DHL EXPRESS
PACZKI DO SŁOWENII

Paczki do i z Słowenii

Prowadzisz firmę i planujesz wysyłać paczki do Słowenii? A może robisz to od dawna, ale chcesz zmienić usługi kurierskie? Międzynarodowy kurier DHL Express proponuje Ci import i eksport towarów za granicę realizowany szybko i bezpiecznie. Możesz śledzić transport w Internecie i wiedzieć co dzieje się z paczką. Jeśli jesteś klientem indywidualnym, mamy ofertę również dla Ciebie.

Sprawdź cenę paczki do Słowenii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Słowenia

Chcemy, by import i eksport za granicę odbywał się w możliwie najkrótszym czasie, a każda przesyłka była w pełni bezpieczna. Właśnie dlatego cała logistyka i organizowane sprawnie przesyłki lotnicze są naszą mocną stroną. Szacowany czas dotarcia paczki do Słowenii wynosi 1 dzień roboczy. Po nadaniu umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych przez Internet.

Ile kosztuje paczka do Słowenii?

Wszystkie przesyłki międzynarodowe mają inny koszt ze względu na różnice w parametrach paczek. Cena rośnie wraz ze wzrostem ciężaru i parametrów. Nasz cennik paczek zagranicznych to kalkulator, dzięki któremu wysyłka i koszty z nią związane nie będą dla Ciebie zaskoczeniem. Spokojnie zaplanujesz budżet firmowy lub domowy.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile dni idzie paczka do Słowenii?

Eksport z Polski w DHL Express wyróżnia się szybkością, a w przypadku paczki do Słowenii jest to średnio 1 dzień roboczy. Co zrobić, aby nasz międzynarodowy kurier DHL Express przyjął paczkę i przekazał ją dalej do wysyłki? Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym czy przedstawicielem firmy, masz dwie możliwości. Możesz nadać paczki do Słowenii w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub zamówić kuriera do domu czy biura.

Czego nie można wysyłać do Słowenii?

Paczki zagraniczne objęte są szczególnymi zasadami bezpieczeństwa. Przed nadaniem paczki do Słowenii koniecznie zapoznaj się z listą przedmiotów, których nie można wysyłać. Są to między innymi:

Zasadami objęty jest też import towarów ze Słowenii do Polski.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Słowenii.

Paczki do Słowenii możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub przekazać je kurierowi, który odwiedzi Cię w domu lub pracy. Zamówienie kuriera odbywa się telefonicznie lub online.

Przesyłki lotnicze za granicę powinny być zapakowane w solidny karton. Wszystkie wysyłane rzeczy owiń folią bąbelkową lub gazetą. Tymi materiałami wypełnij też wolne przestrzenie w kartonie. Na zewnątrz kartonu naklej etykietę przewozową.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie indywidualnych parametrów przesyłki. Na stronie znajduje się cennik, który umożliwia zaplanowanie kosztów.

Szacuje się, że transport przesyłki do Słowenii trwa 1 dzień roboczy.

Tak, monitorowanie drogi paczki do Słowenii jest możliwe przez Internet.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach