Paczki na i z Ukrainy

Chcesz wysyłać paczki na Ukrainę? Zależy Ci na tym, aby usługi kurierskie za granicę były profesjonalne? Z DHL Express prześlesz paczki szybko, wygodnie, bez wychodzenia z domu! Nadasz przesyłki błyskawicznie, a dzięki naszym sieciom lotniczym dotrą na Ukrainę równie sprawnie. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy – możesz z niej skorzystać zarówno, gdy jesteś klientem indywidualnym, jak i w przypadku, gdy prowadzisz firmę. Szybki, międzynarodowy kurier na Ukrainę dostępny jest dla każdego. Na naszej stronie udostępniamy cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu zaplanujesz budżet na wysyłki.

 

Uwaga! W związku z zamknięciem przestrzeni powietrznej nad Ukrainą usługi są aktualnie wstrzymane do odwołania.

Sprawdź cenę paczki na Ukrainę

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki z Polski na Ukrainę

Z DHL Express możesz być pewien, że wysyłka do Ukrainy przebiegnie sprawnie. Kompleksowo zadbaliśmy, aby nie tylko przewóz paczek na Ukrainę był realizowany profesjonalnie, ale i żeby cały proces nadania paczki przebiegał bezproblemowo. Dlatego też przesyłki międzynarodowe możesz nadać online, za pośrednictwem MyDHL+Zamów kuriera, wydrukuj etykietę i czekaj na odbiór Twojej paczki na Ukrainę! Umożliwiamy nie tylko profesjonalny eksport towarów za granicę, lecz także ich import do polski z Ukrainy.

Pamiętaj także, że możesz śledzić drogę przesyłki kurierskiej z Polski na Ukrainę. W momencie nadania, Twoja paczka otrzyma indywidualny numer. Wystarczy, że wpiszesz go na naszej stronie internetowej, by sprawdzić, gdzie jest przesyłka i czy dotarła już do celu na Ukrainie. Dzięki temu, że wprowadziliśmy śledzenie przesyłek zagranicznych, możesz mieć kontrolę nad drogą eksportowanych lub importowanych towarów. Bez wychodzenia z domu dowiesz się, jaki status mają aktualnie Twoje paczki zagraniczne i gdzie się znajdują.

Ile kosztuje paczka na Ukrainę?

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje kurier na Ukrainę, pamiętaj, że całkowity koszt wysyłki paczki na Ukrainę uzależniony jest od kilku czynników, między innymi od wielkości przesyłki. Jest to również ważny czynnik w przypadku wysyłki w inne miejsca za granicę. W trosce o Twój komfort przygotowaliśmy międzynarodowy cennik, dzięki któremu oszacujesz oraz zoptymalizujesz koszt związany z wysyłką.

Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki na Ukrainę?

Nasze usługi kurierskie koncentrują się na tym, aby dostarczyć przesyłki do wielu punktów na Ukrainie i najczęściej zajmuje to od 2 do 4 dni roboczych. Warto wiedzieć, że paczki zostają poddane kontroli celnej – czas jej trwania nie jest wliczany w czas transportu. W DHL Express szybka paczka to priorytet, dlatego zgłoś się do nas, jeśli zależy Ci na sprawnej dostawie.

Zadbaj, aby przesyłki zagraniczne na Ukrainę były odpowiednio zapakowane, posiadały listy przewozowe oraz jeżeli podlegają odprawie celnej (nie jest to przesyłka z dokumentami), aby ich zawartość była zgodna z obowiązującymi ograniczeniami. Wyróżnia się bowiem towary, których transport nie jest dozwolony, co oznacza, że kurier nie może dostarczyć ich na Ukrainę.

Czego nie można wysyłać na Ukrainę?

W DHL Express działamy odpowiedzialnie, dlatego do transportu przyjmujemy przesyłki o sprawdzonej zawartości. Zapoznaj się z listą towarów zabronionych w transporcie, są na niej między innymi:

 • pieniądze i środki płatnicze,
 • papierosy,
 • zwierzęta.

Zwróć też uwagę, czy przedmioty, które chcesz wysłać na Ukrainę, nie są klasyfikowane jako niebezpieczne w transporcie – takimi przedmiotami są na przykład:

 • aerozole,
 • sprzęt elektroniczny z bateriami zawierającymi lit,
 • perfumy.

Wymienione rzeczy wymagają wcześniejszego kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Pamiętaj, żeby regulamin rzeczy zabronionych do transportu sprawdzić niezależnie od tego, czy zlecasz import czy eksport towarów. Tylko wtedy masz pewność, że paczka będzie przyjęta do zlecenia.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę na Ukrainę?
  Chcąc wysłać paczki na Ukrainę, możesz zrobić to bez wychodzenia z domu lub udać się do DHL Servicepoint. W pierwszym przypadku skorzystaj z MyDHL+, przygotuj przesyłkę przesyłkę, wydrukuj list przewozowy i czekaj na kuriera, który odbierze paczkę. W przypadku drugiej opcji przygotuj paczkę i odwiedź wybrany punkt, by ją nadać. Masz pytania? Skontaktuj się z infolinią!
 • Ile trwa transport paczki na Ukrainę?
  Szybki przewóz paczek na Ukrainę z DHL Express zajmuje średnio 2-4 dni robocze, są jednak tereny, gdzie transport trwa dłużej. Czas transpotu pojawi się w MyDHL+ po podaniu adresów nadania i doręczenia.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę na Ukrainę?
  Tak – przesyłki międzynarodowe wysłane na Ukrainę otrzymują indywidualny, 10-cyfrowy numer. Wpisz go na naszej stronie, by sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się przesyłka na trasie z Polski na Ukrainę.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce na Ukrainę?
  Jeśli chcesz sprawdzić, czy możliwa jest szybka wysyłka paczki do konkretnego punktu na Ukrainie, zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Możesz też sprawdzić dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta udzieli Ci informacji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę na Ukrainę?
  Paczki wysyłane na Ukrainę zapakuj w karton, kopertę lub szczelne, foliowe opakowanie. Pamiętaj, aby wielkość opakowania dopasować odpowiednio do wielkości zawartości paczki oraz jeżeli potrzeba, użyj wypełniacza, aby uniemożliwić przemieszczanie się przedmiotu w kartonie.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`