Paczki do i z Wysp Kanaryjskich

Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz własny biznes. Jeżeli interesują Cię paczki na Wyspy Kanaryjskie, oferta kuriera zagranicznego z DHL Express z pewnością Cię zainteresuje! Eksport z Polski na Wyspy Kanaryjskie i import towarów do Polski z tego kierunku może być łatwiejszy niż myślisz. Zobacz, w jakim czasie kurier na Wyspy Kanaryjskie doręczy Twoją szybką paczkę.

Potrzebujesz rozwiązania na wysyłkę paczki na Wyspy Kanaryjskie? Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki na Wyspy Kanaryjskie

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Wyspy Kanaryjskie

W DHL Express zrealizujesz nie tylko usługi krajowe, ale i zagraniczne. Nasz kurier międzynarodowy może okazać się jednym z lepszych rozwiązań na import z Wysp Kanaryjskich i eksport na Wyspy Kanaryjskie bez konieczności inwestowania we własną flotę samochodową i poświęcania wysokich nakładów czasu na wyszukiwanie i koordynowanie różnych połączeń. Dzięki naszej stabilnej pozycji na rynku mamy swobodny dostęp do własnego frachtu lotniczego i floty samochodowej. Przesyłki lotnicze na Wyspy Kanaryjskie możesz nadać samodzielnie – w jednym z naszych autoryzowanych punktów nadawczych, lub po prostu zamówić kuriera za granicę pod wskazany adres.

Dzięki doskonale zintegrowanej i rozbudowanej sieci połączeń paczki na Wyspy Kanaryjskie mogą trafić do odbiorców w terminie 2-3 dni roboczych. Pamiętaj tylko, że wysyłki kurierskie nadawane tuż przed weekendem lub dniem wolnym od pracy mogą dotrzeć na miejsce nieco później. Całą drogę przesyłki możesz zweryfikować w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem opcji śledzenia paczek zagranicznych.

Ile kosztuje paczka na Wyspy Kanaryjskie?

W DHL Express przesyłki międzynarodowe na Wyspy Kanaryjskie wyślesz już za 190 złotych. Docelowy koszt za paczki za granicę będzie jednak uzależniony od kilku czynników – wagi gabarytowej paczki, opcji dodatkowych i dokładnego adresu doręczenia. Jeżeli chcesz dobrze zaplanować swoje wydatki, przed nadaniem paczki za granicę sprawdź nasz cennik – znajdziesz go na stronie.

Ile idzie paczka na Wyspy Kanaryjskie?

Staramy się, aby wszystkie powierzone nam przesyłki kurierskie na Wyspy Kanaryjskie docierały do zagranicznych odbiorców w deklarowanym terminie. Średni czas realizacji transportu paczki w tym kierunku wynosi zazwyczaj 2-3 dni robocze. Jeżeli lubisz mieć wszystko pod kontrolą i zawsze wybierasz proste rozwiązania – skorzystaj z naszej aplikacji MyDHL+. Dzięki niej możesz z łatwością zarządzać wszystkimi swoimi paczkami w kraju i za granicą.

Jeżeli wysyłasz regularnie przesyłki zagraniczne na Wyspy Kanaryjskie jako firma, zapytaj nas o specjalną ofertę dla Klientów biznesowych. Jeżeli jednak poszukujesz sposobu na wysyłkę swojej prywatnej paczki – nasza oferta również Cię zainteresuje. Przesyłki z Wysp Kanaryjskich do Polski i z Polski w tym kierunku, z DHL Express stają się proste i terminowe.

Import towarów i ich eksport z Polski z DHL Express jest wygodny i bezpieczny – sprawdź!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę na Wyspy Kanaryjskie?
  Wszystkie przesyłki na Wyspy Kanaryjskie można nadać na dwa sposoby. Samodzielnie z wykorzystaniem usług jednego z naszych punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub za pośrednictwem kuriera. Zamówisz go online lub telefonicznie.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę na Wyspy Kanaryjskie?
  Paczki na Wyspy Kanaryjskie musisz dobrze zabezpieczyć na czas ich transportu. Przedmioty zapakuj w trwały karton, oklej go taśmą klejącą i owiń stretchem.  Na wierzch paczki przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Wszystkie wysyłki zagraniczne powinny być dobrze zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem. Wolne miejsce w paczce wypełnij folią bąbelkową, lub specjalnym, lekkim wypełniaczem.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna na Wyspy Kanaryjskie?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Ceny paczek na Wyspy Kanaryjskie zaczynają się już od 190 zł netto.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna na Wyspy Kanaryjskie?
  W przypadku wysyłki na Wyspy Kanaryjskie, czas doręczenia paczki na miejsce to zazwyczaj 2-3 dni robocze. Czas doręczenia paczki możesz oszacować  w aplikacji MyDHL+.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską na Wyspy Kanaryjskie?
  Skorzystaj z opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych i sprawdź, gdzie obecnie jest Twoja paczka na Wyspy Kanaryjskie.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać na Wyspy Kanaryjskie?
  Przed nadaniem swojej paczki za granicę sprawdź, co możesz eksportować na teren kraju. Jeżeli chcesz poznać dokładną listę, których prawo zabrania wwozić na teren Wysp Kanaryjskich- skontaktuj się z naszą infolinią.

Import towarów i ich eksport z Polski z DHL Express jest wygodny i bezpieczny – sprawdź!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`