Paczki do i z Bułgarii

Szukasz sprawdzonego sposobu na terminowy i bezpieczny transport paczki do Bułgarii? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. DHL Express pozwala na szybki i bezproblemowy import i eksport towarów na linii Polska – Bułgaria. Dzięki nam przesyłka z Bułgarii do Polski  i z Polski do Bułgarii jest jeszcze szybsza!

Przesyłki międzynarodowe do Bułgarii – sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Bułgarii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Bułgaria

Jednym z lepszych i łatwiejszych rozwiązań na realizację przesyłek zagranicznych jest kurier międzynarodowy z DHL Express. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną, jeśli interesują Cię bezpieczne i terminowe przesyłki kurierskie do Bułgarii, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Jako jeden z liderów w branży, możemy pochwalić się rozbudowaną siecią komunikacyjną. Dzięki swobodnemu dostępowi do własnej floty samochodowej i frachtowi lotniczemu, przesyłki lotnicze do Bułgarii mogą dotrzeć w miejsce docelowe już w ciągu 1 dnia roboczego! Przesyłki zagraniczne do Bułgarii realizowane za pośrednictwem DHL Express są jednym z łatwiejszych sposobów na bezproblemowy import i eksport do Bułgarii. Nie musisz martwić się masa formalności ani koordynować procesów logistycznych.

Jeśli chcesz, aby kurier do Bułgarii odebrał od Ciebie przesyłkę z wybranego miejsca, domu lub biura – skontaktuj się z nasza infolinią, lub zamów kuriera online. Jeżeli jednak wolisz nadać przesyłkę samodzielnie, wybierz się do jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint.

Ile kosztuje paczka do Bułgarii?

Przesyłki międzynarodowe możesz nadać już za 160 złotych. Pamiętaj jednak o tym, że cena za przesyłki zagraniczne do Bułgarii będzie uzależniona od kilku czynników. Do jednych z ważniejszych zalicza się wagę i wymiary paczki. Nie bez znaczenia pozostaje również wybór nieobowiązkowych opcji, czyli np. ubezpieczenia dodatkowego. Jeśli chcesz zaplanować dokładnie swoje wydatki związane z paczką do Bułgarii, sprawdź cennik przesyłek zagranicznych umieszczony na naszej stronie.

Ile idzie paczka do Bułgarii?

Dokładamy najwyższych starań, aby wszystkie przesyłki do Bułgarii docierały w miejsce docelowe w deklarowanym terminie. Zakładamy, że średni czas transportu paczki do Bułgarii wynosi nawet 1 dzień roboczy! Pamiętaj jednak, że przesyłki nadane przed weekendem, lub oficjalnym świętem państwowym mogą dotrzeć w miejsce docelowe później. Jeśli chcesz poznać szczegóły w zakresie terminów doręczenia, skorzystaj z praktycznej aplikacji MyDHL+.

Przesyłka z Bułgarii do Polski i paczki z Polski do Bułgarii docierają w wybrane przez Ciebie miejsce różnymi środkami transportu. Dostęp do własnej floty i frachtu sprawia, że jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie transportować przesyłki międzynarodowe do Bułgarii i do innych krajów świata.

Jeśli interesują Cię przesyłki kurierskie do Bułgarii – sprawdź koniecznie naszą ofertę. Wysyłka paczki zagranicznej nie musi wiązać się z szeregiem formalności ani koniecznością samodzielnej organizacji środków transportu. Jeżeli zależy Ci na czasie i bezpieczeństwie transportowanych towarów – wybierz ofertę DHL Express.

Interesuje Cię kurier zagraniczny do Bułgarii? Wybierz DHL Express!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę do Bułgarii?
  Paczki zagraniczne Bułgarii możesz wysłać samodzielnie, korzystając z jednego z naszych punktów DHL Servicepoint, albo zamówić kuriera do domu lub do biura. Zrobisz to online i telefonicznie.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę do Bułgarii?
  Zapakuj wybrane przedmioty w trwały karton i zaklej go mocną taśmą. Jeśli dysponujesz folią typu stretch – owiń dokładnie paczkę. W widocznym miejscu naklej etykietę z numerem listu przewozowego.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Przesyłki zagraniczne do Bułgarii powinny być właściwie zabezpieczone na czas podróży. Wolna przestrzeń w paczce wypełnij zmiętymi gazetami, lub folią bąbelkową. Opcjonalnie możesz użyć wypełniaczy kurierskich,.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Bułgarii?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Ceny paczek do Bułgarii zaczynają się już od 160 zł.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna do Bułgarii?
  Szacujemy, że średni czas transportu przesyłki do Bułgarii to zazwyczaj 1 dzień roboczy. Dokładniejsze dane znajdziesz w aplikacji MyDHL+.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Bułgarii?
  Aby śledzić paczki zagraniczne skorzystaj z opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Bułgarii
  Jeśli chcesz aby Twoja paczka nie utknęła na granicy, przed wysłaniem przesyłki międzynarodowej do Bułgarii sprawdź listę przedmiotów zakazanych, których nie możesz eksportować i importować. Dane te możesz zweryfikować kontaktując się z naszą infolinią.

Kurier do Bułgarii może okazać się najlepszym sposobem na szybki import i eksport towarów – sprawdź ofertę DHL Express!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`