Paczki do i z Chorwacji

Paczki do Chorwacji realizowane przez profesjonalną firmę? Nasze międzynarodowe usługi DHL Express to strzał w dziesiątkę. Codziennie organizujemy eksport towarów do Chorwacji i import towarów z Chorwacji do Polski. Działamy szybko, w rozsądnych cenach, z możliwością śledzenia drogi przesyłki przez nadawcę. Zagraniczne paczki docierają na miejsce nawet w 24 godziny! Zapoznaj się z ofertą i porównaj ją z innymi opcjami. Zobaczysz, że wysyłka paczki za granicę może być prosta i szybka. Wystarczy powierzyć ją doświadczonej firmie kurierskiej.

Sprawdź cenę paczki do Chorwacji

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Chorwacja

Niezależnie od tego, czy pierwszy raz nadajesz paczki do Chorwacji, czy robisz to już regularnie (ale trafiłeś do nas, bo szukasz nowej oferty), zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Import i eksport za granicę powinien odbywać się w możliwie najkrótszym czasie – współcześnie oczekujemy sprawności i terminowości. Logistyka i organizacja, którą mamy w DHL Express odpowie na Twoje oczekiwania. Szybka paczka dotrze do Chorwacji nawet w ciągu 1-2 dni. Przesyłka będzie przez Ciebie na bieżąco monitorowana.

Ile kosztuje paczka do Chorwacji?

Wszystkie przesyłki międzynarodowe mają inny koszt, ponieważ cena ustalana jest na podstawie indywidualnych parametrów. Najtańsze paczki do Chorwacji kosztują 175 złotych. Wraz ze wzrostem wymiarów i ciężaru paczki za granicę, rośnie koszt transportu. Cennik paczek zagranicznych, który udostępniliśmy na stronie, pomoże Ci poznać dokładny koszt planowanej wysyłki. Dzięki temu przygotujesz się do nadania paczki.

Ile dni idzie paczka do Chorwacji?

Eksport z Polski w DHL Express to błyskawiczny transport. Paczki do Chorwacji idą w ciągu 1-2 dni. Docierają do adresatów w doskonałym stanie, całkowicie bezpieczne. Co zrobić, aby międzynarodowy kurier DHL Express przyjął paczkę do wysyłki? Wystarczy, że zaniesiesz paczkę do punktu DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera do domu lub miejsca pracy. Kurier odbierze paczkę następnego dnia roboczego do godziny 14:00. Umożliwiamy nadawcom śledzenie przesyłek zagranicznych – na bieżąco możesz obserwować jak przebiega droga Twojej paczki.

Czego nie można wysyłać do Chorwacji?

Eksport i import towarów wymaga spełnienia standardów bezpieczeństwa. Przed nadaniem paczki do Chorwacji zapoznaj się dokładnie z listą przedmiotów zabronionych do wysyłki. Paczki do Chorwacji nie mogą zawierać między innymi:

 • amunicji i broni,
 • pieniędzy,
 • narkotyków,
 • roślin i zwierząt,
 • leków (z wyjątkami),
 • pojemników aerozolowych i substancji łatwopalnych.
PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • W jaki sposób mogę nadać paczkę do Chorwacji?
  Paczki do Chorwacji możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez zamówienie kuriera do domu lub biura. Zamówienie wizyty kuriera może odbywać się przez Internet lub telefonicznie.
 • Jak przygotować przesyłkę do Chorwacji?
  Przesyłki lotnicze do Chorwacji zapakuj w mocny karton. Wszystkie rzeczy do transportu owiń folią bąbelkową lub gazetą. Tymi materiałami wypełnij też wolne przestrzenie w kartonie. Pamiętaj o naklejeniu etykiety z listem przewozowym.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Chorwacji?
  Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie indywidualnych parametrów paczki. Cena zależy od wymiarów i ciężaru przesyłki. Najtańszy eksport do Chorwacji wynosi 175 złotych. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik paczek za granicę.
 • Ile dni idzie przesyłka zagraniczna do Chorwacji?
  Nasze usługi kurierskie są ekspresowe – paczki do Chorwacji docierają w ciągu 1-2 dni roboczych.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Chorwacji?
  Tak, DHL Express umożliwia nadawcom śledzenie przesyłek zagranicznych – wystarczy kliknąć w link otrzymany przy nadawaniu paczki.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`