DHL EXPRESS
PACZKI DO CHORWACJI

Paczki do i z Chorwacji

Paczki do Chorwacji realizowane przez profesjonalną firmę? Nasze międzynarodowe usługi DHL Express to strzał w dziesiątkę. Codziennie organizujemy eksport towarów do Chorwacji i import towarów z Chorwacji do Polski. Działamy szybko, w rozsądnych cenach, z możliwością śledzenia drogi przesyłki przez nadawcę. Zagraniczne paczki docierają na miejsce nawet w 24 godziny! Zapoznaj się z ofertą i porównaj ją z innymi opcjami. Zobaczysz, że wysyłka paczki za granicę może być prosta i szybka. Wystarczy powierzyć ją doświadczonej firmie kurierskiej.

Sprawdź cenę paczki do Chorwacji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Chorwacja

Niezależnie od tego, czy pierwszy raz nadajesz paczki do Chorwacji, czy robisz to już regularnie (ale trafiłeś do nas, bo szukasz nowej oferty), zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Import i eksport za granicę powinien odbywać się w możliwie najkrótszym czasie – współcześnie oczekujemy sprawności i terminowości. Logistyka i organizacja, którą mamy w DHL Express odpowie na Twoje oczekiwania. Szybka paczka dotrze do Chorwacji nawet w ciągu 1-2 dni. Przesyłka będzie przez Ciebie na bieżąco monitorowana.

Ile kosztuje paczka do Chorwacji?

Wszystkie przesyłki międzynarodowe mają inny koszt, ponieważ cena ustalana jest na podstawie indywidualnych parametrów. Wraz ze wzrostem wymiarów i ciężaru paczki za granicę, rośnie koszt transportu. Cennik paczek zagranicznych, który udostępniliśmy na stronie, pomoże Ci poznać dokładny koszt planowanej wysyłki. Dzięki temu przygotujesz się do nadania paczki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile dni idzie paczka do Chorwacji?

Eksport z Polski w DHL Express to błyskawiczny transport. Paczki do Chorwacji idą w ciągu 1-2 dni. Docierają do adresatów w doskonałym stanie, całkowicie bezpieczne. Co zrobić, aby międzynarodowy kurier DHL Express przyjął paczkę do wysyłki? Wystarczy, że zaniesiesz paczkę do punktu DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera do domu lub miejsca pracy. Kurier odbierze paczkę następnego dnia roboczego do godziny 14:00. Umożliwiamy nadawcom śledzenie przesyłek zagranicznych – na bieżąco możesz obserwować jak przebiega droga Twojej paczki.

Czego nie można wysyłać do Chorwacji?

Eksport i import towarów wymaga spełnienia standardów bezpieczeństwa. Przed nadaniem paczki do Chorwacji zapoznaj się dokładnie z listą przedmiotów zabronionych do wysyłki. Paczki do Chorwacji nie mogą zawierać między innymi:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Chorwacji.

Paczki do Chorwacji możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez zamówienie kuriera do domu lub biura. Zamówienie wizyty kuriera może odbywać się przez Internet lub telefonicznie.

Przesyłki lotnicze do Chorwacji zapakuj w mocny karton. Wszystkie rzeczy do transportu owiń folią bąbelkową lub gazetą. Tymi materiałami wypełnij też wolne przestrzenie w kartonie. Pamiętaj o naklejeniu etykiety z listem przewozowym.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie indywidualnych parametrów paczki. Cena zależy od wymiarów i ciężaru przesyłki. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik paczek za granicę.

Nasze usługi kurierskie są ekspresowe – paczki do Chorwacji docierają w ciągu 1-2 dni roboczych.

Tak, DHL Express umożliwia nadawcom śledzenie przesyłek zagranicznych – wystarczy kliknąć w link otrzymany przy nadawaniu paczki.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach