DHL EXPRESS
PACZKI DO ANGLII

Paczki do i z Anglii

Chcesz sprawnie i bez żadnych obaw wysyłać paczki do Anglii lub w inne miejsce za granicę? A może interesuje Cię eksport towarów do Polski? Poznaj ofertę DHL Express i skorzystaj z naszych usług. Twoja przesyłka do Anglii dotrze błyskawicznie! Nasze rozwiązania może wybrać każdy, dla kogo kluczowa jest szybkość transportu. Poza wysyłką oferujemy przesyłki importowe z Anglii, ta usługa jest dostępna dla firm. Przygotuj paczkę, a kurier DHL Express dostarczy ją do Anglii w możliwie najkrótszym czasie – przekonaj się sam! Sprawdź cennik paczek zagranicznych, by przeanalizować i dopasować swój budżet. Koszt, który poniesiesz za transport, będzie jednym z najtańszych wśród kurierów. W DHL Express umożliwiamy też śledzenie przesyłek zagranicznych i kontrolowanie czasu i drogi transportu.

Sprawdź cenę paczki do Anglii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Chcesz sprawnie i bez żadnych obaw wysyłać paczki do Anglii lub w inne miejsce za granicę? A może interesuje Cię eksport towarów do Polski? Poznaj ofertę DHL Express i skorzystaj z naszych usług. Twoja przesyłka do Anglii dotrze błyskawicznie! Nasze rozwiązania może wybrać każdy, dla kogo kluczowy jest szybki eksport towarów. Poza wysyłką oferujemy przesyłki importowe z Anglii, ta usługa jest dostępna dla firm. Przygotuj paczkę, a kurier DHL Express dostarczy ją do Anglii w możliwie najkrótszym czasie – przekonaj się sam! Sprawdź cennik paczek zagranicznych, by przeanalizować i dopasować swój budżet. Koszt, który poniesiesz za transport, będzie jednym z najtańszych wśród kurierów. W DHL Express umożliwiamy też śledzenie przesyłek zagranicznych i kontrolowanie czasu i drogi transportu.

Paczki z Polski do Anglii

Czy wiesz, że szybka wysyłka do Anglii jest tak łatwa, że nie wymaga nawet wychodzenia z domu? Korzystając z możliwości MyDHL+ nadasz paczki do Anglii online. Wystarczy, że przygotujesz przesyłkę i umieścisz w opakowaniu, a za pomocą MyDHL+ wygenerujesz etykietę przewozową i zamówisz kuriera. Nie zamykaj przesyłki do czasu przyjazdu kuriera, po kontroli zawartości kurier odbierze Twoją paczkę do Anglii. Oczywiście to nie jedyna możliwość nadania paczki.

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka do Anglii, możesz śledzić jej podróż. Po nadaniu wszystkie przesyłki międzynarodowe otrzymują indywidualny numer, za pośrednictwem którego możliwe jest ich śledzenie. Będziesz mógł sprawdzić lokalizację przesyłki, a także dowiesz się, czy paczka dotarła już do wybranego miejsca w Anglii. Dzięki temu rozwiązaniu, import do Polski i eksport z Polski za granicę odbywają się przy pełnej kontroli nadawcy. Nasze usługi kurierskie cechuje profesjonalizm działania. Paczka do Anglii z DHL Express to paczka bezpieczna i szybka!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile kosztuje paczka do Anglii?

Koszt wysyłki paczki do Anglii zależy przede wszystkim od tego, jak duża jest Twoja przesyłka. Dlatego, jeśli chcesz wiedzieć, jaki zaplanować budżet i w jaki sposób możesz zapakować paczkę, by zoptymalizować koszt kuriera do Anglii, skorzystaj z naszego cennika. Wielu nadawców chce, aby wysyłka paczki do Anglii była zrealizowana po prostu jak najtaniej. Koszt nie powinien być jednak priorytetowy, ponieważ transport zagraniczny zawsze wymaga zwiększonych standardów bezpieczeństwa i rozbudowanej logistyki. Najlepiej jeśli wysoka jakość usług idzie w patrze z optymalną ceną. Właśnie takie rozwiązanie proponujemy w DHL Express.

Jak wysłać paczkę do Anglii?

Paczka do Anglii, którą nadasz w punkcie partnerskim DHL Servicepoint (mamy ich łącznie ponad 1300) jest krokiem proekologicznym. Neutralizujesz emisję dwutlenku węgla, a my z nadanej paczki przeznaczamy 2 zł na działania związane z ochroną planety. Wystarczy, że podejdziesz do dowolnie wybranego punktu (np. Relay, Inmedio, Hubiz, Discover i One Minute) i przekażesz paczką pracownikowi. Paczka do Anglii może być też przekazana bezpośrednio naszemu kurierowi, który odwiedzi Cię w domu lub w miejscu pracy. Umów się telefonicznie lub online!

Ile trwa transport paczki do Anglii?

Przesyłki kurierskie z Polski do Anglii dostarczane są zwykle następnego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na czasie, zamów kuriera odpowiednio wcześnie. Przesyłki odebrane do określonej godziny tego samego dnia wylatują z Polski za granicę i paczka do Anglii jest w dostawie już następnego dnia. Godziny nadań przesyłek różnią się w zależności od miejscowości, informacja jest dostępna w MyDHL+ lub na infolinii.

Dzięki sieci lotniczej DHL Express przewóz paczek do Anglii z Polski jest błyskawiczny. Pamiętaj jednak, że również przygotowanie paczki zgodne z wymogami przyczyni się do sprawnej wysyłki za granicę. Jej zawartość musi być zgodna z tą deklarowaną. Sprawdź jakich towarów nie możesz wysłać siecią DHL Express. Regulamin obejmuje zarówno szybki import, jak i eksport towarów. Dzięki przestrzeganiu regulaminów, usługi kurierskie realizowane są sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Ile idzie paczka z Anglii do Polski?

Paczka z Anglii do Polski idzie tak samo szybko jak z Polski do Anglii. Jak wskazuje sama nazwa naszej firmy, koncentrujemy się na ekspresowej dostawie. Import towarów może zająć średnio 1-2 dni robocze. Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z naszym konsultantem lub skorzystaj z aplikacji MyDHL+.

Sprawdź ofertę dla firm

Czego nie można wysyłać do Anglii?

Przed wysyłką towaru za granicę, zapoznaj się nie tylko z cennikiem, lecz także z całym regulaminem usługi. Zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami w transporcie towarów, przesyłki zagraniczne do Anglii nie mogą zawierać wybranych towarów i wyrobów. Paczka do Anglii nie powinna zawierać między innymi:

Na naszej stronie znajdziesz pełną listę towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Anglii.

Możesz to zrobić z domu, za pośrednictwem MyDHL+ lub w punkcie Servicepoint. Wybierając pierwsze rozwiązanie, nadaj paczkę do Anglii online, wydrukuj list przewozowy i oczekuj kuriera, który ją od Ciebie odbierze. Decydując się na drugą opcję, zapakuj paczkę i odwiedź najbliższy punkt, by ją nadać. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z infolinią! Zapoznaj się też z cennikiem na stronie – sprawdź cenę, którą proponujemy za eksport i import.

Szybka wysyłka do Anglii z DHL Express zajmuje 1 dzień roboczy. Aktualny czas dostawy będzie wyświetlony w aplikacji do zamawiania kuriera do Anglii. Krótki czas na eksport towarów z Polski do Anglii wyróżnia DHL Express na tle innych usług kurierskich. Uruchom śledzenie przesyłek zagranicznych w MyDHL+ i bądź na bieżąco z dostawą.

Tak, możesz sprawdzić, jak Twoja paczka przemieszcza się z Polski do Anglii lub w inne miejsce za granicę. Wszystkie przesyłki międzynarodowe otrzymują 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), dzięki niemu możesz śledzić przesyłkę na stronie internetowej DHL Express.

Aby dowiedzieć się, czy przesyłka może zostać dostarczona do konkretnego miejsca w Anglii, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Nasz Dział Obsługi Klienta jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

Dopasuj opakowanie do gabarytów, w ten sposób zadbasz o bezpieczeństwo paczki w drodze do Anglii. Skorzystaj z koperty, kartonu lub szczelnego, foliowego opakowania i zabezpiecz całość wytrzymałą taśmą. Pamiętaj nakleić etykietę transportową. Takie wskazówki dotyczą też usługi, jaką jest import.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach