DHL EXPRESS
PACZKI DO REUNIONU

Paczki do i z Reunionu

Klientów indywidualnych i firmowych zachęcamy do zapoznania się z ofertą DHL Express. Powierz nam swoje paczki na Reunion, a dostarczymy je w możliwie najkrótszym czasie. Paczka z Polski na Reunion dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Wszystkie koszty możesz poznać bez wychodzenia z domu, ponieważ umieściliśmy na naszej stronie szczegółowy cennik. Zrób wycenę online i przygotuj się do wysyłki.

Szybka paczka za granicę z DHL Express – liderem w branży!

Sprawdź cenę paczki do Reunionu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Reunion

Jak wysłać paczki na Reunion? To bardzo proste – wystarczy, że zaniesiesz przygotowaną przesyłkę do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint. Do wyboru masz ponad 1300 punktów partnerskich w całej Polsce. Możesz też umówić się z kurierem na odbiór paczki w Twoim domu lub w miejscu pracy. Nasz pracownik podjedzie pod wskazany adres w umówionych godzinach. W DHL Express nie przytłoczą Cię formalności, bo znacząco je ograniczamy. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wysyłka zostanie zrealizowana przy zachowaniu najwyższych standardów. Wszystkie przesyłki międzynarodowe dostarczane są bezpiecznie i szybko, dzięki rozbudowanej logistyce i sieci komunikacyjnej.

Ile kosztuje paczka na Reunion?

Najniższy koszt za przesyłki na Reunion to 190 złotych. Jest to cena za transport dokumentów. Cennik paczek zagranicznych, który jest dostępny na naszej stronie, będzie dla Ciebie dobrym źródłem informacji w sprawie wszystkich innych kosztów. Transport za granicę ma różne ceny, w zależności od wielkości paczki i jej wagi gabarytowej. Na ostateczną cenę wpływają też dodatkowo wykupione usługi, np. gwarancja doręczenia paczki przed godziną 9:00. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tego, ile kosztuje paczka, zadzwoń na naszą infolinię czynną od poniedziałku do piątku.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Reunion?

3 dni robocze to średni czas dostawy paczki na Reunion przed pandemią koronawirusa COVID-19. Obecnie ten czas może być wydłużony do 6-10 dni. Szczegóły na temat tego, jak wygląda eksport, znajdziesz w aplikacji MyDHL+. Przygotowaliśmy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, aby każdy nadawca mógł być na bieżąco i wiedział, co dzieje się z paczką. Pamiętaj, że nadanie paczki przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, również wydłuża dostawę, ponieważ rozpoczniemy realizację wysyłki w kolejnym dniu roboczym. Wśród dodatkowych usług możesz jednak wykupić doręczenie w sobotę. Jesteś przedsiębiorcą i planujesz regularne paczki na Reunion? Skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci warunki umowy dla firm!

Import i eksport paczek zagranicznych – zobacz ofertę indywidualną i biznesową!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Reunionu.

Przyjdź do dowolnego punktu DHL Servicepoint i zostaw swoją paczkę do wysyłki. Możesz też zaoszczędzić czas i umówić się z naszym kurierem po odbiór przesyłki w domu lub w miejscu pracy.

Wykorzystaj solidny karton do zapakowania przedmiotów. Przyklej list przewozowy w widocznym miejscu.

Zabezpieczeniu przedmiotów służą takie materiały, jak np. folia bąbelkowa i gazety. Przydają się do owinięcia wysyłanych rzeczy, ale również do wypełnienia pustych miejsc między przedmiotami.

Najtańszy eksport na Reunion to koszt 190 złotych. Więcej informacji o cenach przeczytasz w cenniku na stronie.

Wskutek pandemii koronawirusa czas dostawy paczki na Reunion wydłużył się i zajmuje średnio 6-10 dni roboczych. Korzystaj z aplikacji MyDHL+, aby wiedzieć, co dzieje się z paczką i jaką drogę ma jeszcze do pokonania.

Tak, zachęcamy do korzystania z aplikacji MyDHL+, która umożliwia śledzenie transportu.

Amunicja, broń palna, materiały wybuchowe, gotówka, drogocenna biżuteria, zwierzęta, rośliny, alkohol, wyroby tytoniowe i niektóre leki to przykładowe przedmioty z zakazem wysyłki za granicę. Zadzwoń na infolinię, aby zapytać o kompleksową listę rzeczy, których nie mogą zawierać paczki na Reunion.

Niezawodna przesyłka z Reunion do Polski i z Polski na Reunion!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach