DHL EXPRESS
PACZKI DO ARMENII

Paczki do i z Armenii

Musisz wysłać zagraniczne dokumenty? Regularnie nadajesz paczki do Armenii lub planujesz pierwszą wysyłkę? Postaw na przesyłki międzynarodowe w DHL Express! Każdego dnia nadawcy decydują się na przesyłki za granicę, a my odpowiadamy na ich oczekiwania! Zapewniamy profesjonalny i szybki transport dla paczek do Armenii – realizujemy nie tylko eksport towarów, lecz także import do Polski. Twoja przesyłka do Armenii dotrze na miejsce bezpiecznie i szybko.

Sprawdź cenę paczki do Armenii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Armenia

Jeśli szukasz najlepszej oferty kurierskiej dla firm lub klienta indywidualnego, dobrze, że trafiłeś na DHL Express. Działamy dla Ciebie, aby wysyłki za granicę nie stanowiły żadnego problemu. Paczki do Armenii mają konkurencyjną cenę transportu, dostarczane są w możliwie najkrótszym czasie, a do tego umożliwiamy Ci śledzenie przesyłek zagranicznych. Wieloletnie doświadczenie i sprawna organizacja przyczyniają się do obsługi klientów na najwyższym poziomie. Powierz nam eksport lub import towarów i popraw komunikację międzynarodową w firmie. Wystarczy, że zaniesiesz paczki do punktu DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera do miejsca pracy lub swojego mieszkania. Kurier DHL Express przyjedzie do Ciebie już następnego dnia roboczego do godziny 14:00.

Ile kosztuje paczka do Armenii?

Udostępniamy nadawcom specjalny cennik paczek zagranicznych, który ułatwia obliczenie kosztów i zaplanowanie wysyłki do Armenii. Ostateczny koszt jest zawsze zależny od ciężaru przesyłki i jej parametrów. Cennik online pomoże przygotować wysyłki zagraniczne.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Armenii?

Robimy wszystko, aby przesyłki lotnicze gwarantowały dostarczenie dokumentów czy paczki do Armenii w krótkim czasie. Każdy etap drogi możesz śledzić na naszej stronie internetowej.

Czego nie można wysyłać do Armenii?

Paczki do Armenii nie mogą zawierać:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Armenii.

Paczki do Armenii możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub przekazać je kurierowi w domu/pracy. Zamów kuriera telefonicznie/przez Internet.

Aby transport paczki do Armenii był bezpieczny, umieść rzeczy do wysyłki w solidnym kartonie. Wolne miejsce wypełnij tak, aby przedmioty w kartonie nie poruszały się. Takie same wskazówki obejmują eksport i import przedmiotów. Na kartonie naklej etykietę z listem przewozowym.

Cena każdej paczki do Armenii jest inna, ponieważ ustala się ją na podstawie indywidualnych parametrów i ciężaru paczki. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na naszej stronie w prosty sposób sprawdzisz cenę paczek za granicę.

Jako kurier międzynarodowy DHL Express zapewniamy szybki transport – paczki do Armenii docierają w ciągu 6-7 dni roboczych. To najlepsze usługi kurierskie dla firm i indywidualnych osób.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach