DHL EXPRESS
PACZKI DO NIGRU

Paczki do i z Nigru

Wysyłasz paczki do Nigru lub dopiero to planujesz? Niezależnie od tego, czy reprezentujesz firmę, czy robisz to w celach prywatnych, DHL Express to międzynarodowy kurier do Nigru z doświadczeniem. Przesyłki zagraniczne transportujemy każdego dnia. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.


Paczki do Nigru i z Nigru do Polski – profesjonalny eksport i import 

Sprawdź cenę paczki do Nigru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Niger

Aby wysyłka do Nigru została zrealizowana, wystarczy, że zaniesiesz przygotowaną paczkę do jednego z kilkuset punktów DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera po odbiór przesyłki do miejsca pracy lub zamieszkania. W ten sposób przyspieszysz proces nadania. W DHL Express przygotowaliśmy praktyczną funkcję, jaką jest  śledzenie przesyłek zagranicznych. Na bieżąco możesz sprawdzać jak wygląda transport paczki do Nigru i jaki jest jej aktualny status.

Ile kosztuje paczka do Nigru?

Ceny za przesyłki zagraniczne do Nigru zaczynają się od 190 złotych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz cennik paczek zagranicznych – ułatwi Ci obliczenie i zaplanowanie budżetu firmowego lub osobistego. Ceny za eksport do Nigru (podobnie jak za import z Nigru) są zależne od kilku czynników – m.in. od wielkości paczki, jej wagi i dodatkowych usług, które chce wykupić nadawca.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Nigru?

3 dni robocze to szacowany czas dotarcia paczki do Nigru. W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 ten czas może być wydłużony. Z późniejszym terminem dostawy trzeba liczyć się także wtedy, kiedy nadajesz paczkę przed weekendem lub w dzień wolny od pracy. Śledź wysłane przesyłki międzynarodowe w aplikacji MyDHL+.

Przesyłki lotnicze – codzienny transport – szybka paczka za granicę

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Nigru.

Umożliwiamy dwie opcje nadania paczki do Nigru. Pierwsza z nich to zaniesienie przesyłki do punktu DHL Servicepoint. Druga to odebranie paczki przez kuriera we wskazanym miejscu. Zamów kuriera przez internet do domu lub pracy.

Zapakuj wysyłane przedmioty w mocny karton i okleić go taśmą. Konieczne jest też naklejenie po zewnętrznej stronie etykiety z listem przewozowym.

Stabilność przedmiotów w trakcie transportu zapewni owinięcie rzeczy materiałami tj. folia bąbelkowa czy serwetki. Użyj tych materiałów również do zapełnienia każdej wolnej przestrzeni w kartonie.

190 złotych to najniższa cena przesyłki do Nigru. Udostępniony na stronie cennik zawiera więcej informacji na ten temat.

3 dni robocze to średni czas dostawy paczki do Nigru, ale w związku z czasem pandemii, ta dostawa może odbyć się w późniejszym terminie.

Tak, nadawcy mogą śledzić transport paczki do Nigru (i w każde inne miejsce za granice) na stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Zadzwoń na naszą infolinię, aby poznać listę wszystkich przedmiotów zakazanych do wysyłki do Nigru. Wśród nich są m.in. drogocenne dzieła sztuki, pieniądze (gotówka), rośliny, broń i amunicja oraz wszelkie materiały łatwopalne.

Doskonała logistyka DHL Express – niezawodna wysyłka paczki do Nigru

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach