DHL EXPRESS
PACZKI DO KAMBODŻY

Paczki do i z Kambodży

Wyślij paczki do Kambodży, korzystając z usług niezawodnego kuriera DHL Express. Bez stresu, bez utrudnień związanych z wypełnieniem formalności, bez obaw o problemy z terminowością. Jak sama nazwa wskazuje, działamy ekspresowo – umożliwia nam to rozbudowana sieć komunikacyjna. Codziennie organizujemy przesyłki samochodowe i przesyłki lotnicze. Sprawny i bezpieczny eksport i import towarów to nasza specjalność.

Sprawdź cenę paczki do Kambodży

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Kambodża

W DHL Express kurier międzynarodowy odbierze od Ciebie paczkę w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub po bezpośredniej wizycie w innym, wskazanym przez Ciebie miejscu. Wystarczy, że zapakujesz towar i przekażesz go pracownikowi. Jeśli nadajesz paczkę przed weekendem lub w czasie dnia wolnego od pracy, ten czas dotarcia paczki może się trochę wydłużyć.

Ile kosztuje paczka do Kambodży?

Cena przesyłki zagranicznej do Kambodży jest uzależniona od wagi i parametrów oraz innych czynników związanych z usługami dodatkowymi. Na stronie mamy dostępny cennik paczek zagranicznych, który dostarczy Ci informacje o kosztach za transport. Dzięki temu swobodnie zaplanujesz budżet na przesyłki międzynarodowe.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kambodży?

Szacujemy, że paczki do Kambodży dotrą na miejsce w ciągu 4 dni roboczych. Jako lider w branży usług kurierskich korzystamy z własnych środków transportu, co znacznie poprawia jakość wykonywanych usług. Jeśli prowadzisz własny biznes i planujesz regularne nadawanie paczek do Sri Lanki lub w inne miejsce za granicę – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty dla firm.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kambodży.

Podejdź do wybranego punktu DHL Servicepoint i przekaż paczkę kurierowi. Możesz też umówić się z kurierem na jego przyjazd do wskazanego miejsca. Kurier może odebrać od Ciebie paczkę np. w domu lub pracy.

Przesyłki zagraniczne do Kambodży powinny być solidnie zabezpieczone.Zapakuj przedmioty w mocny karton, zaklej go taśmą i dodatkowo szczelnie stretchem. W widocznym miejscu na zewnątrz przyklej etykietę z listem przewozowym.

Niezależnie od tego, czy chodzi o import czy eksport, paczki zagraniczne nie powinny mieć wolnego miejsca w kartonie. Wypełnij je folią bąbelkową lub gazetami.

W DHL Express cena transportu jest uzależniona m.in. od wielkości i ciężaru paczki. Sprawdź kalkulator dostępny na naszej stronie, aby obliczyć koszt przesyłki do Kambodży.

Szczegółowe informacje dotyczące transportu znajdziesz w aplikacji MyDHL+. Szacowany czas transportu wynosi 4 dni robocze.

Tak, eksport do Kambodży możesz śledzić z wykorzystaniem usługi śledzenie przesyłek zagranicznych.

Kompleksową listę towarów zakazanych, których nie można wysyłać do Kambodży, skonsultujesz z pracownikami naszej infolinii. Wśród przedmiotów zakazanych znajdują się między innymi materiały łatwopalne, zwierzęta, rośliny i pieniądze. Ograniczona jest także wysyłka leków, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

Szybka paczka do Kambodży – usługi DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach