DHL EXPRESS
PACZKI DO REPUBLIKI ZIELONEGO PRZYLĄDKA

Paczki do i z Republiki Zielonego Przylądka

Wysyłaj paczki do Republiki Zielonego Przylądka bez obaw o ich bezpieczeństwo i terminową dostawę. Nasze międzynarodowe usługi kurierskie spełniają najwyższe standardy, a transport przesyłek możesz śledzić w aplikacji. Każdego dnia realizujemy eksport i import towarów z Polski za granicę. Zapoznaj się ze szczegółami oferty, a jeśli prowadzisz firmę – koniecznie sprawdź naszą propozycję dla klientów biznesowych.

Przesyłki do Republiki Zielonego Przylądka – zawsze na czas!

Sprawdź cenę paczki do Republiki Zielonego Przylądka

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Republika Zielonego Przylądka

Umożliwiamy nadanie przesyłki na dwa sposoby. Jednym z nich jest zaniesienie paczki do punktu DHL Servicepoint. Możesz wybrać dowolny punkt, np. ten, który znajduje się najbliżej Twojego domu. Jeśli chcesz, żeby kurier odebrał paczkę od Ciebie – złóż zlecenie online. Kurier DHL przyjedzie do wskazanej lokalizacji  i odbierze paczkę. Następnie możesz uruchomić funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych i „trzymać rękę na pulsie”. Kontroluj to, co dzieje się z paczką przy wykorzystaniu strony internetowej DHL.

Ile kosztuje paczka do Republiki Zielonego Przylądka?

Najtańsza przesyłka do Republiki Zielonego Przylądka dotyczy wysyłki dokumentów. Wraz ze zwiększonymi parametrami paczki i jej wagą gabarytową, ostateczny koszt za transport wzrasta. Inne różnice w cenach wynikają też z opcjonalnie wybranych usług dodatkowych, np. ubezpieczenia.  Dzięki temu, że umieściliśmy na naszej stronie cennik paczek zagranicznych, możesz spokojnie zaplanować budżet na eksport, by uniknąć zaskoczenia. Zrób wycenę online lub zadzwoń na naszą infolinię.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Republiki Zielonego Przylądka?

Eksport do Republiki Zielonego Przylądka trwał średnio 6 dni roboczych przed pandemią koronawirusa. Obecnie ten czas może być nawet dwukrotnie wydłużony. Chcesz mieć szczegółowe dane dotyczące transportu? Korzystaj z aplikacji MyDHL+. Pamiętaj też, że nadanie paczki do Republiki Zielonego Przylądka przed weekendem albo po prostu dniem wolnym od pracy, wpływa na czas dostarczenia paczki. Wysyłka zrealizowana zostanie w kolejnym dniu roboczym.

Profesjonalny kurier międzynarodowy – szybka paczka za granicę

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Republiki Zielonego Przylądka.

Nadanie paczki w DHL Express jest bardzo proste. Wystarczy, że zaniesiesz ją do punktu DHL Servicepoint lub umówisz się z kurierem na odebranie przesyłki w Twoim domu/pracy.

Do zapakowania wysyłanych przedmiotów użyj solidnego kartonu. Owiń go szeroką taśmą, a na zewnętrznej części przyklej etykietę z numerem listu przewozowego. Etykieta musi być widoczna.

Zabezpieczeniu przedmiotów służą wypełniacze, ale też gazety i folie bąbelkowe. Owiń nimi rzeczy i wypełnij puste miejsca.

Cena każdej paczki jest ustalana indywidualnie, ponieważ na koszt transportu wpływają wymiary przesyłki i jej ciężar. Więcej informacji na temat kosztów znajduje się w naszym cenniku na stronie.

Wskutek pandemii czas dostawy może być wydłużony. Szacujemy 6-10 dni roboczych.

Tak, transport paczki do Republiki Zielonego Przylądka może być przez Ciebie monitorowany. Użyj do tego aplikacji MyDHL+.

Wszystkie przesyłki międzynarodowe mają swoje ograniczenia ze względów bezpieczeństwa. Na liście przedmiotów zakazanych do wysyłki za granicę znajduje się m.in. amunicja, gotówka, niektóre leki, drogocenna biżuteria i dzieła sztuki. Skontaktuj się z pracownikami naszej infolinii, aby poznać więcej szczegółów.

Eksport i import towarów dla klientów indywidualnych i biznesowych

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach