DHL EXPRESS
PACZKI DO ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH

Paczki do i z Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Interesują Cię paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Sprawdź, co oferuje kurier międzynarodowy z DHL Express. Nasze usługi kierowane są do klientów firmowych i osób fizycznych. Dzięki DHL Express nie musisz już martwić się o import ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Polski i eksport z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich – zdejmiemy ciężar odprawy celnej i innych czasochłonnych formalności z Twoich barków.

Szukasz rozwiązania na szybkie wysyłki do ZEA? Twoja paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich dotrze na czas!

Paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich – wycena

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Oferta DHL Express sprawia, że import i eksport towarów za granicę staje się banalnie prosty i co najważniejsze – szybki! Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich możemy zagwarantować, że paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich dotrą na miejsce docelowe już w ciągu 3 dni roboczych. Jeżeli interesują Cię przesyłki lotnicze do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i chcesz skorzystać z naszego frachtu lotniczego i floty samochodowej – koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Dzięki doskonale rozbudowanej sieci połączeń możesz mieć pewność, że wszystkie przesyłki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich trafią na miejsce szybko i bezpiecznie. Nasz kurier za granicę może być zatem idealnym rozwiązaniem, jeżeli zależy ci na czasie i profesjonalnej obsłudze na każdym z etapów transportu. Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich może być zostawiona przez Ciebie w jednym z autoryzowanych punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub przekazana bezpośrednio kurierowi.

Ile kosztuje paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Wpływ na ceny za przesyłki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich ma kilka czynników. Do najważniejszych zaliczyć można wymiary i wagę Twojej paczki, ewentualne dodatkowe ubezpieczenia, ale też szczegółowy adres doręczenia paczki za granicę. Jeśli lubisz planować swoje wydatki, skorzystaj z naszego cennika. Znajdziesz go na stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Szybka paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich dociera zwykle w miejsce docelowe już w ciągu 3 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że nadając paczki zagraniczne do Zjednoczonych Emiratów Arabskich tuż przed weekendem lub dniem wolnym od pracy możesz spodziewać się ich doręczenia nieco później. To wszystko możliwe jest dzięki doskonale rozbudowanej sieci połączeń własnych.

Jeśli interesują Cię przesyłki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich  i chcesz nimi swobodnie i wygodnie zarządzać, skorzystaj z naszej aplikacji MyDHL+. Po wprowadzeniu szczegółów Twoich przesyłek zagranicznych, poznasz dokładną datę ich doręczenia. Import i eksport z Polski realizowany z naszą pomocą może okazać się jednym z najlepszych i najwygodniejszych sposobów na transport paczek za granicę. Przesyłki ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Polski i odwrotnie – z Polski w tym kierunku, w DHL Express są szybkie i wygodne.

Przesyłki kurierskie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich są jeszcze wygodniejsze z DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Przesyłki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich możesz nadać samodzielnie, zanosząc paczkę do jednego z setek autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. Możesz również zamówić kuriera pod wskazany adres. Zrobisz to online lub za pośrednictwem naszej infolinii.

Paczki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapakuj w mocny karton, zaklej go szeroką taśmą i jeśli to możliwe – owiń dobrze folią typu stretch. Na górnej części Twojej paczki naklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Przesyłki ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie powinny mieć zbyt dużo wolnej przestrzeni w swoim wnętrzu. Wypełnij ją folią bąbelkową lub innym, lekkim wypełniaczem. Delikatne przedmioty owiń.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt nadania przesyłki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

Średni czas, w jakim dostarczane są przesyłki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wynosi około 3 dni robocze.

Tak, jest to możliwe dzięki wygodnej opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.

Zawartość paczki zagranicznej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie może łamać przepisów prawa obowiązujących w danym kraju. Aby dowiedzieć się, jakich dokładnie przedmiotów nie możesz eksportować, możesz zapytać naszą infolinię.

Wysyłka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich może być szybka i prosta. Sprawdź ofertę DHL Express i korzystaj aktywnie z aplikacji MyDHL+!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach