DHL EXPRESS
PACZKI DO MAURITIUS

Paczki do i z Mauritius

Wysyłaj paczki na Mauritius, korzystając z niezawodnych usług DHL Express. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię jedna, prywatna wysyłka na Mauritius czy też reprezentujesz firmę i chcesz nadawać paczki regularnie – mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Codziennie realizowane przesyłki zagraniczne opieramy na doświadczeniu, rozbudowanej sieci komunikacyjnej i doskonałej logistyce.

Szybki eksport i import towarów – oferta dla klientów prywatnych i biznesowych

Sprawdź cenę paczki do Mauritius

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Mauritius

Paczki na Mauritius możesz nadać w dowolnym, autoryzowanym punkcie DHL Servicepoint. Po prostu zapakuj rzeczy do kartonu i zanieś przesyłkę naszemu pracownikowi. Jeśli chcesz, możesz również zamówić kuriera DHL Express po odbiór paczki w domu lub miejscu pracy. Podaj nam adres i maksymalnie korzystaj z wygody! Po przekazaniu paczki, udostępnimy Ci funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której na bieżąco będziesz wiedzieć, co dzieje się z Twoją paczką – jak przebiega jej transport i jaki jest szacowany czas dostawy.

Ile kosztuje paczka na Mauritius?

Jaki jest koszt za transport paczki na Mauritius? Najtańsza przesyłka wynosi 190 złotych. Każdy użytkownik może sprawdzić nasz cennik paczek zagranicznych, aby dowiedzieć się więcej i spokojnie zaplanować budżet. Import i eksport towarów ma różne ceny ze względu na różnice w parametrach i wadze gabarytowej paczki. Nadawca może też opcjonalnie wykupić dodatkowe usługi – np. ubezpieczenie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Mauritius?

Średni czas dostawy paczki na Mauritius przed pandemią wynosił od 2 dni robocze. Obecnie sytuacja globalna jest inna, a dostawa jest wydłużona od 2 do 7 dni. Śledź transport przesyłki w aplikacji MyDHL+, aby być na bieżąco z transportem paczki. Z wydłużonym czasem dostawy trzeba liczyć się też wtedy, kiedy paczka nadana jest przed weekendem lub dniem wolnym od pracy.

Bezpieczna i szybka paczka na Mauritius – sprawdź cennik na stronie internetowej

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Mauritius.

Wybierz dowolny, autoryzowany punkt DHL Servicepoint i przekaż paczkę naszemu pracownikowi. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki w domu/pracy.

Jeżeli wysyłasz dokumenty, zapakuj je w folię bąbelkową. Jeżeli wysyłka obejmuje większe przedmioty, wybierz solidny karton. Owiń go dodatkowo taśmą, a na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Do zabezpieczenia przedmiotów warto wykorzystać serwetki i folię bąbelkową. Uzupełnij tymi materiałami puste przestrzenie w kartonie.

Najniższy koszt przesyłki na Mauritius wynosi 190 złotych. Dowiedz się więcej, korzystając z naszego cennika.

Przed pandemią czas dostawy paczki na Mauritius wynosił 2 dni robocze. Obecnie jest dłuższy – nawet o 7 dni – wskutek ograniczeń związanych z dostępnością środków transportu. Zachęcamy do kontrolowania drogi paczki.

Tak, jest to możliwe w aplikacji MyDHL+. Bądź na bieżąco z tym, jak wygląda transport Twojej przesyłki.

Ograniczeniom w wysyłce podlegają m.in. wyroby alkoholowe i tytoniowe. Nie można wysyłać na Mauritius gotówki, roślin, zwierząt, drogocennych dzieł sztuki i innych przedmiotów – pełną listę przedstawią Ci pracownicy naszej infolinii.

Przesyłki kurierskie na Mauritius bez zbędnych formalności – proste nadanie, ekspresowa dostawa

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach