DHL EXPRESS
PACZKI DO BUŁGARII

Paczki do i z Bułgarii

Szukasz sprawdzonego sposobu na terminowy i bezpieczny transport paczki do Bułgarii? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. DHL Express pozwala na szybki i bezproblemowy import i eksport towarów na linii Polska – Bułgaria. Dzięki nam przesyłka z Bułgarii do Polski  i z Polski do Bułgarii jest jeszcze szybsza!

Przesyłki międzynarodowe do Bułgarii – sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Bułgarii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Bułgaria

Jednym z lepszych i łatwiejszych rozwiązań na realizację przesyłek zagranicznych jest kurier międzynarodowy z DHL Express. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną, jeśli interesują Cię bezpieczne i terminowe przesyłki kurierskie do Bułgarii, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Jako jeden z liderów w branży, możemy pochwalić się rozbudowaną siecią komunikacyjną. Dzięki swobodnemu dostępowi do własnej floty samochodowej i frachtowi lotniczemu, przesyłki lotnicze do Bułgarii mogą dotrzeć w miejsce docelowe już w ciągu 1 dnia roboczego! Przesyłki zagraniczne do Bułgarii realizowane za pośrednictwem DHL Express są jednym z łatwiejszych sposobów na bezproblemowy import i eksport do Bułgarii. Nie musisz martwić się masa formalności ani koordynować procesów logistycznych.

Jeśli chcesz, aby kurier do Bułgarii odebrał od Ciebie przesyłkę z wybranego miejsca, domu lub biura – skontaktuj się z nasza infolinią, lub zamów kuriera online. Jeżeli jednak wolisz nadać przesyłkę samodzielnie, wybierz się do jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint.

Ile kosztuje paczka do Bułgarii?

Cena za przesyłki zagraniczne do Bułgarii będzie uzależniona od kilku czynników. Do jednych z ważniejszych zalicza się wagę i wymiary paczki. Nie bez znaczenia pozostaje również wybór nieobowiązkowych opcji, czyli np. ubezpieczenia dodatkowego. Jeśli chcesz zaplanować dokładnie swoje wydatki związane z paczką do Bułgarii, sprawdź cennik przesyłek zagranicznych umieszczony na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Bułgarii?

Dokładamy najwyższych starań, aby wszystkie przesyłki do Bułgarii docierały w miejsce docelowe w deklarowanym terminie. Zakładamy, że średni czas transportu paczki do Bułgarii wynosi nawet 1 dzień roboczy! Pamiętaj jednak, że przesyłki nadane przed weekendem, lub oficjalnym świętem państwowym mogą dotrzeć w miejsce docelowe później. Jeśli chcesz poznać szczegóły w zakresie terminów doręczenia, skorzystaj z praktycznej aplikacji MyDHL+.

Przesyłka z Bułgarii do Polski i paczki z Polski do Bułgarii docierają w wybrane przez Ciebie miejsce różnymi środkami transportu. Dostęp do własnej floty i frachtu sprawia, że jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie transportować przesyłki międzynarodowe do Bułgarii i do innych krajów świata.

Jeśli interesują Cię przesyłki kurierskie do Bułgarii – sprawdź koniecznie naszą ofertę. Wysyłka paczki zagranicznej nie musi wiązać się z szeregiem formalności ani koniecznością samodzielnej organizacji środków transportu. Jeżeli zależy Ci na czasie i bezpieczeństwie transportowanych towarów – wybierz ofertę DHL Express.

Interesuje Cię kurier zagraniczny do Bułgarii? Wybierz DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Bułgarii.

Paczki zagraniczne Bułgarii możesz wysłać samodzielnie, korzystając z jednego z naszych punktów DHL Servicepoint, albo zamówić kuriera do domu lub do biura. Zrobisz to online i telefonicznie.

Zapakuj wybrane przedmioty w trwały karton i zaklej go mocną taśmą. Jeśli dysponujesz folią typu stretch – owiń dokładnie paczkę. W widocznym miejscu naklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Przesyłki zagraniczne do Bułgarii powinny być właściwie zabezpieczone na czas podróży. Wolna przestrzeń w paczce wypełnij zmiętymi gazetami, lub folią bąbelkową. Opcjonalnie możesz użyć wypełniaczy kurierskich.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express.

Szacujemy, że średni czas transportu przesyłki do Bułgarii to zazwyczaj 1 dzień roboczy. Dokładniejsze dane znajdziesz w aplikacji MyDHL+.

Aby śledzić paczki zagraniczne skorzystaj z opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.

Jeśli chcesz aby Twoja paczka nie utknęła na granicy, przed wysłaniem przesyłki międzynarodowej do Bułgarii sprawdź listę przedmiotów zakazanych, których nie możesz eksportować i importować. Dane te możesz zweryfikować kontaktując się z naszą infolinią.

Kurier do Bułgarii może okazać się najlepszym sposobem na szybki import i eksport towarów – sprawdź ofertę DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach