DHL EXPRESS
PACZKI DO REUNIONU

Paczki do i z Reunionu

Klientów indywidualnych i firmowych zachęcamy do zapoznania się z ofertą DHL Express. Powierz nam swoje paczki na Reunion, a dostarczymy je w możliwie najkrótszym czasie. Paczka z Polski na Reunion dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Wszystkie koszty możesz poznać bez wychodzenia z domu, ponieważ umieściliśmy na naszej stronie szczegółowy cennik. Zrób wycenę online i przygotuj się do wysyłki.

Szybka paczka za granicę z DHL Express – liderem w branży!

Sprawdź cenę paczki do Reunionu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Reunion

Jak wysłać paczki na Reunion? To bardzo proste – wystarczy, że zaniesiesz przygotowaną przesyłkę do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint. Do wyboru masz ponad 1300 punktów partnerskich w całej Polsce. Możesz też umówić się z kurierem na odbiór paczki w Twoim domu lub w miejscu pracy. Nasz pracownik podjedzie pod wskazany adres w umówionych godzinach. W DHL Express nie przytłoczą Cię formalności, bo znacząco je ograniczamy. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wysyłka zostanie zrealizowana przy zachowaniu najwyższych standardów. Wszystkie przesyłki międzynarodowe dostarczane są bezpiecznie i szybko, dzięki rozbudowanej logistyce i sieci komunikacyjnej.

Ile kosztuje paczka na Reunion?

Cennik paczek zagranicznych, który jest dostępny na naszej stronie, będzie dla Ciebie dobrym źródłem informacji w sprawie wszystkich innych kosztów. Transport za granicę ma różne ceny, w zależności od wielkości paczki i jej wagi gabarytowej. Na ostateczną cenę wpływają też dodatkowo wykupione usługi, np. gwarancja doręczenia paczki przed godziną 9:00. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tego, ile kosztuje paczka, zadzwoń na naszą infolinię czynną od poniedziałku do piątku.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Reunion?

3 dni robocze to średni czas dostawy paczki na Reunion przed pandemią koronawirusa COVID-19. Obecnie ten czas może być wydłużony do 6-10 dni. Szczegóły na temat tego, jak wygląda eksport, znajdziesz w aplikacji MyDHL+. Przygotowaliśmy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, aby każdy nadawca mógł być na bieżąco i wiedział, co dzieje się z paczką. Pamiętaj, że nadanie paczki przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, również wydłuża dostawę, ponieważ rozpoczniemy realizację wysyłki w kolejnym dniu roboczym. Wśród dodatkowych usług możesz jednak wykupić doręczenie w sobotę. Jesteś przedsiębiorcą i planujesz regularne paczki na Reunion? Skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci warunki umowy dla firm!

Import i eksport paczek zagranicznych – zobacz ofertę indywidualną i biznesową!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Reunionu.

Przyjdź do dowolnego punktu DHL Servicepoint i zostaw swoją paczkę do wysyłki. Możesz też zaoszczędzić czas i umówić się z naszym kurierem po odbiór przesyłki w domu lub w miejscu pracy.

Wykorzystaj solidny karton do zapakowania przedmiotów. Przyklej list przewozowy w widocznym miejscu.

Zabezpieczeniu przedmiotów służą takie materiały, jak np. folia bąbelkowa i gazety. Przydają się do owinięcia wysyłanych rzeczy, ale również do wypełnienia pustych miejsc między przedmiotami.

Więcej informacji o cenach przeczytasz w cenniku na stronie.

Wskutek pandemii koronawirusa czas dostawy paczki na Reunion wydłużył się i zajmuje średnio 6-10 dni roboczych. Korzystaj z aplikacji MyDHL+, aby wiedzieć, co dzieje się z paczką i jaką drogę ma jeszcze do pokonania.

Tak, zachęcamy do korzystania z aplikacji MyDHL+, która umożliwia śledzenie transportu.

Amunicja, broń palna, materiały wybuchowe, gotówka, drogocenna biżuteria, zwierzęta, rośliny, alkohol, wyroby tytoniowe i niektóre leki to przykładowe przedmioty z zakazem wysyłki za granicę. Zadzwoń na infolinię, aby zapytać o kompleksową listę rzeczy, których nie mogą zawierać paczki na Reunion.

Niezawodna przesyłka z Reunion do Polski i z Polski na Reunion!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach