DHL EXPRESS
PACZKI DO UGANDY

Paczki do i z Ugandy

Myślisz o tym, żeby szybko nadać paczki do Ugandy? Nie wiesz jakiemu kurierowi zaufać i czy przesyłki lotnicze są realizowane profesjonalnie? W DHL Express mamy doświadczenie, świetnie zorganizowaną sieć komunikacyjną i funkcjonalności, które ułatwiają nadawanie i nadzorowanie przesyłki za granicę. Jedną z nich jest śledzenie przesyłek zagranicznych.

Planujesz przesyłkę do Ugandy? Sprawdź ofertę DHL Express – wysyłka do Afryki to nasza codzienność.

Sprawdź cenę paczki do Ugandy

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Uganda

Kurier międzynarodowy w DHL Express realizuje eksport i import towarów zgodnie z szacowanym terminem. Wysyłka paczki do Ugandy i w najodleglejsze zakątki wcale nie musi być problemem. Zamów kuriera do domu lub zanieś paczkę do dowolnego punktu DHL Servicepoint. W całej Polsce mamy takich punktów ponad 24 000. My zajmiemy się dalszą wysyłką – paczki do Ugandy nadajemy za pośrednictwem własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego.

Ile kosztuje paczka do Ugandy?

Przesyłki zagraniczne mają różne koszty, ponieważ zależą od kilku czynników. Na cenę wpływają wielkość i ciężar paczki oraz usługi dodatkowe. Najniższy koszt przesyłki do Ugandy dotyczy transportu dokumentów. Chcesz trzymać rękę na pulsie i zaplanować wcześniej wydatki na eksport? Sprawdź nasz cennik paczek zagranicznych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Ugandy?

Przesyłki lotnicze do Ugandy mogą zająć od 3 do 10 dni roboczych. Transportujemy je bezpiecznie, a przebieg drogi możesz śledzić m.in. w aplikacji MyDHL+. Przesyłki międzynarodowe, które realizujemy jako lider w branży to najlepszy sposób na transport zagraniczny.

Paczka z Ugandy do Polski i z Polski do Ugandy – w DHL Express mamy ofertę dla osób prywatnych i firm. 

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Ugandy.

Paczki do Ugandy możesz nadać w wybranym punkcie DHL Servicepoint lub przekazać kurierowi, którego zamówisz do domu lub miejsca pracy.

Zabezpieczenie paczki do Ugandy wymaga spakowania rzeczy do trwałego kartonu. Nie zaklejaj opakowania do czasu odbioru przesyłki przez kuriera lub nadania w punkcie. Po sprawdzeniu zawartości przez pracownika DHL karton zaklej mocną taśmą. Na zewnątrz kartonu umieść etykietę z listem przewozowym.

Najważniejsze, aby w przesyłce nie było wolnej przestrzeni i przedmioty miały zapewnioną stabilność. Pomoże Ci w tym folia bąbelkowa i gazety.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt wysyłki do Ugandy jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

Paczki do Ugandy docierają średnio w ciągu 2-3 dni roboczych. Sprawdź szczegóły w aplikacji MyDHL+.

Tak, na naszej stronie internetowej mamy opcję śledzenia drogi przesyłki za granicę.

Paczki do Ugandy nie mogą zawierać m.in. pieniędzy, roślin, zwierząt, dzieł sztuki. Ograniczeniom podlegają też alkohole i leki. Sprawdź listę rzeczy zakazanych do wysyłki lub zapytaj o transport pracownika naszej infolinii.

Szybka paczka do Ugandy? DHL Express – sprawdzony kurier pacek za granicę.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach