnia wylatują z Polski za granicę i paczka do Anglii jest w dostawie już następnego dnia. Godziny nadań przesyłek różnią się w zależności od miejscowości, informacja jest dostępna w MyDHL+ lub na infolinii.

Dzięki sieci lotniczej DHL Express przewóz paczek do Anglii z Polski jest błyskawiczny. Pamiętaj jednak, że również przygotowanie paczki zgodne z wymogami przyczyni się do sprawnej wysyłki za granicę. Jej zawartość musi być zgodna z tą deklarowaną. Sprawdź jakich towarów nie możesz wysłać siecią DHL Express. Regulamin obejmuje zarówno szybki import, jak i eksport towarów. Dzięki przestrzeganiu regulaminów, usługi kurierskie realizowane są sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Czego nie można wysyłać do Anglii?

Przed wysyłką towaru za granicę, sprawdź nie tylko cennik, lecz także cały regulamin usługi. Zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami w transporcie towarów, przesyłki zagraniczne do Anglii nie mogą zawierać wybranych towarów i wyrobów. Wysyłając paczki do Anglii, zadbaj o to, aby nie zawierały między innymi:

 • żywych oraz martwych zwierząt, a także roślin,
 • broni palnej,
 • biżuterii,
 • przedmiotów o dużej wartości (np. dzieła sztuki, antyki, kamienie szlachetne),
 • materiałów wybuchowych,
 • żywności,
 • narkotyków.

Na naszej stronie znajdziesz pełną listę towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

Sprzedawcy internetowi często dołączają wraz z przesyłką etykietę zwrotną lub jej numer. Jeżeli taki posiadasz wybierz tę opcją.

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Anglii?
  Możesz to zrobić z domu, za pośrednictwem MyDHL+ lub w punkcie Servicepoint. Wybierając pierwsze rozwiązanie, nadaj paczkę do Anglii online, wydrukuj list przewozowy i oczekuj kuriera, który ją od Ciebie odbierze. Decydując się na drugą opcję, zapakuj paczkę i odwiedź najbliższy punkt, by ją nadać. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z infolinią!
 • Ile trwa transport paczki do Anglii? 
  Szybka wysyłka do Anglii z DHL Express zajmuje 1 dzień roboczy. Aktualny czas dostawy będzie wyświetlony w aplikacji do zamawiania kuriera do Anglii. Krótki czas na eksport towarów z Polski do Anglii wyróżnia DHL Express na tle innych usług kurierskich.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Anglii?
  Tak, możesz sprawdzić, jak Twoja paczka przemieszcza się z Polski do Anglii lub w inne miejsce za granicę. Wszystkie przesyłki międzynarodowe otrzymują 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), dzięki niemu możesz śledzić przesyłkę na stronie internetowej DHL Express.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce w Anglii?
  Aby dowiedzieć się, czy przesyłka może zostać dostarczona do konkretnego miejsca w Anglii, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Nasz Dział Obsługi Klienta jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Anglii?
  Dopasuj opakowanie do gabarytów, w ten sposób zadbasz o bezpieczeństwo paczki w drodze do Anglii. Skorzystaj z koperty, kartonu lub szczelnego, foliowego opakowania i zabezpiecz całość wytrzymałą taśmą. Pamiętaj nakleić etykietę transportową. Takie wskazówki dotyczą też usługi, jaką jest import.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`