DHL EXPRESS
PACZKI DO NORWEGII

Paczki do i z Norwegii

Czy wiesz, że paczki do Norwegii możesz wysyłać bez wychodzenia z domu? Ty postaw na wygodę, a DHL Express zadba, żeby Twoja przesyłka do Norwegii dotarła błyskawicznie. Doskonale wiemy, jak ważny jest szybki transport przesyłek międzynarodowych – zwłaszcza dlatego, że Norwegia jest rynkiem cenionym na całym świecie. Możesz mieć pewność, że nasz kurier dostarczy paczkę do Norwegii tak szybko, jak to możliwe. Usługi kurierskie DHL Express to zresztą nie tylko szybki eksport towarów. Zapewniamy też pełne bezpieczeństwo i niski koszt, który przybliży Ci udostępniony cennik. A może regularnie realizujesz import towarów do Polski i zależy Ci na współpracy z dobrą firmą kurierską? Poznaj naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Norwegii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
 • Punkty blisko Ciebie
 • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
 • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
 • Bez wychodzenia z domu
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
 • Pomocni i dostępni konsultanci
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Norwegii

Z DHL Express wysyłka do Norwegii jest prosta, wygodna i szybka. Jeśli chcesz nadać lotnicze paczki do Norwegii, nie musząc nigdzie wychodzić, możesz skorzystać z MyDHL+. W ten sposób przygotujesz dane przesyłki i etykietę do Norwegii oraz zamówisz kuriera. Następnie przygotuj opakowanie, etykietę i czekaj, aż pojawi się nasz kurier. Z Twojej strony to wszystko. Dalej już my zadbamy o bezpieczny i szybki przewóz paczek do Norwegii. Paczka do Norwegii może być też wysłana przez punkt partnerski – o czym piszemy niżej.

Dodatkowo możesz kontrolować, w jaki sposób Twoja paczka podróżuje za granicę. Przesyłki międzynarodowe otrzymują numer, który umożliwia ich śledzenie. Wystarczy, że wpiszesz go na naszej stronie internetowej, by dowiedzieć się, gdzie jest Twoja przesyłka oraz sprawdzić, czy dotarła już do celu w Norwegii. Śledzenie przesyłek zagranicznych wprowadzone zostało z myślą o wygodzie nadawcy, który chce wiedzieć, co dzieje się z jego paczką.

Ile kosztuje paczka do Norwegii?

Zapewne interesuje Cię, aby wysłać paczkę jak najtaniej. Zwróć też jednak uwagę, żeby usługa była profesjonalna, a kurier międzynarodowy wyróżniał się doświadczeniem. Właśnie to możemy Ci zaproponować w DHL Express. Udostępniamy Ci cennik paczek zagranicznych na naszej stronie internetowej i gwarantujemy profesjonalną obsługę. Nie musisz już zastanawiać się, ile kosztuje kurier do Norwegii, ale możesz to po prostu sprawdzić. Koszt wysyłki do Norwegii danej paczki uzależniony jest od jej wagi i wymiarów. Korzystając z cennika, zaplanujesz budżet i zoptymalizujesz koszty wysyłki za granicę.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak wysłać paczkę do Norwegii?

Tak jak pisaliśmy wyżej, paczka do Norwegii może być odebrana bezpośrednio przez kuriera w Twoim miejscu zamieszkania lub pracy. Nie jest to jednak jedyna opcja. Możesz też przynieść paczkę do autoryzowanego punktu DHL ServicePoint. W Polsce znajdziesz ich około 1500 – są to m.in. punkty One Minute, Hubiz, Inmedio, Relay i Discover. Paczka do Norwegii wysłana w punkcie partnerskim jest proekologicznym rozwiązaniem, ponieważ z każdej tak wysłanej przesyłki, przeznaczamy 2 zł na działania związane z ochroną środowiska.

Ile trwa transport paczki do Norwegii?

Dbamy o to, aby lotnicze przesyłki kurierskie z Polski do Norwegii były dostarczane ekspresowo. Dzięki temu przewóz paczek do Norwegii zajmuje nam zwykle 1-2 dni robocze. Warto pamiętać, że czas odprawy celnej nie jest wliczany w czas transportu, jednak nie obawiaj się – najczęściej wszystko przebiega płynnie.

Z nami paczki do Norwegii docierają szybko, to fakt. Jednak i Ty możesz mieć wpływ na sprawny proces doręczenia paczki przez kuriera do Norwegii. Wystarczy, że odpowiednio zapakujesz paczkę, przygotujesz etykietę, a także zadbasz, aby zawartość przesyłki międzynarodowej nie obejmowała towarów, których transport jest niemożliwy lub ograniczony. Każdy eksport do Norwegii, podobnie jak w inne miejsca za granicę, regulują zasady bezpieczeństwa. Istnieją listy towarów, których nie można wysyłać. Warto zapoznać się z nimi zarówno wtedy. gdy realizowany jest eksport towarów z Polski, jak i import towarów do Polski.

Ile idzie paczka z Norwegii do Polski?

Paczka z Norwegii do Polski dociera na miejsce tak samo szybko jak paczka wysłana w drugą stronę. Jako nadawca korzystaj z aplikacji MyDHL+, aby poznać szczegóły i być na bieżąco. Jeżeli masz wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią.

Czego nie można wysyłać do Norwegii?

Jeśli chcesz, żeby przesyłka z Polski do Norwegii dotarła do celu sprawnie i bez żadnych komplikacji, sprawdź, czy rzeczy, które chcesz wysłać, na pewno są dopuszczalne do wysyłki za granicę. Przygotowując przesyłki zagraniczne do Norwegii, pamiętaj, że nie należy umieszczać w nich między innymi:

Lista towarów zabronionych obejmująca transport międzynarodowy dostępna jest na naszej stronie.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Norwegii.

Za pośrednictwem MyDHL+, czyli bez wychodzenia z domu, online lub w punkcie DHL Servicepoint – zapakuj przesyłkę do Norwegii i przyjdź z nią do najbliższego punktu, gdzie nadasz swoją paczkę. Sprawdź cenę na naszej stronie. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią.

Błyskawiczny przewóz paczek do Norwegii z DHL Express zajmuje od 1 do 2 dni roboczych w zależności od miejscowości. Szybki czas realizacji wysyłki wyróżnia nasze usługi kurierskie wśród innych firm. Umożliwiamy śledzenie przesyłek w aplikacji MyDHL+.

Tak, możesz śledzić podróż przesyłki kurierskiej z Polski do Norwegii. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej w odpowiednie miejsce wpiszesz 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), który został przypisany do paczki podczas nadania wysyłki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twoje paczki mogą zostać dostarczone do konkretnego miejsca Norwegii, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

 1. Przygotuj odpowiednie opakowanie, ważne, aby rozmiar opakowania odpowiadał gabarytom towarów. Aby towar nie poruszał się w kartonie użyj wypełniacz.
 2. Nie zaklejaj przesyłki do czasu przyjazdu kuriera lub nadania w punkcie. Pracownicy i kurierzy DHL Express są zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłki do Niemiec przed jej przyjęciem.
 3. Przygotuj również taśmę klejącą i nie zapomnij wydrukować etykiety.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach