DHL EXPRESS
PACZKI DO GRUZJI

Paczki do i z Gruzji

Czy wiesz, że jest jeszcze prostsze rozwiązanie na bezpieczny, szybki import i eksport towarów do Gruzji? Wszystkie paczki do Gruzji – firmowe i prywatne możesz nadać samodzielnie za pośrednictwem DHL Express. Przesyłki za granicę nie muszą wiązać się z masą czasochłonnych formalności. Kurier za granicę rozwiązuje również problem związany z koniecznością samodzielnej koordynacji różnych środków transportu. Wybierz ofertę DHL Expres i zobacz, jak szybka może być Twoja paczka do Gruzji!

Szybki kurier za granicę? Skorzystaj z oferty DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Gruzji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gruzja

Import z Gruzji do Polski i eksport z  Polski do Gruzji w DHL Express są jednym z wygodniejszych rozwiązań  na skuteczną i bezpieczną wysyłką paczek za granicę. Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich możemy poszczycić się własną flotą samochodową i frachtem lotniczym, co przekłada się na terminowość realizacji przesyłek. W naszej ofercie znajdziesz usługi krajowe i międzynarodowe, a z naszych przesyłek lotniczych do Gruzji mogą korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące własną działalność.

Paczki do Gruzji możesz nadać na dwa sposoby – samodzielnie, korzystając z jednego z setek autoryzowanych punktów DHL Servicepoint, lub zamówić kuriera pod wskazany adres – do domu, czy biura. Dostęp do sieci połączeń sprawia, że Twoje przesyłki do Gruzji mają szansę dotrzeć do odbiorcy w ciągu 8 dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do Gruzji?

Docelowy koszt za przesyłki kurierskie do Gruzji może się zmienić w zależności od wagi gabarytowej paczki, dokładnego miejsca jej przeznaczenia, a także ewentualnych opcji nieobowiązkowych, takich, jak np. ubezpieczenie dodatkowe. Jeżeli często nadajesz przesyłki międzynarodowe do Gruzji i prowadzisz własny biznes – zapytaj nas o specjalną ofertę dla firm!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Gruzji?

Szacujemy, że przesyłki lotnicze do Gruzji docierają do odbiorcy w terminie około 2 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że paczka nadana przez świętem narodowym, dniem wolnym od pracy, lub tuż przed weekendem może trafić do odbiorcy nieco później. Niemniej staramy się aby wszystkie przekazywane nam przesyłki zagraniczne trafiały do odbiorców w wyznaczonym, deklarowanym terminie. Jeżeli chcesz trzymać rękę na pulsie i na bieżąco kontrolować paczki z Gruzji do Polski i przesyłki z Polski do Gruzji – skorzystaj z wygodnej aplikacji MyDHL+. Dzięki nam import z Gruzji do Polski i eksport towarów z Polski do Gruzji może być szybki, prosty i bezpieczny.

Wszystkie paczki do Gruzji są poddawane zbiorczej odprawie celnej na granicy. Dzięki naszemu doświadczeniu w realizacji transportu międzynarodowego nie musisz martwić się o sam przebieg odprawy, a formalności z nią związane zredukowane są do minimum. Co najważniejsze – drogę swojej przesyłki zagranicznej do Gruzji możesz śledzić na bieżąco przez internet! Wystarczy jeśli dysponujesz numerem listu przewozowego.

Wysyłki kurierskie do Gruzji nie muszą wiązać się z inwestycją Twojego czasu, Skorzystaj z oferty DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gruzji.

Wszystkie paczki zagraniczne możesz nadać samodzielnie za pośrednictwem jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub zdecydować się na zamówienie kuriera pod wskazany adres.

Przesyłki zagraniczne do Gruzji powinny być zapakowane na tyle solidnie, by bez większych problemów przetrwać transport zagraniczny. Zapakuj przedmioty w trwały karton, zaklej go mocną taśmą i owiń stretchem, W widocznym miejscu naklej etykietę przewozową.

Aby zawartość przesyłki do Gruzji była prawidłowo zabezpieczona na czas transportu, wolna przestrzeń w paczce powinna być wypełniona folią bąbelkową, lub zmiętymi gazetami.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Zakładamy, że czas podróży paczki do Gruzji zajmuje obecnie około 8 dni roboczych.

Trasę paczki do Gruzji możesz śledzić z wykorzystaniem opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Przed nadaniem paczki zagranicznej do Gruzji sprawdź listę towarów, których prawo zakazuje wwozić na teren kraju. Aby potwierdzić przedmiotowe informacje zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią.

Szybka paczka do Gruzji? Wysyłaj bezpiecznie z DHL Express

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach