DHL EXPRESS
PACZKI DO ZAMBII

Paczki do i z Zambii

Zastanawiasz się, jak przebiega transport paczki do Zambii i z jakich usług skorzystać, aby nie żałować? Polecamy nasze międzynarodowe usługi kurierskie DHL Express. Realizujemy eksport i import przesyłek zagranicznych każdego dnia. Mamy rozbudowaną sieć transportową, dobrze opracowaną logistykę i wieloletnie doświadczenie. Każdy klient może u nas nadać paczkę szybko i wygodnie.

Szybka paczka za granicę – eksport do Zambii realizowany przez DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Zambii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Zambia

Jak wysyłać paczki do Zambii? Wystarczy, że zapakujesz dokumenty lub większe przedmioty i zaniesiesz je do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint. Na miejscu przekaż paczkę pracownikowi i gotowe. Przygotowaliśmy ponad 1300 autoryzowanych punktów DHL Servicepoint w całym kraju. Znajdź ten, który znajduje się najbliżej Twojego domu lub miejsca pracy, aby zaoszczędzić czas. Polecamy także umówienie się z kurierem po odbiór paczki pod wskazanym przez Ciebie adresem – np. w pracy. Po nadaniu paczki korzystaj z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych, aby być na bieżąco i wiedzieć, co dzieje się z paczką.

Ile kosztuje paczka do Zambii?

Jaki jest koszt za transport paczki do Zambii? Najtańsza przesyłka dotyczy transportu dokumentów. Na naszej stronie internetowej możesz zrobić wycenę online. Udostępniliśmy praktyczny cennik paczek zagranicznych, który ułatwia zaplanowanie budżetu. Każda wycena jest inna, bo przesyłki różnią się między sobą co do parametrów, wagi gabarytowej, ale też niestandardowych usług wybranych przez nadawcę. Jedną z nich jest np. zakup dodatkowego ubezpieczenia.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Zambii?

Przed pandemią koronawirusa czas wysyłki paczki do Zambii trwał średnio 2-3 dni. W czasie pandemii ten okres może być nawet dwukrotnie dłuższy. Najlepiej śledzić transport w aplikacji MyDHL+, by wiedzieć jaki jest aktualny status przesyłki i gdzie się znajduje. Zwróć uwagę, że eksport do Zambii jest możliwy w dni robocze. Nadanie paczki w piątek lub przed dniem wolnym od pracy również może wydłużyć dostawę. Jednocześnie możesz mieć pewność, że w DHL Express zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa wysyłki i terminowości.

Terminowe paczki zagraniczne? Wybierz usługi kurierskie DHL Express

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Zambii.

Możesz przekazać paczkę pracownikowi dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint lub kurierowi, z którym umówisz się na bezpośredni odbiór w domu lub miejscu pracy.

Zapakuj rzeczy do solidnego kartonu, owiń go szeroką taśmą, aby wzmocnić i zapobiec otwarciu. Na zewnętrznej stronie przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Dobrym sposobem na zabezpieczenie wysyłanych rzeczy jest owinięcie ich folią bąbelkową. Dodatkowo wypełnij nią puste miejsca. Możesz też użyć gazet lub innych wypełniaczy.

Koszt wysyłki do Zambii jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Więcej informacji o kosztach znajdziesz w cenniku na naszej stronie internetowej.

Średni czas dostawy paczki do Zambii wynosi obecnie ok.5-10 dni. Ten czas był nawet dwukrotnie krótszy przed pandemią koronawirusa.

Oczywiście, każdy nadawca może kontrolować wysłane przesyłki międzynarodowe. Umożliwia to aplikacja MyDHL+, którą polecamy.

Eksport, podobnie jak import, ograniczony jest standardami bezpieczeństwa przewoźników, przepisami krajowymi i międzynarodowymi. Niektóre zakazane do wysyłki przedmioty są takie same. Do Zambii, podobnie jak do innego państwa, nie wyślesz np. amunicji, narkotyków, gotówki, zwierząt, roślin i drogocennych dzieł sztuki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać kompleksową listę, zadzwoń na naszą infolinię – zachęcamy do kontaktu.

Codzienne przesyłki lotnicze do Zambii – zaufany transport DHL Express

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach