DHL EXPRESS
PACZKI DO WYSP KANARYJSKICH

Paczki do i z Wysp Kanaryjskich

Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz własny biznes. Jeżeli interesują Cię paczki na Wyspy Kanaryjskie, oferta kuriera zagranicznego z DHL Express z pewnością Cię zainteresuje! Eksport z Polski na Wyspy Kanaryjskie i import towarów do Polski z tego kierunku może być łatwiejszy niż myślisz. Zobacz, w jakim czasie kurier na Wyspy Kanaryjskie doręczy Twoją szybką paczkę.

Potrzebujesz rozwiązania na wysyłkę paczki na Wyspy Kanaryjskie? Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Wysp Kanaryjskich

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Wyspy Kanaryjskie

W DHL Express zrealizujesz nie tylko usługi krajowe, ale i zagraniczne. Nasz kurier międzynarodowy może okazać się jednym z lepszych rozwiązań na import z Wysp Kanaryjskich i eksport na Wyspy Kanaryjskie bez konieczności inwestowania we własną flotę samochodową i poświęcania wysokich nakładów czasu na wyszukiwanie i koordynowanie różnych połączeń. Dzięki naszej stabilnej pozycji na rynku mamy swobodny dostęp do własnego frachtu lotniczego i floty samochodowej. Przesyłki lotnicze na Wyspy Kanaryjskie możesz nadać samodzielnie – w jednym z naszych autoryzowanych punktów nadawczych, lub po prostu zamówić kuriera za granicę pod wskazany adres.

Dzięki doskonale zintegrowanej i rozbudowanej sieci połączeń paczki na Wyspy Kanaryjskie mogą trafić do odbiorców w terminie 2-3 dni roboczych. Pamiętaj tylko, że wysyłki kurierskie nadawane tuż przed weekendem lub dniem wolnym od pracy mogą dotrzeć na miejsce nieco później. Całą drogę przesyłki możesz zweryfikować w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem opcji śledzenia paczek zagranicznych.

Ile kosztuje paczka na Wyspy Kanaryjskie?

W DHL Express kosz przesyłki międzynarodowej na Wyspy Kanaryjskie będzie uzależniony od kilku czynników – wagi gabarytowej paczki, opcji dodatkowych i dokładnego adresu doręczenia. Jeżeli chcesz dobrze zaplanować swoje wydatki, przed nadaniem paczki za granicę sprawdź nasz cennik – znajdziesz go na stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Wyspy Kanaryjskie?

Staramy się, aby wszystkie powierzone nam przesyłki kurierskie na Wyspy Kanaryjskie docierały do zagranicznych odbiorców w deklarowanym terminie. Średni czas realizacji transportu paczki w tym kierunku wynosi zazwyczaj 2-3 dni robocze. Jeżeli lubisz mieć wszystko pod kontrolą i zawsze wybierasz proste rozwiązania – skorzystaj z naszej aplikacji MyDHL+. Dzięki niej możesz z łatwością zarządzać wszystkimi swoimi paczkami w kraju i za granicą.

Jeżeli wysyłasz regularnie przesyłki zagraniczne na Wyspy Kanaryjskie jako firma, zapytaj nas o specjalną ofertę dla Klientów biznesowych. Jeżeli jednak poszukujesz sposobu na wysyłkę swojej prywatnej paczki – nasza oferta również Cię zainteresuje. Przesyłki z Wysp Kanaryjskich do Polski i z Polski w tym kierunku, z DHL Express stają się proste i terminowe.

Import towarów i ich eksport z Polski z DHL Express jest wygodny i bezpieczny – sprawdź!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Wysp Kanaryjskich.

Wszystkie przesyłki na Wyspy Kanaryjskie można nadać na dwa sposoby. Samodzielnie z wykorzystaniem usług jednego z naszych punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub za pośrednictwem kuriera. Zamówisz go online lub telefonicznie.

Paczki na Wyspy Kanaryjskie musisz dobrze zabezpieczyć na czas ich transportu. Przedmioty zapakuj w trwały karton, oklej go taśmą klejącą i owiń stretchem. Na wierzch paczki przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Wszystkie wysyłki zagraniczne powinny być dobrze zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem. Wolne miejsce w paczce wypełnij folią bąbelkową, lub specjalnym, lekkim wypełniaczem.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt wysyłki na Wyspy Kanaryjskie jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

W przypadku wysyłki na Wyspy Kanaryjskie, czas doręczenia paczki na miejsce to zazwyczaj 2-3 dni robocze. Czas doręczenia paczki możesz oszacować w aplikacji MyDHL+.

Skorzystaj z opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych i sprawdź, gdzie obecnie jest Twoja paczka na Wyspy Kanaryjskie.

Przed nadaniem swojej paczki za granicę sprawdź, co możesz eksportować na teren kraju. Jeżeli chcesz poznać dokładną listę, których prawo zabrania wwozić na teren Wysp Kanaryjskich- skontaktuj się z naszą infolinią.

Import towarów i ich eksport z Polski z DHL Express jest wygodny i bezpieczny – sprawdź!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach