DHL EXPRESS
PACZKI DO PERU

Paczki do i z Peru

Jeśli często wysyłasz paczki do Peru, oferta DHL Express może Cię zainteresować. Kurier międzynarodowy do Peru może być doskonałym rozwiązaniem na import do Polski i eksport z Polski. Nasze doświadczenie i rozbudowana sieć połączeń pozwalają nam oferować międzynarodowy transport szybko, bezpiecznie i z zachowaniem najwyższej jakości.


Szukasz sprawdzonego sposobu na transport paczek do Peru? Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Peru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Peru

Paczki zagraniczne z Polski do Peru i import z Peru do Polski nie muszą być związane z nakładem czasu i kosztów. Wieloletnie, praktyczne doświadczenie, jakie zdobyliśmy w realizacji usług kurierskich – krajowych i międzynarodowych, pozwoliło nam na  przygotowanie nie tylko atrakcyjnej cenowo, ale przede wszystkim skutecznej i szybkiej usługi, jaką jest transport paczek do Peru.

Paczki do Peru możesz nadać samodzielnie – korzystając z jednego z kilkuset polskich punktów  DHL Servicepoint. Możesz również skorzystać z opcji – zamów kuriera i poczekać aż nasz kurier zagraniczny odbierze od Ciebie paczkę ze wskazanego miejsca. Kuriera do Peru możesz zamówić online lub za pośrednictwem naszej infolinii.

Ile kosztuje paczka do Peru?

Przesyłki międzynarodowe w DHL Express dostępne są w atrakcyjnych wariantach cenowych. Koszt paczki do Peru zależy od kilku czynników. Do tych determinujących cenę wysyłki do Peru zalicza się np. wagę objętościową, czyli wymiary paczki lub jej wagę. Cenę wysyłki do Peru sprawdzisz w kalkulatorze na stronie internetowej lub na infolinii Oferowane przez DHL Express usługi – priorytetowe przesyłki lotnicze do Peru są dostępne między innymi w DHL

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Peru?

Naszym zadaniem  jest zapewnić bezpieczny i terminowy transport paczek międzynarodowych. Dokładamy starań, aby realizacja zleceń była jak najszybsza. Czas transportu paczki międzynarodowej do Peru wynosi około 4-5 dni roboczych.

Jeśli zależy Ci wyjątkowo na czasie – wybierz usługę ekspresową z wysokim priorytetem. Wszystkie przesyłki z Peru do Polski i z Polski do Peru można na bieżąco monitorować. Jeśli masz numer listu przewozowego, możesz śledzić losy swoich paczek za pośrednictwem usługi internetowej – śledzenie przesyłek zagranicznych.

Szykujesz paczkę do Peru? Skorzystaj z oferty DHL Express.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Peru.

Przesyłki zagraniczne do Peru możesz nadać samodzielnie, za pośrednictwem punktu nadawczego DHL Servicepoint albo skorzystać z opcji – zamów kuriera do domu.

Paczki do Peru powinny być odpowiednio zabezpieczone na czas podróży. Najlepszym opakowaniem przesyłki zagranicznej jest solidny karton. Możesz owinąć go szerokim stretchem lub zakleić mocną taśmą klejącą. Pamiętaj, aby umieścić etykietę przewozową w widocznym miejscu.

Wnętrze Twojej przesyłki do Peru musi być właściwie zabezpieczone na czas transportu. Najlepiej sprawdzają się do tego gazety i specjalne wypełniacze – poduszki powietrzne itp. Przedmioty znajdujące się w Twojej paczce muszą być nieruchome.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express.

Na ostateczny czas transportu paczki zagranicznej ma wpływ kilka czynników. Do najważniejszych zalicza adres dostawy. Czas transportu przesyłki międzynarodowej wynosi od 4 do 5 dni roboczych.

Monitorowanie Twojej paczki zagranicznej jest możliwe dzięki opcji śledzenie przesyłek zagranicznych.

Eksport towarów do Peru może się odbywać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Są przedmioty, których prawo zabrania przewozić na teren kraju. Aby sprawdzić, co możesz eksportować z Polski do Peru – skontaktuj się z nasza infolinią.

Jeśli chcesz aby przesyłki międzynarodowe do Peru docierały w wybrane miejsce – zawsze na czas – sprawdź naszą ofertę!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach