DHL EXPRESS
PACZKI DO NEPALU

Paczki do i z Nepalu

Nadajesz paczki do Nepalu i szukasz atrakcyjnej oferty kurierskiej? A może dopiero przygotowujesz się do wysyłki pierwszej paczki za granicę? Jako międzynarodowy kurier DHL Express proponujemy korzystną ofertę dla firm i klientów indywidualnych. Z nami wyślesz paczki do Nepalu bez nadmiaru formalności, a w czasie transportu będziesz mógł śledzić ich trasę. Umożliwia to funkcja śledzenie przesyłek zagranicznych.


Paczki do Nepalu i z Nepalu – eksport i import realizowany codziennie przez DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Nepalu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Nepal

W DHL Express wiemy, co jest najważniejsze dla nadawców. Szybki czas dostawy, atrakcyjna oferta cenowa i bezpieczeństwo. Z tych powodów dysponujemy własną flotą samochodową i frachtem lotniczym. Mamy doświadczenie w branży, więc nasza logistyka i komunikacja jest na najwyższym poziomie. Samo nadanie paczki jest wygodne dla klientów. Wystarczy, że zaniesiesz przesyłkę do wybranego, autoryzowanego punktu DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera do domu/miejsca pracy.

Ile kosztuje paczka do Nepalu?

Standardowe ceny za przesłanie dokumentów do Nepalu zaczynają się od 190 złotych. Na stronie mamy cennik paczek zagranicznych, w którym znajdziesz więcej szczegółowych informacji. Ceny paczki do Nepalu zaczynają się z kolei od 220 złotych. na ostateczne koszty wpływają różnice w parametrach, wadze, ale też usługach dodatkowych (np. w ubezpieczeniu).

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Nepalu?

3 dni robocze to średni czas dostawy do Nepalu. Eksport towarów może trwać jednak dłużej ze względu na obecną sytuację na świecie – pandemię COVID-19. Dane dotyczące drogi paczki znajdziesz w aplikacji MyDHL+. Warto również pamiętać, że nadanie przesyłki w weekendy lub dni wolne od pracy też wpływa na późniejszą dostawę.

Przesyłki międzynarodowe – usługi kurierskie dla firm i klientów indywidualnych – zobacz ofertę.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Nepalu.

Przesyłki międzynarodowe nadasz w punkcie DHL Servicepoint. Istnieje również opcja zamówienia kuriera po odbiór paczki we wskazane miejsce – np. do mieszkania.

Jeśli chcesz wysłać paczki do Nepalu lub w inne miejsce za granicę, przygotuj solidny karton i owiń go na zewnątrz mocną taśmą. Nie zapomnij o liście przewozowym.

Zabezpieczenie przedmiotów jest możliwe m.in. przez wykorzystanie folii bąbelkowej i gazet. Owiń rzeczy do wysyłki tymi materiałami i wypełnij nimi puste przestrzenie.

Najtańsza przesyłka do Nepalu kosztuje 190 złotych. Najtańsza paczka to koszt 220 złotych. Więcej informacji znajdziesz w udostępnionym cenniku.

Paczki do Nepalu docierają średnio w ciągu 3 dni roboczych. Sytuacja pandemii wydłuża czas dostawy.Aktualny czas transportu uzyskasz na stronie MyDHL.

Tak, w aplikacji MyDHL + nadawcy mogą śledzić przebieg transportu i kontrolować drogę paczki do Nepalu.

Wśród przedmiotów zakazanych do wysyłki znajdują się m.in. pieniądze, materiały łatwopalne i broń. Więcej na ten temat dowiesz się, dzwoniąc na naszą infolinię. Eksport i import objęty jest ograniczeniami w wysyłce ze względu na standardy bezpieczeństwa.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach