DHL EXPRESS
PACZKI DO BUŁGARII

Paczki do i z Bułgarii

Szukasz sprawdzonego sposobu na terminowy i bezpieczny transport paczki do Bułgarii? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. DHL Express pozwala na szybki i bezproblemowy import i eksport towarów na linii Polska – Bułgaria. Dzięki nam przesyłka z Bułgarii do Polski  i z Polski do Bułgarii jest jeszcze szybsza!

Przesyłki międzynarodowe do Bułgarii – sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Bułgarii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Bułgaria

Jednym z lepszych i łatwiejszych rozwiązań na realizację przesyłek zagranicznych jest kurier międzynarodowy z DHL Express. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną, jeśli interesują Cię bezpieczne i terminowe przesyłki kurierskie do Bułgarii, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Jako jeden z liderów w branży, możemy pochwalić się rozbudowaną siecią komunikacyjną. Dzięki swobodnemu dostępowi do własnej floty samochodowej i frachtowi lotniczemu, przesyłki lotnicze do Bułgarii mogą dotrzeć w miejsce docelowe już w ciągu 1 dnia roboczego! Przesyłki zagraniczne do Bułgarii realizowane za pośrednictwem DHL Express są jednym z łatwiejszych sposobów na bezproblemowy import i eksport do Bułgarii. Nie musisz martwić się masa formalności ani koordynować procesów logistycznych.

Jeśli chcesz, aby kurier do Bułgarii odebrał od Ciebie przesyłkę z wybranego miejsca, domu lub biura – skontaktuj się z nasza infolinią, lub zamów kuriera online. Jeżeli jednak wolisz nadać przesyłkę samodzielnie, wybierz się do jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint.

Ile kosztuje paczka do Bułgarii?

Przesyłki międzynarodowe możesz nadać już za 160 złotych. Pamiętaj jednak o tym, że cena za przesyłki zagraniczne do Bułgarii będzie uzależniona od kilku czynników. Do jednych z ważniejszych zalicza się wagę i wymiary paczki. Nie bez znaczenia pozostaje również wybór nieobowiązkowych opcji, czyli np. ubezpieczenia dodatkowego. Jeśli chcesz zaplanować dokładnie swoje wydatki związane z paczką do Bułgarii, sprawdź cennik przesyłek zagranicznych umieszczony na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Bułgarii?

Dokładamy najwyższych starań, aby wszystkie przesyłki do Bułgarii docierały w miejsce docelowe w deklarowanym terminie. Zakładamy, że średni czas transportu paczki do Bułgarii wynosi nawet 1 dzień roboczy! Pamiętaj jednak, że przesyłki nadane przed weekendem, lub oficjalnym świętem państwowym mogą dotrzeć w miejsce docelowe później. Jeśli chcesz poznać szczegóły w zakresie terminów doręczenia, skorzystaj z praktycznej aplikacji MyDHL+.

Przesyłka z Bułgarii do Polski i paczki z Polski do Bułgarii docierają w wybrane przez Ciebie miejsce różnymi środkami transportu. Dostęp do własnej floty i frachtu sprawia, że jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie transportować przesyłki międzynarodowe do Bułgarii i do innych krajów świata.

Jeśli interesują Cię przesyłki kurierskie do Bułgarii – sprawdź koniecznie naszą ofertę. Wysyłka paczki zagranicznej nie musi wiązać się z szeregiem formalności ani koniecznością samodzielnej organizacji środków transportu. Jeżeli zależy Ci na czasie i bezpieczeństwie transportowanych towarów – wybierz ofertę DHL Express.

Interesuje Cię kurier zagraniczny do Bułgarii? Wybierz DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Bułgarii.

Paczki zagraniczne Bułgarii możesz wysłać samodzielnie, korzystając z jednego z naszych punktów DHL Servicepoint, albo zamówić kuriera do domu lub do biura. Zrobisz to online i telefonicznie.

Zapakuj wybrane przedmioty w trwały karton i zaklej go mocną taśmą. Jeśli dysponujesz folią typu stretch – owiń dokładnie paczkę. W widocznym miejscu naklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Przesyłki zagraniczne do Bułgarii powinny być właściwie zabezpieczone na czas podróży. Wolna przestrzeń w paczce wypełnij zmiętymi gazetami, lub folią bąbelkową. Opcjonalnie możesz użyć wypełniaczy kurierskich.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Ceny paczek do Bułgarii zaczynają się już od 160 zł.

Szacujemy, że średni czas transportu przesyłki do Bułgarii to zazwyczaj 1 dzień roboczy. Dokładniejsze dane znajdziesz w aplikacji MyDHL+.

Aby śledzić paczki zagraniczne skorzystaj z opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.

Jeśli chcesz aby Twoja paczka nie utknęła na granicy, przed wysłaniem przesyłki międzynarodowej do Bułgarii sprawdź listę przedmiotów zakazanych, których nie możesz eksportować i importować. Dane te możesz zweryfikować kontaktując się z naszą infolinią.

Kurier do Bułgarii może okazać się najlepszym sposobem na szybki import i eksport towarów – sprawdź ofertę DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach