DHL EXPRESS
PACZKI DO MAURITIUS

Paczki do i z Mauritius

Wysyłaj paczki na Mauritius, korzystając z niezawodnych usług DHL Express. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię jedna, prywatna wysyłka na Mauritius czy też reprezentujesz firmę i chcesz nadawać paczki regularnie – mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Codziennie realizowane przesyłki zagraniczne opieramy na doświadczeniu, rozbudowanej sieci komunikacyjnej i doskonałej logistyce.

Szybki eksport i import towarów – oferta dla klientów prywatnych i biznesowych

Sprawdź cenę paczki do Mauritius

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Mauritius

Paczki na Mauritius możesz nadać w dowolnym, autoryzowanym punkcie DHL Servicepoint. Po prostu zapakuj rzeczy do kartonu i zanieś przesyłkę naszemu pracownikowi. Jeśli chcesz, możesz również zamówić kuriera DHL Express po odbiór paczki w domu lub miejscu pracy. Podaj nam adres i maksymalnie korzystaj z wygody! Po przekazaniu paczki, udostępnimy Ci funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której na bieżąco będziesz wiedzieć, co dzieje się z Twoją paczką – jak przebiega jej transport i jaki jest szacowany czas dostawy.

Ile kosztuje paczka na Mauritius?

Jaki jest koszt za transport paczki na Mauritius? Każdy użytkownik może sprawdzić nasz cennik paczek zagranicznych, aby dowiedzieć się więcej i spokojnie zaplanować budżet. Import i eksport towarów ma różne ceny ze względu na różnice w parametrach i wadze gabarytowej paczki. Nadawca może też opcjonalnie wykupić dodatkowe usługi – np. ubezpieczenie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Mauritius?

Średni czas dostawy paczki na Mauritius przed pandemią wynosił od 2 dni robocze. Obecnie sytuacja globalna jest inna, a dostawa jest wydłużona od 2 do 7 dni. Śledź transport przesyłki w aplikacji MyDHL+, aby być na bieżąco z transportem paczki. Z wydłużonym czasem dostawy trzeba liczyć się też wtedy, kiedy paczka nadana jest przed weekendem lub dniem wolnym od pracy.

Bezpieczna i szybka paczka na Mauritius – sprawdź cennik na stronie internetowej

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Mauritius.

Wybierz dowolny, autoryzowany punkt DHL Servicepoint i przekaż paczkę naszemu pracownikowi. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki w domu/pracy.

Jeżeli wysyłasz dokumenty, zapakuj je w folię bąbelkową. Jeżeli wysyłka obejmuje większe przedmioty, wybierz solidny karton. Owiń go dodatkowo taśmą, a na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Do zabezpieczenia przedmiotów warto wykorzystać serwetki i folię bąbelkową. Uzupełnij tymi materiałami puste przestrzenie w kartonie.

Ostateczny koszt jest zależny od wagi i parametrów przesyłki. Dowiedz się więcej, korzystając z naszego cennika.

Przed pandemią czas dostawy paczki na Mauritius wynosił 2 dni robocze. Obecnie jest dłuższy – nawet o 7 dni – wskutek ograniczeń związanych z dostępnością środków transportu. Zachęcamy do kontrolowania drogi paczki.

Tak, jest to możliwe w aplikacji MyDHL+. Bądź na bieżąco z tym, jak wygląda transport Twojej przesyłki.

Ograniczeniom w wysyłce podlegają m.in. wyroby alkoholowe i tytoniowe. Nie można wysyłać na Mauritius gotówki, roślin, zwierząt, drogocennych dzieł sztuki i innych przedmiotów – pełną listę przedstawią Ci pracownicy naszej infolinii.

Przesyłki kurierskie na Mauritius bez zbędnych formalności – proste nadanie, ekspresowa dostawa

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach