DHL EXPRESS
PACZKI DO BOŚNI I HERCEGOWINY

Paczki do i z Bośni i Hercegowiny

Regularnie wysyłasz paczki do Bośni i Hercegowiny? Chcesz zmienić usługi kurierskie? A może pierwszy raz planujesz przesyłkę za granicę? Nasze międzynarodowe usługi kurierskie są bezpieczne i wyjątkowe. Dlaczego? Działamy szybko (większość paczek dociera do odbiorcy w ciągu 1-2 dni), udostępniamy cennik online i umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych. Zobacz szczegóły oferty DHL Express i postaw na profesjonalny eksport i import towarów. Każda przesyłka z DHL Express to gwarancja jakości obsługi klienta.

Sprawdź cenę paczki do Bośni i Hercegowiny

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Bośnia i Hercegowina

Wielu nadawców przed wysłaniem paczki do Bośni i Hercegowiny, chce znać dokładny koszt usługi. U nas możesz sprawdzić cennik paczek zagranicznych, by dokładnie zaplanować swoje przesyłki międzynarodowe. Każdego dnia organizujemy przewóz paczek do Bośni i Hercegowiny oraz innych państw na wszystkich kontynentach. Dzięki naszemu doświadczeniu, transport przebiega w możliwie najkrótszym czasie. Przesyłki lotnicze do Bośni i Hercegowiny zajmują nam zaledwie 1-2 dni! Tak szybko realizowana wysyłka to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które stawiają na sprawną komunikację i wymianę towaru.

Ile kosztuje paczka do Bośni i Hercegowiny?

Koszt paczki do Bośni i Hercegowiny uzależniony jest od kilku czynników, a najważniejsze z nich to wielkość i ciężar przesyłki. Im większa paczka, tym droższa cena. Dzięki cennikowi dostępnemu na stronie DHL Express zaplanujesz koszt wysyłki do tego kraju. Porównaj ofertę z rozwiązaniami innych kurierów, a zobaczysz, że nasz eksport i import to dobra inwestycja.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Bośni i Hercegowiny?

Międzynarodowe usługi kurierskie DHL Express wyróżniają się błyskawiczną dostawą. Eksport towarów do Bośni i Hercegowiny trwa średnio 1-2 dni. Codziennie wysyłamy paczki zagraniczne z Polski (i do Polski z innych krajów), dlatego możesz nam zaufać. Zanieś przesyłkę do punktu DHL Servicepoint lub przekaż ją kurierowi po wcześniejszym umówieniu się w domu lub w pracy. Jak zamówić kuriera? Zrób to telefonicznie lub za pośrednictwem formularza internetowego. Pamiętaj, że przy nadawaniu paczki otrzymasz unikalny link umożliwiający śledzenie drogi paczki. Dzięki temu Twoja wysyłka będzie pod Twoją kontrolą!

Czego nie można wysyłać do Bośni i Hercegowiny?

Wszystkie przesyłki międzynarodowe objęte są szczególnymi standardami bezpieczeństwa. Regulują je m.in. przepisy dotyczące listy towarów zakazanych. Paczki do Bośni i Hercegowiny nie mogą zawierać:

Ograniczeniom podlega też przewóz wyrobów tytoniowych i alkoholowych.

Zanim nadasz paczki do Bośni i Hercegowiny, sprawdź regulamin wysyłki obowiązujący w tym kraju i zapoznaj się z zasadami DHL Express. Każdy kurier międzynarodowy ma również swoje oddzielne regulacje.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Bośni i Hercegowiny.

Paczki do Bośni i Hercegowiny możesz nadać na dwa sposoby – jednym z nich jest zaniesienie przesyłki do punktu DHL Servicepoint, a drugim zamówienie kuriera do domu lub miejsca pracy.

Użyj do tego mocnego kartonu. Przesyłane towary owiń folią bąbelkową, serwetkami lub gazetą. W taki sam sposób wypełnij też każde wolne miejsce. W widocznym miejscu naklej etykietę z listem przewozowym.

Do zabezpieczania paczki za granicę zastosuj przedmioty podane wyżej – folię bąbelkowę, serwetki lub gazetę.

Każdy eksport i import podlega indywidualnej wycenie ze względu na różnice w parametrach i ciężarze przesyłki.

DHL Express to ekspresowe usługi kurierskie. Szybka paczka dociera nawet w ciągu 1-2 dni.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach