Paczki do i z Norwegii

Czy wiesz, że paczki do Norwegii możesz wysyłać bez wychodzenia z domu? Ty postaw na wygodę, a DHL Express zadba, żeby Twoja przesyłka do Norwegii dotarła błyskawicznie. Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny transport przesyłek międzynarodowych – szczególnie, że Norwegia jest rynkiem cenionym na całym świecie – dlatego możesz być pewien, że nasz kurier dostarczy paczkę do Norwegii tak szybko, jak to możliwe. Poznaj naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Norwegii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki z Polski do Norwegii

Z DHL Express wysyłka do Norwegii jest prosta, wygodna i szybka. Jeśli chcesz nadać paczki do Norwegii, nie musząc nigdzie wychodzić, możesz skorzystać z MyDHL+. W ten sposób przygotujesz dane przesyłki i etykietę do Norwegii oraz zamówisz kuriera. Następnie przygotuj opakowanie, etykietę i czekaj na kuriera. Tyle wystarczy – dalej już my zadbamy o bezpieczny i sprawny przewóz paczek do Norwegii.

Dodatkowo, możesz kontrolować, w jaki sposób Twoja paczka podróżuje do Norwegii. Przesyłki międzynarodowe otrzymują numer, który umożliwia ich śledzenie. Wystarczy, że wpiszesz go na naszej stronie internetowej, by dowiedzieć się, gdzie jest Twoja przesyłka oraz sprawdzić, czy dotarła już do celu w Norwegii.

Ile kosztuje paczka do Norwegii?

Cały proces wysyłki przesyłki zagranicznej jest tak prosty, że pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Norwegii, prawda? Koszt wysyłki do Norwegii danej paczki uzależniony jest od jej wagi i wymiarów. Możesz jednak zaplanować budżet i zoptymalizować koszty wysyłki, korzystając z poniższego cennika.

Ile trwa transport paczki do Norwegii?

Dbamy, aby przesyłki kurierskie z Polski do Norwegii były dostarczane ekspresowo. Dzięki temu przewóz paczek do Norwegii zajmuje nam zwykle 1-2 dni robocze. Warto pamiętać, że czas odprawy celnej nie jest wliczany w czas transportu, jednak nie obawiaj się – najczęściej wszystko przebiega płynnie.

Z nami paczki do Norwegii docierają szybko, to fakt. Jednak i Ty możesz mieć wpływ na sprawny proces doręczenia paczki przez kuriera do Norwegii. Wystarczy, że odpowiednio zapakujesz paczkę, przygotujesz etykietę, a także zadbasz, aby zawartość przesyłki międzynarodowej nie obejmowała towarów, których transport jest niemożliwy lub ograniczony

Czego nie można wysyłać do Norwegii?

Przesyłka z Polski do Norwegii, aby dotarła do celu sprawnie i bez żadnych komplikacji, nie może zawierać towarów zabronionych w transporcie. Zatem, przygotowując przesyłki zagraniczne do Norwegii, pamiętaj, że nie należy umieszczać w nich między innymi:

 • zwierząt
 • skór zwierzęcych,
 • kości słoniowej
 • pieniędzy.

Lista towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym dostępna jest na naszej stronie.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Norwegii?Za pośrednictwem MyDHL+, czyli bez wychodzenia z domu, online lub w punkcie DHL Servicepoint – zapakuj przesyłkę do Norwegii i przyjdź z nią do najbliższego punktu, gdzie nadasz swoją paczkę. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią.
 • Ile trwa transport paczki do Norwegii?Błyskawiczny przewóz paczek do Norwegii z DHL Express zajmuje od 1 do 2 dni roboczych w zależności od miejscowości.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Norwegii?Tak, możesz śledzić podróż przesyłki kurierskiej z Polski do Norwegii. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej w odpowiednie miejsce wpiszesz 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), który został przypisany do paczki podczas nadania.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce w Norwegii?Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twoje paczki mogą zostać dostarczone do konkretnego miejsca Norwegii, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Norwegii?
  1. Przygotuj odpowiednie opakowanie, ważne, aby rozmiar opakowania odpowiadał gabarytom towarów. Aby towar nie poruszał się w kartonie użyj wypełniacz.
  2. Nie zaklejaj przesyłki do czasu przyjazdu kuriera lub nadania w punkcie. Pracownicy i kurierzy DHL Express są zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłki do Niemiec przed jej przyjęciem.
  3. Przygotuj również taśmę klejącą i nie zapomnij wydrukować etykiety.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.