Paczki do i z Gruzji

Czy wiesz, że jest jeszcze prostsze rozwiązanie na bezpieczny, szybki import i eksport towarów do Gruzji? Wszystkie paczki do Gruzji – firmowe i prywatne możesz nadać samodzielnie za pośrednictwem DHL Express. Przesyłki za granicę nie muszą wiązać się z masą czasochłonnych formalności. Kurier za granicę rozwiązuje również problem związany z koniecznością samodzielnej koordynacji różnych środków transportu. Wybierz ofertę DHL Expres i zobacz, jak szybka może być Twoja paczka do Gruzji!

Szybki kurier za granicę? Skorzystaj z oferty DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Gruzji

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Gruzja

Import z Gruzji do Polski i eksport z  Polski do Gruzji w DHL Express są jednym z wygodniejszych rozwiązań  na skuteczną i bezpieczną wysyłką paczek za granicę. Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich możemy poszczycić się własną flotą samochodową i frachtem lotniczym, co przekłada się na terminowość realizacji przesyłek. W naszej ofercie znajdziesz usługi krajowe i międzynarodowe, a z naszych przesyłek lotniczych do Gruzji mogą korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące własną działalność.

Paczki do Gruzji możesz nadać na dwa sposoby – samodzielnie, korzystając z jednego z setek autoryzowanych punktów DHL Servicepoint, lub zamówić kuriera pod wskazany adres – do domu, czy biura. Dostęp do sieci połączeń sprawia, że Twoje przesyłki do Gruzji mają szansę dotrzeć do odbiorcy w ciągu 8 dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do Gruzji?

Cena za standardowe przesyłki międzynarodowe do Gruzji  to 175 złotych. Musisz jednak pamiętać o tym, że docelowy koszt za przesyłki kurierskie do Gruzji może się zmienić w zależności od wagi gabarytowej paczki, dokładnego miejsca jej przeznaczenia, a także ewentualnych opcji nieobowiązkowych, takich, jak np. ubezpieczenie dodatkowe. Jeżeli często nadajesz przesyłki międzynarodowe do Gruzji i prowadzisz własny biznes – zapytaj nas o specjalną ofertę dla firm!

Ile idzie paczka do Gruzji?

Szacujemy, że przesyłki lotnicze do Gruzji docierają do odbiorcy w terminie około 2 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że paczka nadana przez świętem narodowym, dniem wolnym od pracy, lub tuż przed weekendem może trafić do odbiorcy nieco później. Niemniej staramy się aby wszystkie przekazywane nam przesyłki zagraniczne trafiały do odbiorców w wyznaczonym, deklarowanym terminie. Jeżeli chcesz trzymać rękę na pulsie i na bieżąco kontrolować paczki z Gruzji do Polski i przesyłki z Polski do Gruzji – skorzystaj z wygodnej aplikacji MyDHL+. Dzięki nam import z Gruzji do Polski i eksport towarów z Polski do Gruzji może być szybki, prosty i bezpieczny.

Wszystkie paczki do Gruzji są poddawane zbiorczej odprawie celnej na granicy. Dzięki naszemu doświadczeniu w realizacji transportu międzynarodowego nie musisz martwić się o sam przebieg odprawy, a formalności z nią związane zredukowane są do minimum. Co najważniejsze – drogę swojej przesyłki zagranicznej do Gruzji możesz śledzić na bieżąco przez internet! Wystarczy jeśli dysponujesz numerem listu przewozowego.

Wysyłki kurierskie do Gruzji nie muszą wiązać się z inwestycją Twojego czasu, Skorzystaj z oferty DHL Express!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1.W jaki sposób mogę nadać paczkę do Gruzji?
  Wszystkie paczki zagraniczne możesz nadać samodzielnie za pośrednictwem jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub zdecydować się na zamówienie kuriera pod wskazany adres.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę do Gruzji?
  Przesyłki zagraniczne do Gruzji powinny być zapakowane na tyle solidnie, by bez większych problemów przetrwać transport zagraniczny. Zapakuj przedmioty w trwały karton, zaklej go mocną taśmą i owiń stretchem, W widocznym miejscu naklej etykietę przewozową.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Aby zawartość przesyłki do Gruzji była prawidłowo zabezpieczona na czas transportu, wolna przestrzeń w paczce powinna być wypełniona folią bąbelkową, lub zmiętymi gazetami.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Gruzji?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie internetowej. Cena za nadanie standardowej przesyłki międzynarodowej do Gruzji to zwykle 175 złotych.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna do Gruzji?
  Zakładamy, że czas podróży paczki do Gruzji zajmuje obecnie około 8 dni roboczych.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Kosowa?
  Trasę paczki do Gruzji możesz śledzić z wykorzystaniem opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Gruzji?
  Przed nadaniem paczki zagranicznej do Gruzji sprawdź listę towarów, których prawo zakazuje wwozić na teren kraju. Aby potwierdzić przedmiotowe informacje zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią.

Szybka paczka do Gruzji? Wysyłaj bezpiecznie z DHL Express

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`