DHL EXPRESS
PACZKI DO TUVALU

Paczki do i z Tuvalu

Codziennie organizowane przesyłki lotnicze DHL Express obejmują m.in. paczki do Tuvalu. Jeśli chcesz wysłać tam dokumenty lub większe przedmioty, zapoznaj się z ofertą dla firm i klientów indywidualnych. Eksport i import międzynarodowy to nasza specjalność. Gwarantujemy dostawę w szacowanym terminie, bezpieczeństwo i wygodę nadania paczki.

Kurier do Tuvalu? Tylko DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Tuvalu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Ile kosztuje paczka do Tuvalu?

Przesyłki do Tuvalu mają różne ceny. Najtańsza z nich kosztuje 190 złotych i dotyczy wysyłki dokumentów. Wraz ze wzrostem parametrów i wagi gabarytowej, koszt za transport zwiększa się. Na cenę wpływają również dodatkowe usługi, które nadawca może wykupić. Jest to np. dodatkowe ubezpieczenie dla paczki. Sprawdź nasz cennik paczek zagranicznych, aby poznać szczegóły. „Wyceń online” i zorientuj się w kosztach. Możesz też zadzwonić do pracowników naszej infolinii – jest ona czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 18:30.

Ile idzie paczka do Tuvalu?

Szacowany czas dostawy paczki do Tuvalu przed pandemią wynosił 5 dni roboczych. Obecnie czas ten jest nawet dwukrotnie wyższy. Funkcja śledzenie przesyłek zagranicznych umożliwi Ci kontrolowanie transportu i bycie na bieżąco. Polecamy do tego używanie aplikacji MyDHL+. W przypadku nadawania paczki do Tuvalu przed weekendem lub w dniu wolnym od pracy, wysyłka będzie realizowana w kolejnym dniu roboczym. Zapewniamy, że nasze działania koncentrują się na szybkim czasie dostawy i zachowaniu przy tym wszystkich standardów bezpieczeństwa.

Eksport i import na najwyższym poziomie – międzynarodowe usługi kurierskie DHL Express

Sprawdź ofertę dla firm
icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Tuvalu.

Paczki do Tuvalu możesz wysłać na dwa sposoby. Nadaj przesyłkę w punkcie DHL Servicepoint lub zamów online odbiór przesyłki przez kuriera we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Zapakuj paczki do kartonu, owiń go dodatkowo szeroką taśmą i naklej na zewnątrz etykietę z numerem listu przewozowego. Etykieta musi być w pełni widoczna.

Do zabezpieczenia wysyłanych rzeczy użyj folii bąbelkowej lub gazet. Owiń nimi przedmioty i wypełnij puste przestrzenie w kartonie.

Najniższa cena wysyłki paczki do Tuvalu to koszt 190 złotych. Sprawdź cennik dostępny na stronie, aby poznać wszystkie szczegóły i obliczyć koszt Twojej wysyłki.

Szacowany czas dostawy paczki do Tuvalu wynosi średnio 5-10 dni roboczych. Przed pandemią ten czas był dwukrotnie krótszy.

Tak, korzystaj z aplikacji MyDHL+ i bądź na bieżąco z tym, jak wygląda eksport paczki do Tuvalu.

Ograniczenia związane z wysyłką paczki do Tuvalu są związane z kwestiami bezpieczeństwa. Zakazuje się wysyłania przedmiotów, takich jak na przykład: amunicja, drogocenne dzieła sztuki, zwierzęta i rośliny, niektóre alkohole i wyroby tytoniowe. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat eksportu i importu, zadzwoń na naszą infolinię. Konsultanci DHL Express odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Przesyłki zagraniczne do Tuvalu zgodnie z szacowanym czasem dostawy

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach