Paczki do i z Norwegii

Czy wiesz, że paczki do Norwegii możesz wysyłać bez wychodzenia z domu? Ty postaw na wygodę, a DHL Express zadba, żeby Twoja przesyłka do Norwegii dotarła błyskawicznie. Doskonale wiemy, jak ważny jest szybki transport przesyłek międzynarodowych – szczególnie, że Norwegia jest rynkiem cenionym na całym świecie – dlatego możesz być pewien, że nasz kurier dostarczy paczkę do Norwegii tak szybko, jak to możliwe. Usługi kurierskie DHL Express to zresztą nie tylko szybki eksport towarów. Zapewniamy też pełne bezpieczeństwo i niski koszt. A może regularnie realizujesz import towarów do Polski i zależy Ci na współpracy z dobrą firmą kurierską? Poznaj naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Norwegii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki z Polski do Norwegii

Z DHL Express wysyłka do Norwegii jest prosta, wygodna i szybka. Jeśli chcesz nadać lotnicze paczki do Norwegii, nie musząc nigdzie wychodzić, możesz skorzystać z MyDHL+. W ten sposób przygotujesz dane przesyłki i etykietę do Norwegii oraz zamówisz kuriera. Następnie przygotuj opakowanie, etykietę i czekaj, aż pojawi się nasz kurier. Z Twojej strony to wszystko. Dalej już my zadbamy o bezpieczny i szybki przewóz paczek do Norwegii.

Dodatkowo, możesz kontrolować, w jaki sposób Twoja paczka podróżuje za granicęPrzesyłki międzynarodowe otrzymują numer, który umożliwia ich śledzenie. Wystarczy, że wpiszesz go na naszej stronie internetowej, by dowiedzieć się, gdzie jest Twoja przesyłka oraz sprawdzić, czy dotarła już do celu w Norwegii. Śledzenie przesyłek zagranicznych wprowadzone zostało z myślą o wygodzie nadawcy, który chce wiedzieć co dzieje się z jego paczką.

Ile kosztuje paczka do Norwegii?

Przed wysyłką chcesz sprawdzić cennik danej firmy i porównać oferty? To rozsądne i praktyczne podejście, dlatego udostępniamy Ci cennik paczek zagranicznych na naszej stronie internetowej. Nie musisz już zastanawiać się ile kosztuje kurier do Norwegii, ale po prostu to sprawdzić. Koszt wysyłki do Norwegii danej paczki uzależniony jest od jej wagi i wymiarów. Korzystając z cennika, zaplanujesz budżet i zoptymalizujesz koszty wysyłki za granicę.

Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki do Norwegii?

Dbamy o to, aby lotnicze przesyłki kurierskie z Polski do Norwegii były dostarczane ekspresowo. Dzięki temu przewóz paczek do Norwegii zajmuje nam zwykle 1-2 dni robocze. Warto pamiętać, że czas odprawy celnej nie jest wliczany w czas transportu, jednak nie obawiaj się – najczęściej wszystko przebiega płynnie.

Z nami paczki do Norwegii docierają szybko, to fakt. Jednak i Ty możesz mieć wpływ na sprawny proces doręczenia paczki przez kuriera do Norwegii. Wystarczy, że odpowiednio zapakujesz paczkę, przygotujesz etykietę, a także zadbasz, aby zawartość przesyłki międzynarodowej nie obejmowała towarów, których transport jest niemożliwy lub ograniczony. Każdy eksport do Norwegii, podobnie jak w inne miejsca za granicę, regulują zasady bezpieczeństwa. Istnieją listy towarów, których nie można wysyłać. Warto zapoznać się z nimi zarówno wtedy. kiedy realizowany jest eksport towarów z Polski, jak i import do Polski.

Czego nie można wysyłać do Norwegii?

Jeśli chcesz, żeby przesyłka z Polski do Norwegii dotarła do celu sprawnie i bez żadnych komplikacji, sprawdź czy rzeczy, które chcesz wysłać na pewno są dopuszczalne do wysyłki za granicę. Przygotowując przesyłki zagraniczne do Norwegii, pamiętaj, że nie należy umieszczać w nich między innymi:

 • zwierząt
 • skór zwierzęcych,
 • kości słoniowej
 • pieniędzy.

Lista towarów zabronionych obejmująca transport międzynarodowy dostępna jest na naszej stronie.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Norwegii?
  Za pośrednictwem MyDHL+, czyli bez wychodzenia z domu, online lub w punkcie DHL Servicepoint – zapakuj przesyłkę do Norwegii i przyjdź z nią do najbliższego punktu, gdzie nadasz swoją paczkę. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią.
 • Ile trwa transport paczki do Norwegii?
  Błyskawiczny przewóz paczek do Norwegii z DHL Express zajmuje od 1 do 2 dni roboczych w zależności od miejscowości. Szybki czas realizacji wysyłki wyróżnia nasze usługi kurierskie wśród innych firm.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Norwegii?
  Tak, możesz śledzić podróż przesyłki kurierskiej z Polski do Norwegii. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej w odpowiednie miejsce wpiszesz 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), który został przypisany do paczki podczas nadania wysyłki.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce w Norwegii?
  Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twoje paczki mogą zostać dostarczone do konkretnego miejsca Norwegii, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Norwegii?
  1. Przygotuj odpowiednie opakowanie, ważne, aby rozmiar opakowania odpowiadał gabarytom towarów. Aby towar nie poruszał się w kartonie użyj wypełniacz.
  2. Nie zaklejaj przesyłki do czasu przyjazdu kuriera lub nadania w punkcie. Pracownicy i kurierzy DHL Express są zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłki do Niemiec przed jej przyjęciem.
  3. Przygotuj również taśmę klejącą i nie zapomnij wydrukować etykiety.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`