Paczki do i z Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Interesują Cię paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Sprawdź, co oferuje kurier międzynarodowy z DHL Express. Nasze usługi kierowane są do klientów firmowych i osób fizycznych. Dzięki DHL Express nie musisz już martwić się o import ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Polski i eksport z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich – zdejmiemy ciężar odprawy celnej i innych czasochłonnych formalności z Twoich barków.

Szukasz rozwiązania na szybkie wysyłki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Kurier za granicę z DHL Express doręczy Twoją paczkę!

Sprawdź cenę paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Oferta DHL Express sprawia, że import i eksport towarów za granicę staje się banalnie prosty i co najważniejsze – szybki! Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich możemy zagwarantować, że paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich dotrą na miejsce docelowe już w ciągu 3 dni roboczych. Jeżeli interesują Cię przesyłki lotnicze do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i chcesz skorzystać z naszego frachtu lotniczego i floty samochodowej – koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Dzięki doskonale rozbudowanej sieci połączeń możesz mieć pewność, że wszystkie przesyłki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich trafią na miejsce szybko i bezpiecznie. Nasz kurier za granicę może być zatem idealnym rozwiązaniem, jeżeli zależy ci na czasie i profesjonalnej obsłudze na każdym z etapów transportu. Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich może być zostawiona przez Ciebie w jednym z autoryzowanych punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub przekazana bezpośrednio kurierowi.

Ile kosztuje paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Wpływ na ceny za przesyłki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich ma kilka czynników. Do najważniejszych zaliczyć można wymiary i wagę Twojej paczki, ewentualne dodatkowe ubezpieczenia, ale też szczegółowy adres doręczenia paczki za granicę. Jeśli lubisz planować swoje wydatki, skorzystaj z naszego cennika. Znajdziesz go na stronie. Koszt standardowej paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich to już 175 złotych.

Ile idzie paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Szybka paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich dociera zwykle w miejsce docelowe już w ciągu 3 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że nadając paczki zagraniczne do Zjednoczonych Emiratów Arabskich tuż przed weekendem lub dniem wolnym od pracy możesz spodziewać się ich doręczenia nieco później. To wszystko możliwe jest dzięki doskonale rozbudowanej sieci połączeń własnych.

Jeśli interesują Cię przesyłki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich  i chcesz nimi swobodnie i wygodnie zarządzać, skorzystaj z naszej aplikacji MyDHL+. Po wprowadzeniu szczegółów Twoich przesyłek zagranicznych, poznasz dokładną datę ich doręczenia. Import i eksport z Polski realizowany z naszą pomocą może okazać się jednym z najlepszych i najwygodniejszych sposobów na transport paczek za granicę. Przesyłki ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Polski i odwrotnie – z Polski w tym kierunku, w DHL Express są szybkie i wygodne.

Przesyłki kurierskie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich są jeszcze wygodniejsze z DHL Express!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?
  Przesyłki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich możesz nadać samodzielnie, zanosząc paczkę do jednego z setek autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. Możesz również zamówić kuriera pod wskazany adres. Zrobisz to online lub za pośrednictwem naszej infolinii.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?
  Paczki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapakuj w mocny karton, zaklej go szeroką taśmą i jeśli to możliwe – owiń dobrze folią typu stretch. Na górnej części Twojej paczki naklej etykietę z numerem listu przewozowego.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Przesyłki ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie powinny mieć zbyt dużo wolnej przestrzeni w swoim wnętrzu. Wypełnij ją folią bąbelkową lub innym, lekkim wypełniaczem. Delikatne przedmioty owiń.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Standardowa paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich kosztuje 175 złotych.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?
  Średni czas, w jakim dostarczane są przesyłki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wynosi około 3 dni robocze.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?
  Tak, jest to możliwe dzięki wygodnej opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?
  Zawartość paczki zagranicznej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie może łamać przepisów prawa obowiązujących w danym kraju. Aby dowiedzieć się, jakich dokładnie przedmiotów nie możesz eksportować, możesz zapytać naszą infolinię.

Wysyłka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich może być szybka i prosta. Sprawdź ofertę DHL Express i korzystaj aktywnie z aplikacji MyDHL+!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`