DHL EXPRESS
PACZKI DO MALEZJI

Paczki do i z Malezji

Często nadajesz paczki do Malezji i liczysz na to, że dotrą w wyznaczone miejsce szybko i bezpiecznie? Musisz wybrać dobrą firmę kurierską. Dzięki ofercie DHL Express, kurier do Malezji szybko i bezpiecznie doręczy Twoją przesyłkę w wybrane miejsce na terytorium Malezji. Eksport z Polski do Malezji i import z Malezji do Polski jeszcze nigdy nie były tak proste.


Koniecznie sprawdź, ofertę kuriera za granicę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Malezji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Malezja

Kurier międzynarodowy DHL Express to najlepsze rozwiązanie na szybki i bezpieczny import z Malezji i eksport do Malezji. Jeśli zatem szukasz sprawdzonych rozwiązań na wysyłkę paczek za granicę – zapoznaj się z naszą ofertą. Wieloletnie, praktyczne doświadczenie w branży kurierskiej sprawiło, że realizujemy usługi krajowe i zagraniczne – szybko i co najważniejsze – skutecznie.

Paczki do Malezji można nadawać na dwa sposoby. Pierwszym jest skorzystanie z jednego z naszych punktów DHL Servicepoint, drugim jest zamówienie kuriera do domu lub do pracy. W tym przypadku kurier odbierze Twoja paczkę do Malezji ze wskazanego adresu, skąd wyruszy ona w dalszą podróż. Średni czas transportu paczek zagranicznych wynosi około 2-4 dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do Malezji?

W DHL Express przesyłki międzynarodowe do Malezji nie są związane z bardzo wysokim nakładem finansowym. Musisz jednak pamiętać, że ostateczny koszt Twojej paczki za granicę zależy od jej wagi gabarytowej i trybu nadania. Nie ma zatem jednej, stałej ceny za paczki do Malezji. Jeśli chcesz wiedzieć wcześniej, ile wyniesie ostateczny jej koszt – sprawdź dostępny na stronie cennik paczek.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Malezji?

Staramy się, aby wszystkie paczki zagraniczne docierały do odbiorcy w deklarowanym czasie. Przesyłki zagraniczne do Malezji z racji dzielącej oba kraje odległości mogą poruszać się kilkoma środkami transportu. Możemy jednak zapewnić, że dzięki doskonałej koordynacji różnych dostępnych metod przewozu wszystkie przesyłki międzynarodowe docierają do miejsca docelowego na czas. Średni czas realizacji doręczenia paczki zagranicznej na tym kierunku wynosi zazwyczaj około 2 – 4 dni roboczych. Jeżeli niezwykle zależy Ci na czasie, postaw na opcję ekspresową, w której priorytetem nad ceną staje się czas doręczenia.

Jeżeli interesują Cię szybkie paczki do Malezji – koniecznie sprawdź ofertę DHL Express. Korzystając z naszych usług, masz możliwość nadania przesyłki do Malezji za pośrednictwem jednego z kilkuset stacjonarnych punktów nadawczych, lub wygodnego zamówienia kuriera do Malezji, który odbierze paczkę z biura lub domu. Import i eksport z Polski realizowany za naszym pośrednictwem jest wygodny i bezpieczny.

Skorzystaj z przesyłki międzynarodowej DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Malezji.

Przesyłki do Malezji można nadać na dwa sposoby. Możesz skorzystać z punktów stacjonarnych DHL Servicepoint lub skorzystać z opcji zamów kuriera do domu. Można to zrobić online lub telefonicznie – korzystając z naszej infolinii.

Paczki do Malezji powinny być zapakowane solidnie i prawidłowo. Spakuj przedmioty lub dokumenty w dobrej jakości karton, wnętrze zabezpiecz wypełniaczem, a całość zaklej taśmą klejącą, lub owiń mocnym stretchem. W widocznym miejscu umieść etykietę z numerem listu przewozowego.

Aby uniknąć zniszczenia zawartości paczki podczas transportu, pamiętaj, aby dobrze zabezpieczyć jej wnętrze. Użyj dedykowanego wypełniacza – poduszek powietrznych, folii bąbelkowej, starych gazet itp.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Ostateczny koszt jest zależny od wagi i parametrów przesyłki.

To zależy od jej priorytetu. Średni czas, w jakim dostarczane są przesyłki międzynarodowe to 2-4 dni robocze.

Całą trasę paczki do Malezji możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych. Wpisz numer przesyłki międzynarodowej i pobierz dane o jej statusie w czasie rzeczywistym.

Zawartość paczki zagranicznej do Malezji musi być zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami. Istnieje lista przedmiotów zakazanych, których prawo nie zezwala wwozić na teren kraju. Aby dowiedzieć się, jakie są to przedmioty, możesz skontaktować się z naszą infolinią.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach