DHL EXPRESS
PACZKI DO PANAMY

Paczki do i z Panamy

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz biznes, czy jesteś osobą prywatną – jeśli często wysyłasz paczki do Panamy, nasza oferta może Cię zainteresować. Kurier do Panamy z DHL Express dostarczy wszystkie Twoje przesyłki w wybrane miejsce w kraju i za granicą. Dzięki nam import z Panamy i eksport towarów z Polski do Panamy mogą być jeszcze łatwiejsze i szybsze niż sądzisz!

Przesyłka do Panamy z DHL Express  – sprawdź naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Panamy

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Panama

Poszukujesz szybkiego, bezpiecznego i sprawdzonego sposobu na wysyłkę swoich produktów za granicę? Sprawdź, co oferuje nasz kurier międzynarodowy. Import z Panamy do Polski i eksport z Polski do Panamy nie muszą wiązać się z szeregiem czasochłonnych formalności. Zleć wysyłkę zagraniczną sprawdzonej firmie kurierskiej – jednemu z liderów w branży.

Przesyłki lotnicze do Panamy to najlepszy sposób, aby Twoja szybka paczka trafiła w miejsce docelowe w deklarowanym terminie. Wysyłka paczki za granicę w DHL Express realizowana jest z wykorzystaniem własnego frachtu lotniczego i floty samochodowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie przesyłki do Panamy zostaną doręczone szybko i bezpiecznie.  Szacujemy, że średni czas transportu Paczki do Panamy wynosi od 3 do 6 dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do Panamy?

Ostateczne cena za import lub eksport paczki będzie zależała jednak od kilku innych czynników. Do najważniejszych zalicza się wagę i wielkość przesyłki, dokładny adres jej doręczenia, a także opcje, takie jak np. ubezpieczenia dodatkowe. Jeśli chcesz sprawdzić cenę za przesyłki międzynarodowe do Panamy – skorzystaj z naszego cennika przesyłek zagranicznych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Panamy?

Paczka do Panamy dociera zazwyczaj w miejsce docelowe w ciągu 2 dni roboczych. Dzięki latom praktycznego doświadczenia w branży, możemy poszczycić się doskonale rozbudowaną siecią komunikacyjną. Dzięki niej przesyłki zagraniczne transportowane są po świecie naszą własną flotą i frachtem. Prowadzisz własny biznes i często nadajesz paczki za granicę? Zapytaj nas o specjalną ofertę dla firm!

Jeśli interesują Cię przesyłki międzynarodowe i chcesz śledzić na bieżąco wszystkie szczegóły z nimi związane, skorzystaj z aplikacji MyDHL+. Przesyłki międzynarodowe do Panamy możesz nadać samodzielnie w jednym z punktów nadawczych DHL Servicepoint lub zamówić kuriera do domu, czy biura! Niezależnie jednak od sposobu, który wybierzesz, możesz mieć pewność, że powierzone nam towary trafią szybko do rąk odbiorcy, a Ty będziesz mieć okazję śledzić ich trasę w czasie rzeczywistym. Nie ma znaczenia, czy wysyłasz przesyłki zagraniczne raz na jakiś czas, czy też korzystaj z usług kuriera regularnie – nasz kurier międzynarodowy czeka na Twoje zlecenie!

Paczka z Panamy do Polski i paczki do Panamy mogą być szybkie i proste – skorzystaj z oferty DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Panamy.

Paczki do Panamy możesz nadać w jednym z punktów DHL Servicepoint, lub zamówić kuriera bezpośrednio pod wskazany adres!

Przesyłki zagraniczne powinny być odpowiednio zapakowane. Najlepiej sprawdzi się trwały karton. Zaklej go taśmą, owiń stretchem, a w widocznym miejscu umieść etykietę.

Wnętrze paczki do Panamy powinno być dobrze zabezpieczone. Wolne miejsce wypełnij gazetami lub folią bąbelkową.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Ostateczny koszt wysyłki towarów do Panamy zależy od wymiarów oraz wagi paczki.

Paczki do Panamy docierają na miejsce docelowe już w ciągu 3 do 6 dni roboczych.

Tak. Drogę paczki międzynarodowej możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Aby uniknąć problemów z zatrzymaniem paczki do Panamy na granicy – sprawdź koniecznie, czy zawartość Twojej przesyłki nie narusza przepisów obowiązujących w kraju. Szczegóły na temat listy przedmiotów zakazanych możesz sprawdzić za pomocą naszej infolinii.

Przesyłki z Panamy do Polski i Polski do Panamy mogą być szybkie, bezpieczne i terminowe – sprawdź szczegóły naszej oferty!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach