Paczki do i z Ukrainy

Chcesz wysyłać paczki na Ukrainę? Zależy Ci na tym, aby usługi kurierskie za granicę były profesjonalne? Z DHL Express prześlesz paczki szybko, wygodnie, bez wychodzenia z domu! Nadasz przesyłki błyskawicznie, a dzięki naszym sieciom lotniczym dotrą na Ukrainę równie sprawnie. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy – możesz z niej skorzystać zarówno, gdy jesteś klientem indywidualnym, jak i w przypadku, gdy prowadzisz firmę. Szybki, międzynarodowy kurier na Ukrainę dostępny jest dla każdego. Na naszej stronie udostępniamy cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu zaplanujesz budżet na eksport towarów.Uwaga! W związku z zamknięciem przestrzeni powietrznej nad Ukrainą usługi są aktualnie wstrzymane do odwołania.

Sprawdź cenę paczki do Ukrainy

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski na Ukrainę

Z DHL Express możesz być pewien, że wysyłka na Ukrainę przebiegnie sprawnie. Kompleksowo zadbaliśmy, aby nie tylko przewóz paczek na Ukrainę był realizowany profesjonalnie, ale i żeby cały proces nadania paczki przebiegał bezproblemowo. Niektórzy nadawcy chcą, aby cały proces nadawczy przebiegał jak najtaniej, jednak ważne jest też doświadczenie, logistyka i organizacja firmy. Przesyłki międzynarodowe w DHL Express możesz nadać online, za pośrednictwem MyDHL+. Zamów kuriera, wydrukuj etykietę i czekaj na odbiór Twojej paczki na Ukrainę! Umożliwiamy nie tylko profesjonalny eksport towarów za granicę, lecz także ich import do Polski z Ukrainy.

Pamiętaj, że możesz śledzić drogę przesyłki kurierskiej z Polski na Ukrainę. W momencie nadania, Twoja paczka otrzyma indywidualny numer. Wystarczy, że wpiszesz go na naszej stronie internetowej, by sprawdzić, gdzie jest przesyłka i czy dotarła już do celu na Ukrainie. Dzięki temu, że wprowadziliśmy śledzenie przesyłek zagranicznych, możesz mieć kontrolę nad drogą eksportowanych lub importowanych towarów. Bez wychodzenia z domu dowiesz się, jaki status mają aktualnie Twoje paczki zagraniczne i gdzie się znajdują.

Ile kosztuje paczka na Ukrainę?

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje kurier na Ukrainę, pamiętaj, że całkowity koszt wysyłki paczki na Ukrainę uzależniony jest od kilku czynników, między innymi od wielkości przesyłki. Jest to również ważny czynnik w przypadku wysyłki w inne miejsca za granicę. W trosce o Twój komfort przygotowaliśmy międzynarodowy cennik, dzięki któremu oszacujesz oraz zoptymalizujesz koszt związany z wysyłką. O dokładną cenę możesz dopytać naszych konsultantów

FAQ

Jak wysłać paczkę na Ukrainę?

Wykorzystaj punkt partnerski DHL Servicepoint najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub pracy i zanieś tam paczkę. Mamy ponad 1500 takich punktów w różnych miastach. Wśród nich znajdują się m.in. sklepy One Minute, Hubiz, Relay, Discover i Inmedio. Paczka na Ukrainę może być zatem wysłana przez pracownika takiego punktu. Jest to rozwiązanie ekologiczne, bo od każdej nadanej paczki przeznaczamy 2 zł na aktywność związaną z ochroną Ziemi.

Ile trwa transport paczki na Ukrainę?

Nasze usługi kurierskie koncentrują się na tym, aby dostarczyć przesyłki do wielu punktów na Ukrainie i najczęściej zajmuje to od 2 do 4 dni roboczych. Warto wiedzieć, że paczki zostają poddane kontroli celnej – czas jej trwania nie jest wliczany w czas transportu. W DHL Express szybka paczka to priorytet, dlatego zgłoś się do nas, jeśli zależy Ci na sprawnej dostawie.

Zadbaj, aby przesyłki zagraniczne na Ukrainę były odpowiednio zapakowane, posiadały listy przewozowe oraz jeżeli podlegają odprawie celnej (nie jest to przesyłka z dokumentami), aby ich zawartość była zgodna z obowiązującymi ograniczeniami. Są towary, których transport nie jest dozwolony, co oznacza, że kurier nie może dostarczyć ich na Ukrainę.

Ile idzie paczka z Ukrainy do Polski?

Paczka z Ukrainy do Polski transportowana jest w podobnym czasie do dostawy z Polski na Ukrainę. Może trwać od 2 do 4 dni roboczych. Więcej informacji o tym, jak wygląda import towarów do Polski, znajdziesz w aplikacji MyDHL+. Wcześniej możesz skontaktować się z nami na infolinii czynnej od poniedziałku do piątku.

Czego nie można wysyłać na Ukrainę?

W DHL Express działamy odpowiedzialnie, dlatego do transportu przyjmujemy przesyłki o sprawdzonej zawartości. Zapoznaj się z listą towarów zabronionych w transporcie, są na niej między innymi:

Zwróć też uwagę, czy przedmioty, które chcesz wysłać na Ukrainę, nie są klasyfikowane jako niebezpieczne w transporcie – takimi przedmiotami są na przykład:

Wymienione rzeczy wymagają wcześniejszego kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Pamiętaj, żeby regulamin rzeczy zabronionych do transportu sprawdzić niezależnie od tego, czy zlecasz import czy eksport towarów. Tylko wtedy masz pewność, że paczka będzie przyjęta do zlecenia.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Ukrainy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Ukrainy.

Chcąc wysłać paczki na Ukrainę, możesz zrobić to bez wychodzenia z domu lub udać się do DHL Servicepoint. W pierwszym przypadku skorzystaj z MyDHL+, sprawdź cenę, przygotuj przesyłkę, wydrukuj list przewozowy i czekaj na kuriera, który odbierze paczkę. W przypadku drugiej opcji przygotuj paczkę i odwiedź wybrany punkt, by ją nadać. Masz pytania? Skontaktuj się z infolinią!

Szybki przewóz paczek na Ukrainę z DHL Express zajmuje średnio 2-4 dni robocze, są jednak tereny, gdzie transport trwa dłużej. Czas transportu pojawi się w MyDHL+ po podaniu adresów nadania i doręczenia. Umożliwiamy śledzenie przesyłek na Ukrainę.

Tak – przesyłki międzynarodowe wysłane na Ukrainę otrzymują indywidualny, 10-cyfrowy numer. Wpisz go na naszej stronie, by sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się przesyłka na trasie z Polski na Ukrainę.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy możliwa jest szybka wysyłka paczki do konkretnego punktu na Ukrainie, zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Możesz też sprawdzić dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta udzieli Ci informacji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

Paczki wysyłane na Ukrainę zapakuj w karton, kopertę lub szczelne, foliowe opakowanie. Pamiętaj, aby wielkość opakowania dopasować odpowiednio do wielkości zawartości paczki oraz jeżeli potrzeba, użyj wypełniacza, aby uniemożliwić przemieszczanie się przedmiotu w kartonie.

Image background
UMOWA DLA FIRM
FAQ
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach